+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00
2023-02-24

Nowości 2023 Broil King! Grille ogrodowe i nie tylko!

Coraz bardziej zbliżamy się do wiosny. Przypominają nam o tym coraz cieplejsze promienie słoneczne i wyższa temperatura panująca na zewnątrz. Wiosna to wspaniały moment, aby rozpocząć swoją przygodę z grillowaniem i cieszyć się smakiem idealnie wypieczonych potraw na świeżym powietrzu. W tym sezonie marka Broil King przygotowała dla Was masę nowości, w tym nowe modele grilli gazowych! W tym artykule postaramy się Wam przybliżyć każdy z nich, abyście mogli z łatwością wybrać grill, z którym rozpoczniecie sezon grillowy!

Grill gazowy Baron 490 SHADOW Broil King - 875283SDWPL

Unikatowy i jedyny w swoim rodzaju grill gazowy, który zaskoczy Was ogromną funkcjonalnością i niezawodnością. Na pierwszy rzut oka widać, że został on wykonany w fantastycznym czarnym kolorze. We wcześniejszych modelach grilla gazowego Baron 490 i Baron S 490 Broil King, zarówno przedni panel sterowania jak i półki wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej. W tym modelu grilla gazowego jest zupełnie odwrotnie. Grill ten jest niczym czarna perła w koronie króla grilli Broil King i całkowicie wykonano go w kolorze Black Knight. Dzięki zastosowaniu jednolitego czarnego koloru w każdym elemencie grilla prezentuje się on naprawdę stylowo i jesteśmy pewni, że stanie się prawdziwą ozdobą ogrodu lub tarasu.

W grillu gazowym Baron 490 SHADOW Broil King znajdziecie 4 dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast, które pozwolą Wam na przygotowanie znakomitych potraw każdego dnia! Ruszt posiada stronę stożkową oraz rynienkową. Każda z nich pozwala osiągnąć zupełnie różny efekt grillowania. Strona stożkowa idealnie sprawdzi się Wam do grillowania steków lub innych większych kawałków mięsa. Strona rynienkowa natomiast pozwala uzyskać soczyste i idealnie wypieczone potrawy takie jak karkówka, warzywa, ryby lub owoce morza.  

Ruszty Flav-R-Cast możecie ułożyć pod kątem, co pozwala na lepsze odprowadzanie tłuszczu podczas grillowania. Poza głównym rusztem, w grillu tym znajdziecie także górny ruszt do podgrzewania wykonany ze stalowych prętów powlekanych spiekiem ceramicznym ze ścianką z tyłu.  

Grill gazowy Baron 490 SHADOW Broil King skrywa w sobie mnóstwo udogodnień, które sprawiają, że grillowanie będzie dla Was jedynie czystą przyjemnością. Jednym z takich udogodnień jest kuchenka boczna. Kuchenka boczna znacznie zwiększa możliwości grilla i rozszerza grillowe menu. Będziecie mogli przygotować na niej wszystkie potrawy jak na standardowej kuchence. Usmażycie ryby na patelni, przygotujecie na woku azjatyckie dania, podgrzejecie wodę lub sosy do burgerów podpiekających się na ruszcie. Kuchenka boczna to także wspaniałe rozwiązanie, gdy w domu posiadacie kuchenkę indukcyjną i wystąpi awaria prądu. Wtedy nie musicie się martwić o przygotowanie obiadu, zrobi to za Was grill gazowy Baron 490 SHADOW Broil King.  

Kolejnym ciekawym udogodnieniem zastosowanym przez markę Broil King jest zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna. Dzięki niemu przygotujecie nie tylko smacznego i chrupiącego kurczaka z rożna, ale także i większy kawałek grillowanego mięsa np. karkówki lub nawet udziec. Kolce do rożna możecie wymienić i zastąpić wybranym koszem do rożna, które pozwoli Wam przygotować na grillu jeszcze więcej!  

W grillu gazowym Baron 490 SHADOW Broil King na przednim panelu znajdziecie 6 podświetlanych na niebiesko pokręteł, które sprawiają, że grill wygląda obłędnie po zapadnięciu zmroku. Cztery pokrętła obsługują palniki Dual-Tube, natomiast dwa pozostałe palnik rożna oraz palnik kuchenki bocznej. Podświetlony grill prezentuje się wyjątkowo i sprawia, że grillowanie późnymi godzinami wieczornymi to czysta przyjemność.  

Ten grill to prawdziwy unikat wśród grilli gazowych marki Broil King, który skrywa w sobie niezrównaną moc oraz bogate wnętrze. Nic dodać, nic ująć po prostu LIMITED LINE od marki Broil King.

Grill gazowy Baron S 490 IR Broil King - 875983PL

Pięknie wykonany grill z frontami ze stali szlachetnej. Wyposażony został w kuchenkę boczną IR na podczerwień oraz zestaw rożna obrotowego.  

Kuchenka boczna IR z palnikiem na podczerwień to absolutna nowość zastosowana przez markę Broil King w grillu gazowym z serii Baron. Jest to fantastyczne rozwiązanie, które pozwoli uzyskać idealnie wysmażone steki i nie tylko. Kuchenka boczna IR z palnikiem na podczerwień umożliwia przygotowanie woka, zagotowanie wody w garnku i podgrzanie sosu. Ruszt w kuchence bocznej IR został wykonany ze stali szlachetnej. Dzięki niej każdy kawałek grillowanego mięsa uzyska charakterystyczny wzór kratki, bowiem zajdzie na nim karmelizacja mięsa. 

Kuchenka boczna IR z palnikiem na podczerwień pozwala na uzyskanie idealnie wysmażonego steku, który wewnątrz pozostanie soczysty, natomiast na zewnątrz będzie wspaniale wypieczony. Wyposażenie idealne dla miłośników dobrze wysmażonych steków i nie tylko! Na palniku na podczerwień panuje bardzo wysoka temperatura sięgająca nawet 930 stopni Celsjusza. Ogromna moc zamknięta w jednym urządzeniu! Grill rozgrzewa się do czerwoności! Prawdziwe piekło na grillu!  

Grill gazowy Baron S 490 IR Broil King skrywa w sobie jeszcze wiele innych udogodnień, zaczęliśmy jednak od samej kuchenki bocznej IR z palnikiem na podczerwień, bowiem jest to kluczowa zmiana zastosowana w grillu gazowym z serii Baron Broil King. Dzięki kuchence bocznej IR z palnikiem na podczerwień nie musicie rozpalać całego grilla, jeżeli chcecie przygotować jeden kawałek mięsa. Zrobicie to bowiem na samej kuchence bocznej IR z palnikiem na podczerwień.  

Grill gazowy Baron S 490 IR Broil King posiada zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna podobnie jak wyżej opisywany grill gazowy Baron 490 SHADOW Broil King. Znajdziecie w nim także 4 dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast, o których już wspominaliśmy powyżej. Jednak co odróżnia jeszcze grill gazowy Baron S 490 IR Broil King od grilla gazowego Baron 490 SHADOW Broil King? Odpowiedź brzmi: wykończenie. Grill gazowy Baron S 490 IR Broil King w całości został wykonany w pięknym srebrnym kolorze – wykończenie ze stali szlachetnej najwyższej jakości (poza odlewanym piekarnikiem grilla).  Pokrywa komorowa w grillu gazowym Baron S 490 IR Broil King została wykonana ze stali szlachetnej ze ściankami z odlewu aluminium. Grill wygląda zjawiskowo i nie da się obok niego przejść obojętnie. Prawdziwa korona wśród grilli gazowych marki Broil King!  

Jeżeli mówimy o grillu gazowym Baron S 490 IR Broil King to warto wspomnieć o jeszcze jednej perełce, z którą spotkacie się w tym sezonie. Jest nią grill gazowy Baron 490 IR Broil King - 875283IRPL.

Grill gazowy Baron 490 IR Broil King - 875283IRPL

Grill, który jest połączeniem zarówno grilla gazowego Baron S 490 IR Broil King jak i grilla gazowego Baron 490 SHADOW Broil King.  

Został on, podobnie jak grill gazowy Baron S 490 IR Broil King, wyposażony w kuchenkę boczną IR z palnikiem na podczerwień. Moc palnika na podczerwień to 3,1 kW. Taka moc urządzenia pozwoli Wam przygotować wspaniałą grillową ucztę! Jak już wspominaliśmy palnik na podczerwień to element grilla, który pozwoli Wam na przygotowanie znakomitych steków podczas każdego grillowania. Wystarczy zaledwie kilka sekund, aby skarmelizować mięso na kuchence bocznej IR z palnikiem na podczerwień. Po tym czasie należy włożyć tak wstępnie zgrillowany kawałek mięsa na główny ruszt, gdzie będzie sobie powoli dochodziło i nabierało odpowiednich walorów smakowych i zapachowych.  

Jeżeli szukacie grilla, na którym przygotujecie steki nie z tej ziemi to grill gazowy Baron 490 IR Broil King jak i grill gazowy Baron S 490 IR Broil King będą najlepszym możliwym rozwiązaniem!  

Tak jak wspomnieliśmy grill gazowy Baron 490 IR Broil King posiada trochę cech wspólnych z grillem gazowym Baron 490 SHADOW Broil King. Zarówno przednia część pokrywy jak i szafki zostały wykonane w pięknym czarnym kolorze BLACK KNIGHT. Podobne mają także ruszty, aromatyzery oraz wielkość grillowania. Jesteśmy przekonani, że grill gazowy Baron 490 IR Broil King skradnie i Wasze serca. Wspaniałe wykończenie, podświetlane pokrętła. Zestaw rożna obrotowego no i kuchenka boczna IR z palnikiem na podczerwień… Czego chcieć więcej od grilla?

Grill gazowy Royal 340 Broil King - 824263PL

Absolutna nowość od kanadyjskiej marki Broil King. Teraz grill gazowy z serii Royal został wyposażony w niezawodną kuchenkę boczną! Ten element grilla pozwoli Wam na przygotowanie wielu niezwykłych dań! Wcześniej dostępny był jedynie grill gazowy Royal 320 Broil King, jednak marka Broil King wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i wyposażyła grill gazowy Royal 340 Broil King w kuchenkę boczną, umożliwiającą stworzenie wielu fantastycznych dań. Kuchenka boczna znacznie zwiększa funkcjonalność i możliwości grilla gazowego. Pozwala podgrzać sos do burgerów, ugotować makaron, usmażyć ryby czy też przygotować przystawki. Jej wielozadaniowość pozwoli Wam uratować niejedną grillową imprezę.  

Półki znajdujące się w grillu gazowym Royal 340 Broil King różnią się od półek jakie zastosowane zostały w grillu gazowym Royal 320 Broil King. W grillu gazowym Royal 340 Broil King występują bowiem stalowe półki boczne z wieszakami na akcesoria. Półki pokryte zostały epoksydową farbą proszkową. Różnica jest również w pokrętłach. I to w zasadzie podstawowe różnice jakie znajdziesz pomiędzy tymi dwoma modelami grilli gazowych z serii Royal Broil King.  

Marka Broil King w tym roku stworzyła jeszcze inne perełki, tym razem grille do zabudowy, które naprawdę prezentują się spektakularnie.

Grill gazowy Imperial S 690I Wyspa Broil King - 897844PL

Najwyższej klasy grill gazowy, który posiada zdumiewającą powierzchnię grillowania. Dzięki niemu stworzysz prestiżową kuchnię ogrodową, stanie się on bowiem uwieńczeniem każdego ogrodowego dzieła.  

Grill gazowy Imperial S 690I Wyspa Broil King to skupienie najwyższej jakości materiałów, fantastycznego wykonania i eleganckiego wykończenia. Jest to prawdziwa korona wśród grilli gazowych marki Broil King. Grill posiada aż dwa niezależne piekarniki, które umożliwiają przygotowanie potraw zarówno dla dwóch jak i dla kilkunastu osób jednocześnie. Wewnątrz grilla znajdziesz aż sześć dwustronnych rusztów Flav-R-Cast z odlewu ze stali szlachetnej AISI 304. W grillu tym nie może zabraknąć takich udogodnień jak kuchenka boczna lub zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna. Wewnątrz dużego piekarnika znajdziecie dwie wbudowane lampki, natomiast wewnątrz mniejszego piekarnika jedną. Lampki doskonale oświetlą Wam powierzchnię grillowania podczas przygotowywania smacznych posiłków po zapadnięciu zmroku. W grillu tym znajdziecie także dwa wbudowane termometry Deluxe Accu-Temp, które precyzyjnie określają temperaturę panującą pod pokrywą grilla. Utrzymanie odpowiedniej temperatury to podstawa udanego grillowania, dlatego podczas grillowanie niezastąpiony okaże się Wam termometr Deluxe Accu-Temp.

W grillu gazowym Imperial S 690I Wyspa Broil King znajdziecie 8 podświetlanych na niebiesko pokręteł, które pozwolą Wam szybko i wygodnie określić moc palników Dual-Tube podczas grillowania. Grill posiada pięknie wykonaną, stalową szafkę o sztywnej konstrukcji z frontami drzwi i szuflad wykonanymi ze stali szlachetnej. Wewnątrz szafki znajduje się miejsce na 11 kg butlę gazową. Szafka jak i elementy grilla zostały ocynkowane i pokryte epoksydową farbą proszkową w kolorze czarnym Black Knight. W grillu znajduje się szafka pod 6 palnikami, szafka na butlę, szafka z drzwiami i szufladą oraz dwa panele boczne w całości wykonane ze stali szlachetnej AISI 304.  

W grillu gazowym Imperial S 690I Wyspa Broil King panel kontrolny, aromatyzery i listwa palników wykonane zostały również ze stali szlachetnej AISI 304.  

Nie mamy wątpliwości. Grill gazowy Imperial S 690I Wyspa Broil King stanie się prawdziwą ozdobą każdego tarasu oraz ogrodu. Jest to luksusowe rozwiązanie dla miłośników grillowania, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania i najwyższej jakości materiały. Grill gazowy Imperial S 690I Wyspa Broil King daje nieograniczone możliwości grillowania. To fantastyczna kuchnia zewnętrzna, która posiada także możliwość podłączenia wody!

Grill gazowy Imperial S 590I Wyspa Broil King - 896844PL

Młodszy brat grilla gazowego Imperial S 690I Wyspa Broil King, jednak charakteryzujący się mniejszą powierzchnią grillowania. W grillu tym, w odróżnieniu do jego starszego brata, znajduje się jeden piekarnik. Z pomocą tego grilla stworzysz kuchnię ogrodową z prawdziwego zdarzenia, w której nie zabraknie przestrzeni na komponowanie wyjątkowo smacznych potraw z grilla.  

Grill posiada modułowy system szafek, które umożliwiają przechowywanie akcesoriów, narzędzi do grillowania a także elementów, bez których nie wyobrażacie sobie grillowania. Grill posiada możliwość podłączenia wody, podobnie jak jego większa wersja. W grillu tym znajdziecie szerokie blaty, podświetlane pokrętła, kuchenkę boczną oraz zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna, który umożliwi Wam przygotowanie wyjątkowo soczystego i chrupiącego kurczaka. W grillu gazowym Imperial S 590I Wyspa Broil King znajdziecie jeszcze 5 dwustronnych rusztów Flav-R-Cast z odlewu ze stali szlachetnej AISI 304.  

Wewnątrz piekarnika umieszczone zostały dwie lampki, które oświetlą Wam przestrzeń grillowania po zapadnięciu zmroku. W pokrywę piekarnika został także wbudowany niezawodny termometr Deluxe Accu-Temp, który umożliwi Wam precyzyjny pomiar temperatury podczas każdego grillowania.  

Grill gazowy Imperial S 590I Wyspa Broil King został wykonany z najwyższą starannością o każdy szczegół. Zastosowano w nim nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że grillowanie staje się nie tylko możliwością przygotowania smacznego posiłku dla całej rodziny, ale i wspaniałą formą spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King - 876653PL

Wspaniały grill, który stworzy dla Was i Waszych bliskich smaczne grillowane dania BBQ każdego dnia! W grillu tym znajdziecie najnowsze, opatentowane przez markę Broil King rozwiązania, które sprawią, że grillowane potrawy będą smakowały jak z najlepszej restauracji. Wewnątrz grilla znajdziecie nic innego jak 5 opatentowanych palników Dual-Tube, które pozwalają uzyskać równomierną wysokość płomienia na całej długości palnika. Więcej o technologii Dual-Tube stworzonej przez markę Broil King znajdziecie tutaj.

Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King to nowość 2023 stworzona z myślą o miłośnikach idealnie wypieczonych potraw. W grillu tym znajdziecie nic innego jak system PGT (Performance Grilling Technology). Na system ten składa się głęboki piekarnik, aromatyzery Flav-R-Wave, ruszty, Zawory Linear-Flow z pokrętłami 180° Sensi-Touch, palniki Dual-Tube.  

Tylko łącząc najwyższej jakości podzespoły marka Broil King mogła stworzyć coś wyjątkowego – grilla gazowego Baron 520 BI do zabudowy Broil King!

Grill gazowy Baron 420 BI do zabudowy Broil King - 875653PL

Świetnie wykonany grill, który pozwoli Wam przygotować niezapomniane potrawy BBQ każdego dnia. Wyposażony został, podobnie jak jego starszy brat grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King, w niezastąpiony system PGT (Performance Grilling Technology). Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, wysokiej jakości materiałów stworzono grill gazowy Baron 420 BI do zabudowy Broil King. Pasję do grillowania widać w każdym elemencie tego niezwykłego grilla gazowego. Pomoże Wam przygotować wspaniałą karkówkę, smaczne grillowane warzywa, grillowaną rybę oraz wiele innych potraw, które zaskoczą Waszych bliskich smakiem i aromatem BBQ!  

W grillu znajdziecie 4 dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast, które możecie ułożyć pod kątem. Dno piekarnika w całości zostało wykonane z jednego odlewu aluminium, dzięki czemu uzyskacie spektakularne efekty grillowania.  

Grill gazowy Baron 420 BI do zabudowy Broil King posiada wysuwaną od przodu szufladę z tacką na tłuszcz, która usprawnia proces czyszczenia grilla, ograniczając żmudne usunięcie pozostałości po grillowaniu do minimum.  

Jeżeli zależy Wam na jakości, świetnym wykonaniu oraz wspaniałych podzespołach to grill gazowy Baron 420 BI do zabudowy Broil King będzie dla Was świetnym wyborem!  

Wśród nowości przewidzianych na rok 2023 przez markę Broil King nie może zabraknąć kuchenek do zabudowy. Wyróżniamy kuchenkę do zabudowy S 100 BI oraz S 200 BI Broil King.

Kuchenka do zabudowy S 100 BI Broil King - 802773PL 

To kuchenka, która skierowana jest do grilli gazowych do zabudowy z serii Imperial z typem zasilania butla z gazem.

Jest to typowa kuchenka jednogarnkowa, która umożliwia zagotowanie wody w garnku, smażenie potraw na patelni, podgrzanie sosów lub zagotowanie wody na herbatę. Kuchenka do zabudowy S 100 BI Broil King znacznie zwiększa możliwości grilla gazowego do zabudowy z serii Imperial z typem zasilania butla z gazem i sprawia, że grillowanie i tworzenie smacznych potraw jest jeszcze łatwiejsze!  

Jest to nieodzowne wsparcie podczas przygotowywania wielu potraw na grillu.

Kuchenka do zabudowy S 200 BI Broil King - 802873PL

Skierowana jest do grilli gazowych do zabudowy z serii Imperial oraz Regal Broil King z typem zasilania: butla z gazem. Kuchenka jest kompatybilna z szafką 802400. Posiada dwa niezależne palniki gazowe i posiada żeliwny ruszt, który świetnie kumuluje ciepło. Dzięki stylowej i eleganckiej kuchence do zabudowy S 200 BI Broil King zwiększycie funkcjonalność Waszego grilla. Będziecie mieć możliwość przygotowania jeszcze więcej na Waszym grillu gazowym.

Marka Broil King przygotowała na ten sezon ogrom nowości, które zaskakują swoją niebywałą jakością i funkcjonalnością. Tak jak widzicie nie zabraknie całkowicie nowych modeli grilli gazowych, w tym również grilli do zabudowy jak i wspaniałych elementów, które sprawią, że grillowanie będzie jeszcze ciekawsze i przyjemniejsze! Oprócz tych wspaniałych, nowych modeli grilli gazowych, grilli do zabudowy i dodatków do nich marka Broil King w tym roku kładzie olbrzymi nacisk na akcesoria, które miały swoją premierę na targach w Kolonii w czerwcu 2022 roku. Wspominaliśmy o nich już w naszym artykule Nowości na rok 2022/2023 prosto od marki Broil King!”. Poniżej przedstawiamy Wam kilka z nich.

Tyle i jeszcze więcej od marki Broil King! Zresztą przekonajcie się sami!

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1925 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-11
Polecam sklep szybka dostawa pełen profesjonalizm
2024-04-10
Realizacja zamówienia OK
pixelpixel