+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Browin

( ilość produktów: 113 )

Browin - marka ta zajmuje się produkcją wszystkich najważniejszych akcesoriów do przetwórstwa domowego czyli: wędliniarskie, winiarskie, piekarskie, piwowarskie, serowarskie, przetwórcze oraz gorzelnicze.

W skład asortymentu na stronie grillcenter.com.pl wliczają się:

Haki do wędzenia (tradycyjne i ryb) - służą do wieszania na nich mięs i innych produktów podczas wędzenia.

Siatki wędliniarskie -  służą do przygotowywania domowych wyrobów wędliniarskich. Ułatwiają one gotowanie czy wędzenie dzięki temu, że utrzymują mięso.

Woreczki foliowe - Ułatwiają one pakowanie mięsa w pojemniki.

Osłonki tekstylne -  są przeznaczone do robienia domowych wyrobów. wędliniarskich czyli salcesonów, kiełbas i pasztetów mogą być też stosowane podczas wyrobu serów.

Termometry do pieczenia - są wykonane z solidnej stali nierdzewnej, są bardzo dokładne dzięki czemu nie przypalisz swojego mięsa i mają podział na odpowiednie temperatury na każdy rodzaj mięsa.

Termometry do wędzenia  i grillowania - są tworzone z solidnej stali nierdzewnej. Mają podział na odpowiednie temperatury do wędzenia i grillowania.

Zestawy do przygotowywania domowych piw - w skład których wchodzą: pojemniki fermentacyjne, krany do pojemników, rurki fermentacyjne, miarki do cukru, areometry z menzurką, termometry ciekłokrystaliczne i koncentraty słodu do wyrobu piw. Z tym zestawem możesz spokojnie zająć się produkcją własnych piw i nie martwić się, o trudność czy brak czegokolwiek.

Szynkowary - produkowane są do tworzenia pysznych domowych wędlin

Wędzarnie ogrodowe - służą one do wędzenia mięs. Wędzenie w nich odbywa się poprzez rozpalenie ognia w odpowiedniej komorze, a w drugiej większej zawiesić mięsko na odpowiednich hakach.

W ofercie taj marki znajduje się jeszcze więcej przydatnych produktów do tworzenia swojej własnej zdrowej żywności.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1997 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-10
Bardzo szybka dostawa, towar dobrze zapakowany. Polecam sklep
2024-07-03
Wszystko sprawnie, produkt bardzo solidnie zapakowany i w bardzo dobrej jakości.
pixelpixel