+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grille ogrodowe (węglowe, gazowe, elektryczne)

( ilość produktów: 445 )

Grille ogrodowe

Stabilna konstrukcja w połączeniu z zastosowaniem wysokiej jakości, trwałych materiałów decyduje o funkcjonalności proponowanego w naszej ofercie sprzętu. Proponujemy grille ogrodowe odznaczające się odpornością na oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych. W zdecydowanej większości są to produkty wykonane z nierdzewnego odlewanego aluminium, które nie ulega korozji i przez długi czas zachowuje swoje właściwości. Nasz asortyment obejmuje głównie modele gazowe marki Broil King. Zaopatrzone są w specjalny system palników oraz dodatkowe funkcjonalności. Zastosowanie palników gazowych zapewnia utrzymanie konkretnej temperatury i wielkości płomienia – bez względu na czynnik atmosferyczne.

Grille gazowe ogrodowe wykazują niezwykłą łatwość obsługi. Nie potrzebują bliskości źródła zasilania, jak w przypadku modeli elektrycznych. Nie wymagają żmudnego i często trudnego z uwagi na warunki pogodowe (np. silny wiatr) rozpalenia węgli, czy drewna. Zasilane gazem ziemnym bądź propan butanem z butli doskonale sprawdzają się na tarasach oraz otwartych kuchniach ogrodowych. Dostępne w naszej ofercie modele Broil King posiadają praktyczne rozwiązania w postaci:

- przykrywy, zapewniającej równomierne rozłożenie temperatury, - opuszczanych półek bocznych z uchwytami na akcesoria,
- zamykanej szafki na butlę,
- elektronicznej zapalarki.

Proponujemy atrakcyjny wybór grilli ogrodowych w wielu interesujących wariantach. Wprowadzamy do naszego asortymentu wyłącznie markowe urządzenia od cenionych w branży producentów. Dbamy o kompleksowość naszej oferty. Dlatego umieszczamy w niej także liczne akcesoria, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie funkcji każdego grilla ogrodowego, a zarazem umożliwiają delektowanie się przyjemnością przyrządzania potraw na ruszcie na wolnym powietrzu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1949 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Niezbędny zakup. Bardzo fajny
2024-05-28
Zrezygnowałem z zamówienia.
pixelpixel