+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Bradley Smoker

( ilość produktów: 31 )

Bradley Smoker - jest to kanadyjska firma oferująca elektryczne i cyfrowe wędzarnie. Wędzarnie te wykorzystują specjalnie wykonane brykiety z odpowiednio wyselekcjonowanych brykietów. Wędzarnie tej marki są w stu procentach zautomatyzowane, a proces wędzenia przebiega w odizolowanych komorach co zapewnia niepomieszanie się zapachów rożnego rodzaju produktów. Komory te są przystosowane do zimnego wędzenia, a także gorącego.

W skład asortymentu marki Bradley Smoker na stronie grillcenter.com.pl wliczają się:

Cyfrowe wędzarnie - zaletą tych wędzarni jest bardzo prosta obsługa dzięki, a także utrzymywanie odpowiedniej temperatury oraz równomierne odprowadzanie dymu.

Elektryczne wędzarnie - dużym plusem tych wędzarni jest to że palą one się bez potrzeby płomienia, a także kontrolują równomierne spalanie wrzuconych do nich brykietów. Dym wytwarzany podczas wędzenia jest równomiernie rozprowadzany co zapobiega powstawaniu kwasów czy żywicy, a mięso się nie przypala

Brykiety - są to sprasowane zrębki dzięki czemu się lepiej spalają i dają mocniejszy aromat. Do wykonywania tych brykietów użyto zrębków z Mesquite, Orzecha, Klonu, Hickory, Dęba, Jabłoni, Wiśni, Olchy, Beczek po Whiskey

Generatory dymu - są przeznaczone dla osób które nie chcą od razu kupić całej wędzarni. Generator dymu wystarczy podpiąć do jakiejkolwiek komory by można było już swobodnie wędzić. te generatory słyną z tego, że równo miernie spalają zrębki i rozprowadzają dym, dzięki czemu mięso nie jest poczerniałe od dymu ani spalone.

Adaptery zimnego wędzenia - są przeznaczone do grilli Bradley Smoker Original i Digital. Zostały one zaprogramowane do podłączenia do grzałki generatora dymu, by nie wzrosła temperatura wędzenia tylko utrzymywała odpowiednie temperatury.

Jest jeszcze wiele akcesoriów związanych z wędzeniem. Tutaj wymienione zostały tylko te najważniejsze.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1949 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-30
Super.
2024-05-29
Wszystko jak najbardziej ok, szybka wysyłka, produkty takie jak trzeba, na pewno wrócę jak tylko będę potrzebował czegoś około grillowego :)
pixelpixel