+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL

  • Nowoczesny grill rodzinny, który wprowadzi Twoje grillowanie w inny wymiar. Dwa, dwustronne ruszty żeliwne, trzy palniki Dual-Tube, palnik boczny oraz zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna to i jeszcze więcej od marki Broil King!
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Grill gazowy Signet 390 Broil King - 946883PL
Kod produktu: 946883PL
6 599,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Grill gazowy Signet 390 Broil King – 946883PL – świetny grill rodzinny, który pozwoli na przygotowanie smacznych, grillowanych posiłków. Bez wątpienia jeden z najbardziej cenionych grilli gazowych wśród klientów.

Grill gazowy Signet 390 Broil King posiada piękny, nowoczesny desing, który spodoba się każdemu!

Grill gazowy Signet 390 Broil King w odróżnieniu od grilla gazowego Signet 320 Broil King posiada dodatkowo palnik rożna z zestawem rożna obrotowego oraz kuchenkę boczną.

W grillu zastosowano wiele najnowocześniejszych rozwiązań, które sprawiają, że grillowanie to czysta przyjemność. Dzięki palnikowi rożna z zestawem rożna na grillu gazowym Signet 390 Broil King można przygotować znakomitego kurczaka z rożna. Potrawa ta zachwyci nie jednego, a to za sprawą chrupiącej skórki i soczystego wnętrza jakie powstaje na skutek działania rewelacyjnego palnika rożna. Moc palnika rożna wynosi 4,4 kW. Dzięki zestawowi do rożna kurczak cały czas jest równomiernie obracany i nie ma mowy o przypaleniu potrawy. Zestaw do rożna z palnikiem rożna pozwoli na przyrządzenie wyśmienitego kurczaka z rożna, kebabu oraz pieczeni. Umożliwi także stworzenie zupełnie nowych potraw z grilla, które zachwycą każdego uczestnika grillowania.

Grill gazowy Signet 390 Broil King to mnóstwo możliwości! Dzięki kuchence bocznej możesz przenieść gotowanie Twoich potraw całkowicie na zewnątrz. Jeżeli lubisz smażyć ryby lub też inne potrawy, które podczas przyrządzania tworzą niechciany i długotrwały zapach to jest to element grilla, który pozwoli Ci odetchnąć. Teraz wszystko możesz przygotować na kuchence bocznej zaczynając od dań jednogarnkowych, woka a kończąc na potrawach z patelni. Szybko i wygodnie! Teraz tak właśnie się gotuje!
Dzięki kuchence bocznej zagotujesz wodę na herbatę oraz podgrzejesz ulubiony sos do burgerów, przez co cały czas będziesz mógł przebywać na ogrodzie czy tarasie ze swoimi gośćmi. Więcej czasu dla rodziny i znajomych – tak to możliwe! Moc kuchenki bocznej to 2,7 kW.

 

 

Grill gazowy Signet 390 Broil King wyposażony został w dwa dwustronne ruszty Flav-R-Wave. Zostały one wykonane z żeliwa, które wspaniale kumuluje i rozprowadza ciepło. Dwustronne ruszty posiadają łączny wymiar 65 x 38 cm i jest to powierzchnia, która wystarczy na przygotowanie smacznego grillowanego posiłku dla całej rodziny. Ruszty zostały pokryte spiekiem ceramicznym dla jeszcze lepszego efektu grillowania.

Na stronie stożkowej rusztów można przygotować znakomite steki, natomiast strona rynienkowa pozwoli na sporządzenie dań, które są bardziej obfite w tłuszcz lub są delikatne.
Strona rynienkowa posiada rowki, do których podczas grillowania skapuje tłuszcz, soki i marynaty. Z rowków mieszanina ta jest odparowywana do potrawy nadając jej charakterystycznego smaku i zapachu BBQ.

Strona stożkowa idealna jest do przygotowywania większych kawałków mięs, którym chcemy nadać charakterystyczny wzór kratki. Dolna część rusztu odbiera ciepło płynące z palników tubowych i przekazuje je na szczyt stożka, przez co właśnie na nim uzyskamy najwyższą temperaturę. Na tej stronie rusztu idealnie zgrillujesz steki, karkówkę czy nawet kurczaka!

Specjalna konstrukcja rusztów zapobiega wpadaniu mniejszych kawałków grillowanych potraw pod ruszt. Teraz szybko, wygodnie i bez problemu przygotujesz posiłek dla całej Twojej rodziny.

Grill gazowy Signet 390 Broil King to nie tylko wyjątkowe ruszty to przede wszystkim moc płynąca z palników tubowych. W tym modelu grilla zastosowano najnowszej technologii palniki Dual-Tube. Łączna moc palników wynosi 11,4 kW. Technologia Dual-Tube Jest to tzw. „tuba w tubie”. Gaz w palnikach tubowych wchodzi w turbulencje a ciśnienie zostaje rozprowadzone równomiernie po całej powierzchni palnika. Co to oznacza? Nic innego jak jeszcze lepsze grillowanie naszych potraw!
Palniki odznaczają się wysoką jakością podpartą wieloletnią gwarancją producenta. Zostały wykonane ze stali szlachetnej.

Palniki jednak to nie wszystko, o czym doskonale wie marka Broil King. Niepozornie w grillu gazowym Signet 390 Broil King bardzo dużą rolę odgrywają aromatyzery Flav-R-Wave. Cztery aromatyzery zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, która gwarantuje ich niezawodność. Aromatyzery chronią palniki tubowe przed skapującym tłuszczem i marynatami a także odparowują mieszaninę soków i tłuszczy do grillowanych potraw, przez co uzyskamy fantastyczny smak dań z grilla.

Grill gazowy Signet 390 Broil King charakteryzuje się dużą powierzchnią grillowania. Z pewnością potraw z grilla wystarczy dla każdego uczestnika grillowej imprezy. Powierzchnia rusztu głównego wynosi 65 x 38 cm natomiast nie można zapomnieć o jeszcze jednej dodatkowej powierzchni – półce górnej. Z jej pomocą przygotujesz bułki do burgerów, smaczne szaszłyki lub inne grillowane warzywa w tym kukurydzę czy ziemniaki. Jest to idealne uzupełnienie grilla, które pozwala na rozszerzenie menu potraw z grilla. Jest to również ciekawa opcja dla spóźnialskich uczestników grillowania – potrawy na górnej półce powoli mogą się podpiekać bez obaw o przypalenie. Temperatura na górnej półce jest zdecydowanie niższa niż na głównym ruszcie żeliwnym.

Dobrze, ale co z piekarnikiem? Z czego jest wykonany i czy utrzyma wysoką temperaturę? Odpowiadamy – jak najbardziej tak! Piekarnik w grillu gazowym Signet 390 Broil King został wykonany z jednego odlewu aluminium, przez co do minimum została ograniczona liczba otworów, którymi mogłoby uciekać ogrzane powietrze. Dzięki piekarnikowi Therma-Cast bez problemu przygotujesz grillowane ryby, warzywa oraz steki, ponieważ ciepło będzie w nim równomiernie rozprowadzane i utrzymywane. 

W grillu gazowym Broil King zastosowano nowoczesny system ociekowy, który sprawia, że czyszczenie po zakończonym grillowaniu jest proste i szybkie. Tacka ociekowa wyjmowana jest z przodu, przez co bez problemu pozbędziesz się pozostałości po grillowaniu i przygotujesz swój grill do kolejnego grillowania. Tackę wystarczy wyciągnąć, opróżnić i umyć. Dla większej wygody możesz zastosować tacki aluminiowe.

Grill gazowy Signet 390 Broil King skrywa w sobie jeszcze wiele innych udogodnień. Jednym z nich jest szafka, która bez problemu pomieści 11 kg butlę gazową oraz inne niezbędne akcesoria do grillowania. Dodatkowo grill ten posiada dwie półki boczne. Jedna półka posiada kuchenkę boczną, duga natomiast stanowi wspaniałą przestrzeń do odłożenia półmisków z grillowanymi potrawami. W pokrywie znajdziemy kolejne udogodnienie jakim jest termometr Deluxe Accu-Temp. Termometr precyzyjnie określa temperaturę panującą pod pokrywą grilla.

 

 

Grill został wyposażony w dwa kółka obrotowe oraz dwa większe koła, które sprawiają, że grill jest mobilny i łatwy w przesuwaniu. Zawory Linear-Flow to również element grilla, o którym warto wspomnieć. Składa się on bowiem na rewelacyjny system PGT stworzony przez markę Broil King.

 

 

 

W grillu gazowym Signet 390 Broil King znajduje się także niezastąpiona zapalarka elektryczna Sure-Lite. Zapalarka ta to gwarancja bezpiecznego i wygodnego rozpalenia grilla za każdym razem!

 

 

Grill gazowy Signet 390 Broil King to wspaniały grill, który przemieni każdy obiad w grillową ucztę! Sam się przekonaj, ile różnorodnych potraw będziesz mógł przygotować za sprawą tego wyjątkowego grilla gazowego z kuchenką boczną i palnikiem rożna. Odkryj świat nowych kulinarnych doznań jakie otworzy przed Tobą grill gazowy Signet 390 od marki Broil King.

 

 


Cechy charakterystyczne grilla gazowego Signet 390 Broil King – 946883PL:

- 3 palniki Dual-Tube ze stali szlachetnej o łącznej mocy 11,4 kW,

- Palnik boczny o mocy 2,7 kW,

- Palnik rożna o mocy 4,4 kW z zestawem rożna (prętem, kolcami i silnikiem elektrycznym),

- Ruszt główny o powierzchni 65 x 38 cm oraz ruszt do podgrzewania,

- Dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast,

- 4 aromatyzery Flav-R-Wave ze stali szlachetnej,

- Zawory Linear-Flow i pokrętła 180 °Sensi-Touch,

- Wbudowany w pokrywę termometr Deluxe Accu-Temp,

- Elektroniczna zapalarka Sure-Lite zasilana bateriami AA,

- Nowy od 2019 roku chromowany uchwyt pokrywy,

- Dwie półki boczne – z lewej strony wbudowana kuchenka boczna,

- Szafka mieszcząca 11 kg butlę gazową,

- Duże koła 18 cm oraz dwa mniejsze koła obrotowe (6,4 cm) z możliwością blokady,

- Wykończenie grilla ze stali szlachetnej,

- Elementy grilla pokryte czarną epoksydową farbą proszkową,

- Wąż gazowy i reduktor 37 mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.

 

Okresy gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej – 25 lat,

- Piekarnik z odlewu aluminium – 25 lat,

- Ruszty żeliwne – 2 lata,

- Aromatyzer Flav-R-Wave – 3 lata,

- Palniki Dual-Tube – 10 lat,

- Palnik rożna – 10 lat,

- Palnik kuchenki bocznej – 2 lata,

- Pozostałe elementy oraz farba – 2 lata.

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Parametry techniczne:
Miejsce na butlę gazową 5, 8 kg:
Tak
Butla kompatybilna:
Tak
Wykończenie obudowy grilla::
Stal szlachetna
,
Stal malowana proszkowo
,
Tworzywo sztuczne
Uchwyty na akcesoria:
4
Termometr:
W pokrywie
Rodzaj zapalarki:
Elektryczna
Moc palnika rożna:
4,4 kW
Moc palnika bocznego:
2,7 kW
Moc palników głównych:
11,4 kW
Zestaw rożna:
Tak
Tylny palnik:
Tak
Palnik boczny:
Tak
Ilość palników:
3
Rodzaj palników :
Dual-Tube (tubowe)
Ruszt z wymiennym środkiem:
Nie
Ruszt dwustronny:
Tak
Płyta żeliwna w zestawie :
Nie
Rodzaj rusztu:
Żeliwny emaliowany
Wymiary rusztu do podgrzewania:
60 cm x 26 cm
Wymiary rusztu:
65 cm x 38 cm
Wymiary grilla:
Szerokość: 146 cm (po złożeniu półek 96 cm)
,
Wysokość: 123 cm (z otwartą pokrywą 149 cm),
,
Głębokość: 58 cm (z otwartą pokrywą 75 cm)
Waga grilla::
54 kg
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1966 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Super
2024-05-29
Niezbędny zakup. Bardzo fajny
pixelpixel