+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00
2023-05-29

Uchwyt wielofunkcyjny do rusztu i naczyń Broil King – jedno akcesorium a nieskończone możliwości!

Oferta akcesoriów do grillowania marki Broil King jest bardzo szeroka, jednak narzędzie, na które warto w szczególności zwrócić uwagę to uchwyt wielofunkcyjny do rusztu i naczyń Broil King – 60745. Akcesorium to pomoże Wam w codziennej obsłudze naczyń do grillowania marki Broil King i nie tylko! W tym artykule postaramy się Wam przybliżyć możliwości i zastosowanie tego niepozornego akcesorium, które sprawi, że Wasze grillowanie będzie zawsze wygodne i udane. 

Uchwyt wielofunkcyjny – uniwersalne rozwiązanie do każdego modelu grilla marki Broil King  

Grille marki Broil King to jakość i precyzja wykonania, którą widać w każdym elemencie grilla. Do ich stworzenia wykorzystano trwałe i solidne materiały oraz zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że każde grillowanie zawsze zostanie uwieńczone sukcesem!

Sercem każdego grilla gazowego czy też węglowego są ruszty. W grillach marki Broil King znajdziecie zarówno ruszty z odlewu ze stali szlachetnej Flav-R-Cast, ruszty z 8 i 9 mm prętów ze stali szlachetnej, dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast, dwustronne oraz jednostronne ruszty żeliwne. Ruszty marki Broil King są masywne i posiadają niewielką odległość pomiędzy poszczególnymi żeberkami. Aby dokonać łatwej zamiany poszczególnych stron w ruszcie lub też zastosować odpowiednie akcesorium systemu DO MORE będziecie potrzebować niezastąpionego uchwytu wielofunkcyjnego do rusztu i naczyń Broil King - 60745. Ruszty stworzone przez tą renomowaną kanadyjską markę dają ogromne możliwości i pozwalają uzyskać spektakularne efekty grillowania. Każda ze stron przeznaczona jest do przygotowywania zupełnie odmiennych potraw. Strona rynienkowa sprawdzi się do grillowania steków lub też potraw, w których zależy Wam na uzyskaniu fantastycznego wzoru kratki i skarmelizowaniu skórki. Strona rynienkowa z kolei idealnie posłuży Wam do grillowania potraw, które są delikatne lub bogate w marynaty i soki, bowiem zapewni ona odpowiednią wilgotność potrawie. Soki oraz marynaty, które skapują do rynienek w trakcie procesu grillowania pod wpływem temperatury odparowują z nich i trafiają do potraw nadając im odpowiedniej soczystości i wilgotności. Sami widzicie jak ważne jest zastosowanie odpowiedniej strony rusztu, aby uzyskać najlepsze efekty grillowania!  

Uchwyt wielofunkcyjny do rusztu i naczyń Broil King zapewni Wam przede wszystkim bezpieczeństwo podczas zamiany gorących rusztów jak i podczas ściągania rozgrzanych naczyń do grillowania. Uchwyt posiada trzy zaczepy i innowacyjną konstrukcję, która sprawia, że będzie on pasował do każdego rodzaju rusztu marki Broil King. Wystarczy dobrać odpowiednią szerokość zaczepu uchwytu do posiadanego rusztu, aby na zasadzie dźwigni podważyć ruszt, podnieść go i bezpiecznie wyciągnąć z piekarnika grilla lub przełożyć. Dzięki temu akcesorium nie będziecie musieli dotykać rusztu dłońmi – podnoszenie rozgrzanego rusztu lub gorącego naczynia będzie odbywało się bowiem teraz jedynie za sprawą tego fenomenalnego akcesorium. Uchwyt wielofunkcyjny wykonany został z trwałej i mocnej stali szlachetnej przez co z pewnością posłuży Wam przez wiele lat użytkowania i poradzi sobie z każdą trudnością. Rękojeść tego akcesorium jest ergonomiczna i dodatkowo wyposażona w uchwyt do zawieszania na grillu, dzięki czemu możecie go mieć zawsze przy sobie podczas całego procesu grillowania.

Uchwyt umożliwi Wam nie tylko obracanie rusztu, lecz pozwoli także na wykorzystanie różnych narzędzi oraz akcesoriów do grillowania! Jest on bowiem kompatybilny z wieloma naczyniami do grillowania marki Broil King. Dzięki niemu będziecie mogli jeszcze więcej przygotować na swoim grillu, a co najważniejsze zrobicie to wygodnie i bezpiecznie. Uchwyt umożliwi Wam bowiem swobodne manewrowanie akcesoriami i pozwoli Wam umieścić je na ruszcie grilla lub też w zastępstwie za część rusztu. Od teraz ściągnięcie z rusztu rozgrzanego woka lub też brytfanny nie będzie stanowiło dla Was żadnego problemu!

https://grillcenter.com.pl/product-pol-2844-Uchwyt-wielofunkcyjny-do-rusztu-i-naczyn-Broil-King-60745.html?query_id=1

Uchwyt wielofunkcyjny – kompatybilność z akcesoriami marki Broil King  

Tak jak powyżej już wspomnieliśmy, uchwyt wielofunkcyjny do rusztu i naczyń marki Broil King możecie wykorzystać nie tylko podczas zamiany stron rusztu. Jest to akcesorium bardzo uniwersalne i pozwoli Wam także ściągnąć z rusztu naczynie, które będzie posiadało specjalny otwór umożliwiający zastosowanie uchwytu wielofunkcyjnego. 

Do akcesoriów tych zaliczamy:

- wąską brytfannę perforowaną Broil King – 69722,

- wąski wok do grillowania Broil King – 69822,

- zestaw do szaszłyków Broil King – 69138,

- żeliwny wok Baron, Sovereign Broil King – 69617,

- żeliwny wok Imperial, Regal Broil King – 69618,

- płytę żeliwną Gem, Porta-Chef Broil King – 11237.

Wąska brytfanna perforowana Broil King – 69722  

Akcesorium to idealnie sprawdzi się Wam do grillowania niewielkich warzyw lub też drobnych kawałków mięs, które mogłyby wpaść pod ruszt. Brytfanna posiada perforowany spód, przez co potrawa znajdująca się wewnątrz brytfanny będzie równomiernie opiekana ciepłem płynącym z palników. Dodatkowo brytfanna wyposażona została w dwa uchwyty, które ułatwiają jej przenoszenie. Posiadając uchwyt wielofunkcyjny do rusztu i naczyń Broil King (60745) nie musicie się martwić o przenoszenie naczynia - zrobicie to bowiem wkładając uchwyt w 10 mm otwór znajdujący się w brytfannie. Nie będą Wam potrzebne dodatkowo rękawice - ściągnięcie brytfannę z rusztu przy pomocy uchwytu wielofunkcyjnego! Brytfanna została wykonana w całości ze stali szlachetnej, przez co jest trwała i wygodna podczas użytkowania.  

Warto również wspomnieć, że brytfanna posiada wymiary 37 x 16 x 2 cm i szerokością pasuje do jednej kratki rusztu w grillach gazowych z serii Imperial, Regal, Baron, Crown.    

Wąski wok do grillowania Broil King – 69822  

Naczynie, które pozwoli Wam przygotować praktycznie pełny posiłek. Wok jest na tyle wysoki, że będziecie w nim mogli umieścić jeszcze więcej grillowanych potraw! Dno naczynia posiada perforacje, przez co potrawy znajdujące się wewnątrz będą się idealnie podpiekały uzyskując fantastyczny smak, aromat oraz chrupkość. Nadmiar tłuszczu lub też marynaty będzie skapywał otworami na rozgrzane aromatyzery podbijając smak potrawy w postaci dymu BBQ. Wysokie ścianki pozwolą Wam na obracanie potraw bez obaw przed ich wypadnięciem i stratą.   Wąski wok do grillowania Broil King jest kompatybilny z uchwytem wielofunkcyjnym, który umożliwi łatwe jego wyciągnięcie z piekarnika grilla. Mało tego! Akcesorium to możecie połączyć z wąską brytfanną perforowaną Broil King (69722), aby stworzyć całość i móc na mniejszej powierzchni przygotować jeszcze więcej smacznych potraw. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskacie kosz do grillowania, który pozwoli Wam zwiększyć możliwości grilla!  

Podobnie jak wąska brytfanna perforowana Broil King, wąski wok do grillowania Broil King będzie szerokością pasować do powierzchni jednej kratki rusztu w grillach z serii Imperial, Regal, Baron, Crown.

Zestaw do szaszłyków Broil King – 69138  

Na grillu możecie przygotowywać potrawy bezpośrednio na ruszcie lub też stosując odpowiednie akcesoria, które pozwolą Wam uzyskać zupełnie inny stopień wypieczenia oraz soczystości potraw. Jednym z takich akcesoriów jest zestaw do szaszłyków Broil King. Akcesorium to posiada 4 podwójne szpikulce do szaszłyków, dzięki którym możecie stworzyć warzywne oraz mięsne szaszłyki. Długość jednego szpikulca to aż 30,5 cm. Stojak umieszcza się na ruszcie, jednak podobnie jak brytfanna czy też wok, został on wyposażony w specjalny otwór, który umożliwia zastosowanie uchwytu wielofunkcyjnego do rusztu i naczyń Broil King. Szpikulce w tym akcesorium możecie ułożyć pionowo lub też poziomo – każde ułożenie będzie zapewniało inny stopień wypieczenia potrawy.  

Zestaw do szaszłyków Broil King (69138) możecie doposażyć o dodatkowe podwójne szpikulce do szaszłyków Broil King (64049) – w zestawie znajdują się aż 4 sztuki.

Żeliwny wok Baron, Sovereign Broil King – 69617  

Akcesorium to pozwoli Wam na przygotowanie warzywnych oraz mięsnych potraw. Dodatkowo możecie w nim bez problemu przygotować takie dania jednogarnkowe jak chili con carne, gulasz lub leczo.  

W woku znajduje się otwór umożliwiający zastosowanie uchwytu wielofunkcyjnego, który pozwoli na wygodne ściągnięcie woka z rusztu grilla.  

Żeliwny wok szybko się nagrzewa i długo utrzymuje temperaturę nawet po zakończeniu grillowania. Jest naprawdę masywny i szerokością zastępuje jedną kratkę rusztu głównego w grillach gazowych marki Broil King z serii Sovereign oraz Baron i Crown. Wok wykonany został z emaliowanego żeliwa i posiada solidne wysokie ścianki, dzięki czemu doskonale utrzymuje potrawę gwarantując jej stałe podpiekanie w piekarniku grilla. Jest to jedno z naczyń systemu DO MORE, które pozwoli Wam przygotować jeszcze więcej smacznych dań na Waszym grillu.

Żeliwny wok Imperial, Regal Broil King – 69618  

Podobnie jak żeliwny wok Baron, Sovereign Broil King (69617) akcesorium jakim jest żeliwny wok Imperial, Regal Broil King zostało wykonane z mocnego i trwałego żeliwa, które doskonale kumuluje ciepło i oddaje je grillowanym potrawom. Żeliwny wok Imperial, Regal Broil King skierowany jest do większych grilli gazowych, w których zastępuje jedną kratkę rusztu. Jest on na tyle głęboki, że pozwala przygotować wiele różnorodnych potraw, które zachwycą Was smakiem oraz aromatem.  

Żeliwny wok Imperial, Regal Broil King - 69618 posiada otwór umożliwiający zastosowanie uchwytu wielofunkcyjnego, przez co łatwo i szybko można go wyciągnąć z piekarnika grilla.

Płyta żeliwna Gem, Porta-Chef Broil King - 11237  

Ostatnie akcesorium, które chcielibyśmy Wam przedstawić w tym artykule to płyta żeliwna Gem, Porta-Chef Broil King - 11237. Płyta jest oczywiście kompatybilna z uchwytem wielofunkcyjnym.  

Płyta żeliwna pokryta została dodatkowo powłoką porcelanową i może być stosowana wymiennie zamiast rusztu w grillach z serii Gem oraz Porta-Chef i BK. Jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które pozwoli Wam uzyskać jeszcze więcej wspaniałych potraw. Płyta jest dwustronna – z jednej strony posiada ryflowania natomiast z drugiej strony jest gładka. Płyta żeliwna bardzo szybko się nagrzewa i równomiernie oddaje ciepło grillowanym potrawom. Jesteśmy przekonani, że zwiększy ona funkcjonalność Waszego grilla i pozwoli Wam przygotować wiele znakomitych potraw takich jak sadzone jajka, pancakesy, placki ziemniaczane, szatkowaną cebulę, mniejsze warzywa oraz niewielkie kawałki mięsa, które mogłyby wpaść pod ruszt grilla.

Sami widzicie jak dużą funkcjonalność niesie za sobą uchwyt wielofunkcyjny do rusztu i naczyń Broil King. Dzięki niemu łatwo i wygodnie zamienicie strony rusztu lub doposażycie grill o dodatkowe naczynie, które pozwoli Wam przygotować jeszcze więcej znakomitych potraw na ruszcie grilla. Ciekawostką jest również fakt, że uchwyt wielofunkcyjny wspomoże Was także w trakcie procesu czyszczenia grilla! Za jego sprawą usuniecie bowiem pozostałości po grillowaniu znajdujące się pokrywie piekarnika grilla.  

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z szeroką ofertą akcesoriów do grillowania marki Broil King i do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych, w których pomożemy Wam w doborze odpowiednich akcesoriów do grillowania!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1949 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Zrezygnowałem z zamówienia.
2024-05-26
Kontaktowaliśmy się z grillcenter, nie mają instrukcji, ba nawet nie mają szczegółowych zdjęć jak to powinno być poskładane i jak powinna być złożona wędzarka. Sam będę musiał kombinować.
pixelpixel