+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00
2023-03-28

Uzyskaj długoletnią gwarancję na grille marki Broil King!

Przy zakupie grilla jedną z kluczowych informacji, na którą warto zwrócić uwagę jest gwarancja oraz serwis urządzenia ogrodowego. Grille gazowe marki Broil King wykonane są z wysokiej jakości materiałów, jednak tak jak w przypadku innych urządzeń domowych lub ogrodowych, wraz z upływem czasu może nastąpić zużycie niektórych jego elementów. Co wtedy?  

W tym artykule postaramy się przybliżyć warunki gwarancji oraz okresy gwarancyjne przysługujące na poszczególne podzespoły a także wskażemy, jak zgłosić reklamację.

 

 

 

 

W tym artykule postaramy się przybliżyć warunki gwarancji oraz okresy gwarancyjne przysługujące na poszczególne podzespoły a także wskażemy, jak zgłosić reklamację. Aby uzyskać wieloletnią gwarancję i możliwość skorzystania z serwisu marki Broil King po zakupie grilla należy zarejestrować go na polskiej stronie producenta www.broilking.pl/rejestracja. Rejestracja grilla powinna odbyć się w ciągu 30 dni od daty zakupu. Okres gwarancji liczony jest od daty zakupu grilla, nie od daty rejestracji grilla. W tym artykule skupimy się na samej gwarancji i serwisie grilla, jeżeli jesteście natomiast zainteresowani rejestracją grilla to zapraszamy do naszego artykułu na blogu Rejestracja grilla marki Broil King – co powinieneś wiedzieć?”, gdzie dowiecie się krok po kroku jak zarejestrować swój grill.  

Wszystkie produkty marki Broil King objęte są gwarancją. Gwarancja jest selektywna i różni się w zależności od rodzaju zastosowanych materiałów do produkcji wybranego modelu grilla.

Dzięki rejestracji grilla, nie musisz przechowywać dowodu zakupu – wszystkie informacje zostaną zapisane w systemie internetowym producenta.  

Marka Broil King, tak jak wspomnieliśmy już wyżej, tworzy grille charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, zastosowaniem najnowszych technologii i wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Grille marki Broil King odznaczają się zatem wysoką trwałością i niezawodnością podpartą wieloletnią gwarancją. Producent oferuje bardzo długie okresy gwarancyjne, które można uzyskać całkowicie za darmo – jedyne co należy zrobić to prawidłowo zarejestrować grill.  

Obowiązkiem każdego właściciela grilla jest prawidłowe zadbanie o stan techniczny urządzenia, konserwacja oraz regularne czyszczenie grilla. Korzystanie z grilla powinno odbywać się zgodnie z załączoną przez producenta instrukcją obsługi. Zarówno w instrukcji obsługi jak i na stronie producenta zamieszczone są wszelkie wskazówki, w jaki sposób przeprowadzić pierwsze rozpalenie grilla, aby było ono bezpieczne i skuteczne.  

W przypadku nieprzestrzegania zasad instrukcji obsługi i podczas nieprawidłowego korzystania z grilla to użytkownik ponosi odpowiedzialność za szkody oraz straty a także obrażenia własnego ciała lub też obrażenia osób trzecich.  

Okresy gwarancyjne są różne w zależności od modelu grilla oraz rodzaju danego podzespołu. Poniżej przedstawiamy zestawienie poszczególnych elementów w wybranych modelach i odpowiadające im szczegółowe okresy gwarancyjne.

Marka Broil King, która tworzy wysokiej klasy grille, w tym roku wydłużyła okresy gwarancyjne na poszczególne podzespoły w swoich grillach gazowych.

Gwarancja została wydłużona w grillach gazowych:

- z serii Baron,

- Imperial S 690I wyspa oraz Imperial S 590I wyspa,

- z serii Crown 400,

- Crown 310.  

W przypadku braku rejestracji grilla w ciągu 30 dni grill zostaje objęty standardową, ograniczoną gwarancją wynoszącą 2 lata.  

Aby zgłosić szkodę, która powstała na grillu należy wypełnić formularz reklamacyjny na stronie producenta https://serwis.broilking.pl/zglaszanie-reklamacji.

System zgłaszania reklamacji jest prosty i przejrzysty a przede wszystkim pozwoli na szybkie rozpatrzenie zgłoszenia. Podczas składania reklamacji poprzez formularz reklamacyjny należy przejść przez trzy kroki. Pierwszy krok to podstawowe informacje jakie należy udzielić producentowi, następny krok to szczegóły reklamacji a ostatni krok będzie podsumowaniem całego formularza reklamacyjnego.  W formularzu reklamacyjnym należy umieścić takie informacje jak dane personalne, typ zgłoszenia oraz czego reklamacja dotyczy (grilla/akcesorium). Będzie potrzebny również opis szkody, wskazanie numeru modelu grilla oraz jego numeru seryjnego. Aby prawidłowo wypełnić formularz reklamacyjny potrzebna będzie także data zakupu oraz dowód zakupu (paragon lub faktura).

Poniżej załączamy wzór formularza reklamacyjnego.

Jeżeli grill został już wcześniej zarejestrowany w systemie producenta, wówczas system znajdzie zgłoszenie po wpisaniu nr seryjnego grilla. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól i wysłaniu formularza reklamacyjnego zostanie dostarczone potwierdzenie złożenia reklamacji na adres e-mail wskazany w formularzu.  

Kontakt z serwisem marki Broil King odbywa się w formie pisemnej drogą e-mailową lub też dział serwisu kontaktuje się telefonicznie.  

Dla marki Broil King zadowolenie klientów jest najważniejsze, dlatego też stworzenie znakomitego systemu rejestracji, gwarancji oraz serwisu jest doskonałym rozwiązaniem. Właściciele grilli posiadają wygodną formę rejestracji oraz zgłoszenia uszkodzenia swojego grilla. Rejestracja grilla jak i zgłoszenia reklamacyjne wykonywane przez Internet znacznie usprawniają i przyspieszają proces reklamacji. Dzięki profesjonalnemu systemowi identyfikacji części w grillu jesteśmy w stanie szybko zastąpić uszkodzoną część i cieszyć się z grillowania przez kolejne lata!  

Marka Broil King – dbałość i zaangażowanie, które widać w każdym szczególe!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1935 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Sklep godny polecenia
2024-05-22
Generalnie ok, ale czas realizacji daleki od ideału. Ale zakup udany.
pixelpixel