+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Crown 440 Broil King - 865263PL

  • Świetny, rodzinny grill wyposażony w 4 palniki tubowe, aromatyzery, dwustronne ruszty żeliwne oraz niezastąpioną kuchenkę boczną. Dzięki niemu stworzysz znakomite dania z grilla oraz przeniesiesz całe grillowanie i gotowanie na zewnątrz!
Kod produktu: 865263PL
5 299,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Akcja promocyjna - Odbierz GRATIS zestaw do Grillowania Imperial 64004
Grill gazowy Crown 440 Broil King - 865263PL
– grill gazowy o niebywałej funkcjonalności. Jest to brat bliźniak grilla gazowego Crown 410 Broil King, lecz wyposażony dodatkowo w kuchenkę boczną.

Kuchenka boczna to dodatkowe udogodnienie, które pozwoli na znaczne rozszerzenie możliwości grilla gazowego. Od teraz na grillu przygotujesz nie tylko dania z grilla, lecz także z kuchenki bocznej!

Kuchenka boczna daje możliwość zagotowania wody, podgrzania sosów do burgerów lub stworzenia jednogarnkowego dania. Dzięki niej przygotujesz wszystko to, co na standardowej kuchence, lecz w pięknym otoczeniu własnego ogrodu.

Na kuchence przy użyciu patelni możesz smażyć potrawy, których zapach na długo unosiłby się wewnątrz domu. Przygotujesz znakomite śniadanie i nie tylko! Kuchenka boczna idealnie sprawdzi się także podczas awarii prądu. Teraz każdy smaczny posiłek przygotujesz na grillu gazowym.
Moc palnika kuchenki bocznej to 2,7 kW.

 

 

Grill gazowy Crown 440 Broil King rewelacyjnie się wygrzewa, a to za sprawą dna piekarnika, które zostało wykonane w całości z jednego odlewu aluminium, gdzie do minimum ograniczono liczbę otworów, którymi mogłoby uciekać gorące powietrze.


Cztery palniki tubowe to serce grilla gazowego Crown 440 Broil King. Palniki wykonane są z pojedynczej rury ze stali szlachetnej i posiadają otwory po obu stronach palnika dla uzyskania jeszcze większej liczby płomieni. Palniki zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła. Łączna moc palników wynosi 11,4 kW.

 

 

 


W grillu gazowym Crown 440 Broil King występują 3 żeliwne dwustronne ruszty (1 x podwójny, 2 x pojedynczy).

Dwustronny ruszt żeliwny, który jest znakiem rozpoznawczym marki Broil King to podstawa udanego grillowania. Ruszt znacząco zwiększa komfort pracy jak i możliwości grilla gazowego. Ruszt posiada stronę rynienkową oraz stożkową. Dzięki stronie rynienkowej gromadzone są soki oraz marynaty skapujące podczas grillowania. Pod wpływem temperatury odparują one do potrawy nadając im niepodważalnego smaku i aromatu BBQ. Strona stożkowa natomiast idealnie sprawdzi się do grillowania steków! Dzięki niej na każdej grillowanej potrawie znajdziemy charakterystyczny wzór kratki. Mała powierzchnia styku z daniami zapobiega przywieraniu potraw oraz ich przypaleniu. Strona stożkowa idealna jest do grillowania kurczaka, steków oraz jagnięciny.

Ruszty można ułożyć także pod kątem uzyskując niesamowity efekt grillowania – nadmiar tłuszczu będzie odprowadzany a cała potrawa będzie lekko uniesiona, dzięki czemu unikniemy przypalenia.

Wymiary rusztu wynoszą 65 x 44 cm i jest to powierzchnia, która pozwoli na przygotowanie smacznych potraw dla całej rodziny! Dzięki grillowi gazowemu Crown 440 Broil King zorganizujesz niejedną plenerową imprezę!

 

 

 


Ruszt główny to nie jedyna przestrzeń, na której możesz przygotować znakomite posiłki. W grillu gazowym Crown 440 Broil King znajdziesz również górny ruszt do podgrzewania o wymiarach 64 x 17 cm. Został on wykonany ze stalowych prętów powlekanych spiekiem ceramicznym ze ścianką z tyłu. Górny ruszt umożliwi podgrzanie bułek do burgerów, grillowanie kukurydzy, ziemniaków, faszerowanych papryk i nie tylko! Na górnym ruszcie możesz położyć grillowane dania, które są już gotowe, ale czekają na spóźnionych gości. Dzięki takiemu rozwiązaniu dania pozostaną ciepłe i będą delikatnie się podpiekały w niższej temperaturze niż na ruszcie głównym.

Aromatyzery Flav-R-Wave wykonane zostały ze stali szlachetnej i jest to następny element grilla, który wpływa na smak i aromat grillowanych potraw. Aromatyzery znajdują się bezpośrednio nad palnikami tubowymi i chronią je przed skapującym tłuszczem, marynatami oraz sokami. Aromatyzery ponadto odpowiedzialne są za odparowywanie mieszaniny marynat i soków do grillowanej potrawy. To właśnie dzięki nim uzyskujemy niepodważalny smak BBQ grillowanych potraw.

 

 

Grill gazowy Crown 440 Broil King wyposażony został w zawory LinearFlow. Zawory umożliwiają kontrolę nad płomieniami za pomocą plastikowych pokręteł z chromowanym paskiem. Zawory odpowiedzialne są za dostarczanie gazu do palników tubowych oraz regulowanie jego przepływu. Pokrętła, które znajdują się w grillu gazowym Crown 440 Broil King obracają się o 180 stopni.

Pokrywa grilla gazowego Crown 440 Broil King została wyposażona w najnowocześniejszą technologię Roll-On. Dzięki takiemu rozwiązaniu ciężar pokrywy znajduje się bliżej środka, przez co podczas otwierania pokrywy mamy wrażenie, że jest ona lekka. W rezultacie osoby niższe lub dzieci nie będą miały problemu z jej otworzeniem. Technologia Roll-On pozwala również na zaoszczędzenie bardzo dużej ilości miejsca, bowiem dzięki niej grill możemy postawić już 11 cm od ściany.

Pokrywa grilla została pokryta spiekiem ceramicznym i posiada ścianki wykonane z odlewu.


W pokrywę wbudowany został termometr Deluxe Accu-Temp. Termometr umożliwia precyzyjny pomiar temperatury panującej pod pokrywą grilla. Termometr Deluxe Accu-Temp to fantastyczny element grilla, który usprawnia cały proces grillowania potraw. Dzięki niemu uzyskamy doskonałe rezultaty grillowania za każdym razem!

 

 

To nie wszystkie udogodnienia jakie można znaleźć w tym rewelacyjnym modelu grilla. Jednym z takich elementów jest świetna zapalarka elektryczna Sure-Lite. Pozwala ona na bezpieczne i bezawaryjne rozpalenie grilla. Żmudne rozpalanie grilla masz już za sobą! Teraz zrobisz to szybko i wygodnie! Wystarczy przekręcić pokrętła na głównym panelu grilla gazowego i wcisnąć zapalarkę. Proste prawda? Od teraz będziesz już tylko tak grillować!

Mówiąc o grillu gazowym Crown 440 Broil King należy również wspomnieć o półkach bocznych. To niezastąpiona przestrzeń, która pozwoli na wygodne przygotowanie potraw, które chcemy wrzucić na ruszt. Na blatach roboczych można odłożyć półmiski z grillowanymi daniami, deskę do krojenia oraz narzędzia do grillowania. Półki zostały wyposażone w haczyki, na których można odwiesić narzędzia do grillowania lub inne akcesoria. Od teraz wszystko możesz mieć w zasięgu ręki.

Grill gazowy Crown 440 Broil King posiada cztery obrotowe kółka 7,6 cm z możliwością blokady, które umożliwiają łatwe i wygodne przemieszczanie grilla w dogodne miejsce. Grill posiada szafkę mieszczącą 11 kg butlę gazową. Dzięki obszernej szafce grill wygląda elegancko i estetycznie. Szafka umożliwi schowanie nie tylko butli gazowej, ale również niezbędnych akcesoriów do grillowania.

 

 

 

Kolejnym niebywałym udogodnieniem jest tacka na skapujący tłuszcz. Całe grillowanie polega na tym, aby tłuszcz, marynaty i soki, które skapują podczas grillowania odparować do potrawy jednak czasami kropla mieszaniny nie zdąży odparować i trafi do tacki. Dostęp do tacki jest bardzo wygodny a jej czyszczenie proste. Do tacki można włożyć jednorazowe tacki aluminiowe, co znacznie usprawni czyszczenie grilla.

 

Zostań mistrzem grillowania i grilluj swoje ulubione dania na grillu gazowym Crown 440 Broil King. Znajdziesz w nim wszystkie najpotrzebniejsze udogodnienia, które sprawią, że grillowanie będzie czystą przyjemnością!

Grill gazowy Crown 440 Broil King to grill, na którego zawsze możesz liczyć!

 

 

 

Cechy charakterystyczne grilla gazowego Crown 440 Broil King - 865263PL:

- 4 palniki tubowe ze stali szlachetnej z otworami po obu stronach o łącznej mocy 11,4 kW,

- Wymiary rusztów: 65 x 44 cm,

- Górny ruszt o wymiarach 64 x 17 cm,

- 2865 cm2 powierzchni grillowania żeliwnego rusztu,

- Aromatyzery Flav-R-Wave ze stali szlachetnej,

- Dno piekarnika wykonane z odlewu aluminium,

- 3 żeliwne dwustronne ruszty (1 podwójny, 2 pojedyncze),

- Możliwość ułożenia rusztów pod kątem,

- 4 pokrętła palników,

- Elektroniczna zapalarka Sure-Lite,

- Termometr Deluxe Accu-Temp,

- Pokrywa z technologią Roll-On i pokryta spiekiem ceramicznym z bokami wykonanymi z odlewu aluminium,

- 4 kółka obrotowe z możliwością blokady – 7,6 cm,

- Wyjmowana od przodu tacka na tłuszcz w zestawie z wymienną tacką (56415),

- Elementy grilla pokryte epoksydową farbą proszkową,

- Składane półki z możliwością blokady EZ-Lift,

- Szafka mieszcząca 11 kg butlę gazową,

- Zawory Linear-Flow,

- Wąż gazowy i reduktor 37 mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie,

 

Okresy gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej – 10 lat,

- Piekarnik z odlewu aluminium – 10 lat,

- Ruszty żeliwne – 2 lata,

- Aromatyzer Flav-R-Wave – 3 lata,

- Palniki tubowe – 5 lat,

- Palnik kuchenki bocznej – 2 lata,

- Pozostałe elementy oraz farba – 2 lata.

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Parametry techniczne:
Ilość palników:
4
Miejsce na 11 kg butlę gazową::
Tak
Miejsce na butlę gazową 5, 8 kg::
Tak
Moc palnika bocznego::
2,7 kW
Moc palników głównych:
11,4 kW
Palnik boczny::
tak
Tylny palnik:
Nie
Rodzaj rusztu:
Żeliwny emaliowany
Rodzaj zapalarki:
Elektryczna
Składane półki boczne:
Tak
Termometr w pokrywie:
Tak
Uchwyty na akcesoria:
4
Waga:
64 kg
Wymiary grilla:
Szerokość: 136 cm
,
Wysokość: 117,5 cm
,
Głębokość: 60 cm
Wymiary opakowania:
Wysokość: 64 cm
,
Szerokość: 80 cm
,
Głębokość: 61 cm
Wymiary rusztu:
65 cm x 44 cm
Wymiary rusztu górnego do podgrzewania::
64 cm x 17 cm
Ruszt dwustronny:
Tak
Rodzaj palników :
Tubowe
Zestaw rożna:
Nie
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1957 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Niezbędny zakup. Bardzo fajny
2024-05-28
Zrezygnowałem z zamówienia.
pixelpixel