+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Imperial S 590 Broil King - 998883PL

  • Wysokiej jakości grill gazowy, który zachwyca unikalnym wyglądem i imponującymi możliwościami. Posiada 5 palników Dual-Tube, 5 dwustronnych rusztów ze stali szlachetnej, kuchenkę boczną oraz zestaw rożna obrotowego.
Kod produktu: 998883PL
17 499,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Grill gazowy Imperial S 590 Broil King - 998883PL – grill gazowy o potężnych możliwościach! To korona wśród grilli gazowych! Jest to młodszy brat grilla gazowego Imperial S 690 Broil King posiadający te same udogodnienia, lecz w mniejszej odsłonie.

Skupia on w sobie najnowocześniejsze podzespoły i unikatowe rozwiązania, które sprawiają, że grillowanie to nie tylko przygotowanie posiłku, lecz prawdziwa sztuka BBQ.

 

 

Grill gazowy Imperial S 590 Broil King jest elegancki, stylowy oraz nowoczesny. Pięknie się prezentuje i nie sposób przejść obok niego obojętnie. W grillu gazowym Imperial S 590 Broil King zakochasz się od razu, bowiem jest on ukoronowaniem starań marki Broil King, aby stworzyć niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju grill gazowy.

W grillu tym znajduje się kuchenka boczna oraz zestaw rożna obrotowego, które pozwolą na przygotowanie każdego dania.

 

 

Kuchenka boczna z palnikiem o mocy 2,7 kW to świetne rozwiązanie, które pozwala na znaczne rozszerzenie możliwości grill gazowego Imperial S 590 Broil King. Za jego sprawą można zagotować wodę, przygotować znakomitą kawę na kawiarce oraz stworzyć sos do grillowanych potraw. Kuchenka pozwoli na przygotowanie zupy, gulaszu oraz dania jednogarnkowego. Dzięki niej można przenieść praktycznie całe gotowanie na zewnątrz domu i stworzyć smaczne potrawy na świeżym powietrzu. W końcu na dworze wszystko smakuje lepiej!

Kuchenka boczna jest również świetnym rozwiązaniem, jeśli wystąpi awaria prądu a korzystamy z płyty indukcyjnej. Nie musimy się wówczas martwić o przygotowanie smacznego posiłku dla rodziny, bowiem z pomocą przyjdzie niezastąpiony grill gazowy Imperial S 590 Broil King.

 

 

Grill gazowy Imperial S 590 Broil King posiada zestaw rożna obrotowego, które pozwala na przygotowanie soczystego kurczaka z chrupiącą złocistą skórką. Na rożnie obrotowym można przygotować nie tylko kurczaka, ale także kaczkę lub pieczeń z karkówki! Tyle możliwości na smaczne danie daje rożno obrotowe, w którego skład wchodzi palnik do rożna zamontowany w tylnej części piekarnika, silnik elektryczny, pręt z kolcami do rożna oraz zestaw do wyważania.

Rożno obrotowe można doposażyć o kosz do rożna, który pozwoli na grillowanie warzyw lub mniejszych kawałków mięs – kosz sprzedawany jest oddzielnie.

 

 

W grillu gazowym Imperial S 590 Broil King znajduje się pięć profesjonalnych, dwustronnych rusztów Flav-R-Cast wykonanych z odlewu ze stali szlachetnej AISI 304. Ruszty posiadają stronę rynienkową oraz stożkową i pozwalają na przygotowanie zupełnie odmiennych potraw. Dwustronny ruszt daje możliwość przygotowania szerokiego wachlarza dań z grilla.

Strona rynienkowa jest niezastąpiona podczas grillowania delikatnych oraz bardziej obfitych w tłuszcz potraw. Podczas grillowania marynaty, soki oraz tłuszcz skapują do rynienek w ruszcie skąd są odparowywane do potrawy i w ten sposób ją nawilżają i nadają charakterystycznego aromatu i smaku. Strona rynienkowa idealnie sprawdzi się podczas grillowania karkówki, ryb czy też kiełbasek.

 

 

Za sprawą strony stożkowej na każdej grillowanej potrawie powstanie diamentowy wzór. Idealna jest ona do grillowania steków, piersi z kurczaka lub jagnięciny. Powierzchnia styku jest tutaj niewielka natomiast moc ogromna. Wymiary rusztu wynoszą 81 x 49 cm.

 

 

Poza głównym rusztem w grillu gazowym Imperial S 590 Broil King znajduje się także górny ruszt do podgrzewania. Ruszt ten wykonany jest z prętów ze stali szlachetnej ze ścianką z tyłu i posiada wymiary 77 x 20 cm. Górny ruszt do podgrzewania jest to dodatkowa przestrzeń, na której można odłożyć gotowe potrawy, aby pozostały ciepłe jednak nie przypiekały się jak na głównej powierzchni grillowej. Na górnym ruszcie można przygotować naprawdę sporo potraw zaczynając od grillowanej kukurydzy, ziemniakach w folii a kończąc na szaszłykach, grillowanych serach lub owocach i warzywach. Na ruszcie górnym znajduje się niższa temperatura niż na ruszcie głównym zatem otwiera to całkowicie nowe możliwości.

Mówiąc o rusztach nie sposób ominąć palniki Dual-Tube. Palniki Dual-Tube to najnowocześniejsze i opatentowane rozwiązanie stworzone przez markę Broil King. Są to palniki tzw. „tuba w tubie” i pozwalają na uzyskanie jednakowej wysokości płomienia na całej długości palnika.

W grillu gazowym Imperial S 590 Broil King znajduje się pięć palników Dual-Tube wykonanych ze stali szlachetnej, których łączna moc wynosi 16,1 kW. Dzięki palnikom Dual-Tube grillowanie to czysta przyjemność! Pozwalają one na szybkie oraz efektywne rozpalenie grilla gazowego. To właśnie palniki Dual-Tube gwarantują idealne warunki przygotowywania potraw w odpowiedniej temperaturze.

 

 

Aromatyzery Flav – R- Wave w grillu gazowym Imperial S 590 Broil King zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej AISI 430, a co za tym idzie odporne są na działanie naprawdę wysokich temperatur. Aromatyzery to fantastyczny element grilla, który sprawia, że grillowane potrawy nabierają całkowicie odmiennego smaku i aromatu. Aromatyzery w grillu gazowym Imperial S 590 Broil King spełniają wiele funkcji. Chronią palniki przed skapującym tłuszczem oraz innymi mieszaninami uwalnianymi przez potrawy, przez co przedłużają ich żywotność. Ponadto równomiernie rozprowadzają ciepło po całym wnętrzu piekarnika i co najważniejsze odparowują skapujące krople marynat oraz soków i odprowadzają je w postaci dymu BBQ do grillowanych potraw. To właśnie za ich sprawą uzyskujemy ten niepodważalny smak potraw!

 

 

Pokrywa piekarnika w grillu gazowym Imperial S 590 Broil King posiada technologię Roll-On. Ciężar pokrywy zawieszony jest na centralnej części pokrywy, dzięki czemu pokrywa jest lekka i wygodna w podnoszeniu. Pokrywa komorowa została wykonana ze stali szlachetnej, natomiast ścianki z odlewu aluminium. W pokrywę piekarnika został wbudowany profesjonalny termometr Deluxe Accu-Temp z logiem marki Broil King, który precyzyjnie mierzy temperaturę panującą pod pokrywą grilla.
Wewnątrz piekarnika znajdują się dwie wbudowane lampki, które ułatwią grillowanie o każdej porze!

 

 

Na panelu przednim grilla znajduje się siedem podświetlanych na niebiesko pokręteł. Dzięki nim grillowanie po zmroku będzie teraz za każdym razem udane i wyjątkowe. Pokrętła Sensi-Touch pozwalają na precyzyjną kontrolę przepływu gazu płynącego zaworami Linear-Flow. Na panelu przednim znajduje się również elektroniczna zapalarka Sure-Lite. Zapalarka umożliwia błyskawiczne i bezpieczne rozpalenie grilla za każdym razem.

 

 

W grillu gazowym Imperial S 590 Broil King znajduje się jeszcze wiele innych udogodnień, które sprawią, że grillowanie będzie prawdziwą kulinarną przygodą!


Udogodnieniem, na które warto zwrócić uwagę jest stalowa szafka, która posiada sztywną konstrukcję i drzwi oraz szuflady wykonane ze stali szlachetnej. Szafka jest zamykana i pomieści 11 kg butlę gazową. Boczne półki w grillu gazowym są obszerne i pozwolą na odłożenie półmisków z grillowanymi potrawami oraz narzędzi do grillowania. Do półeczek można włożyć pieprzniczkę, solniczkę lub inne przyprawy, których używamy podczas grillowania potraw. Na półkach znajdują się haczyki, na których można odwiesić narzędzia do grillowania takie jak łopatka, szczypce lub rękawica do grillowania. 

Istotnym udogodnieniem jakie znajduje się w grillu gazowym Imperial S 590 Broil King są cztery kółka obrotowe z możliwością blokady - dwa przednie kółka Level Q posiadają możliwość poziomowania. 

 

 

Grill gazowy Imperial S 590 Broil King to pewność, że każde grillowanie będzie fantastyczną formą spędzenia wolnego czasu oraz sposobem na stworzenie niezapomnianych grillowanych potraw, które zachwycą unikatowym smakiem i aromatem.


Grill gazowy Imperial S 590 Broil King to korona wśród grilli - pozwoli na stworzenie prawdziwie królewskiej uczty!

 

 

Charakterystyczne cechy grilla gazowego Imperial S 590 Broil King - 998883PL:

- 5 dwustronnych rusztów z odlewu ze stali szlachetnej,

- Wymiary rusztów głównych 81 x 49 cm,

- 5 palników Dual-Tube ze stali szlachetnej o mocy 16,1 kW,

- 5 aromatyzerów Flav-R-Wave ze stali szlachetnej,

- Kuchenka boczna z palnikiem o mocy 2,7 kW,

- Zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna o mocy 4,4 kW, prętem z kolcami i silnikiem elektrycznym,

- Górny ruszt do podgrzewania ze stalowych prętów powlekanych spiekiem ceramicznym ze ścianką z tyłu,

- Wymiary rusztu do podgrzewania 77 x 20 cm,

- 2 wbudowane lampki wewnątrz piekarnika,

- 7 podświetlanych na niebiesko pokręteł,

- Pokrywa z technologią Roll-On,

- Termometr Deluxe Accu-Temp,

- Boczne półki wykonane ze stali szlachetnej,

- Wysuwana szuflada w prawej półce,

- Stalowa szafka o sztywnej konstrukcji z frontami drzwi i szuflad – wykonane ze stali szlachetnej,

- Szafka mieści 11 kg butlę gazową,

- 4 obrotowe kółka 7,6 cm z możliwością blokady – dwa przednie kółka Level Q z możliwością poziomowania,

- Elementy grilla ocynkowane i pokryte epoksydową farbą proszkową,

- Zawory Linear-Flow,

- Pokrętła 180° Sensi-Touch,

- Zapalarka Sure-Lite,

- Pokrywa komorowa ze stali szlachetnej i ściankami z odlewu aluminium,

- Wąż gazowy i reduktor 37 mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.

 

Okresy gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej – 25 lat,

- Piekarnik z odlewu aluminium/elementy – 25 lat,

- Piekarnik ze stali szlachetnej – 25 lat,

- Ruszty ze stali szlachetnej/odlewu stali szlachetnej – 15 lat,

- Ruszty żeliwne – 15 lat,

- Aromatyzery Flav-R-Wave – 15 lat,

- Palniki Dual-Tube – 15 lat,

- Palnik rożna – 15 lat,

- Palnik kuchenki bocznej – 15 lat,

- Elementy wózka ze stali szlachetnej – 15 lat,

- Pozostałe elementy oraz farba – 15 lat.

 

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Parametry techniczne:
Ilość palników:
5
Moc palnika bocznego::
2,7 kW
Moc palnika rożna::
4,4 kW
Moc palników głównych:
16,1 kW
Palnik boczny::
tak
Palnik rożna::
Tak
Rodzaj palników::
Dual-Tube (tubowe)
Rodzaj rusztu::
Odlew ze stali szlachetnej
Rodzaj zapalarki:
Elektryczna
Ruszt dwustronny::
Tak
Termometr w pokrywie::
Tak
Uchwyty na akcesoria::
4
Waga:
110 kg
Wymiary grilla::
Wysokość: 125 cm
,
Szerokość: 175 cm
,
Głębokość: 63 cm
Wymiary opakowania:
Wysokość: 63,5 cm
,
Szerokość: 125 cm
,
Głębokość: 96 cm
Wymiary rusztu do podgrzewania::
77 x 20 cm
Wymiary rusztu::
81 x 49 cm
Zestaw rożna::
Tak
Składane półki boczne::
Nie
Pokrywa:
Odlew aluminium
,
stal szlachetna
Piekarnik::
Odlew aluminium
Miejsce na 11 kg butlę gazową::
Tak
Miejsce na butlę gazową 5, 8 kg::
Tak
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1963 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Wszystko git.
2024-05-29
Wszystko jak najbardziej ok, szybka wysyłka, produkty takie jak trzeba, na pewno wrócę jak tylko będę potrzebował czegoś około grillowego :)
pixelpixel