+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King - 876653PL

  • Wyjątkowy grill, który stworzy dla Ciebie dania o niepodważalnym i unikatowym smaku BBQ. Absolutna nowość od marki Broil King! Grill ten skupia w sobie wydajność, elegancję i najwyższej jakości materiały. Nie sposób przejść obok niego obojętnie!
Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King - 876653PL
Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King - 876653PL
Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King - 876653PL
Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King - 876653PL
Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King - 876653PL
Kod produktu: 876653PL
6 999,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Akcja promocyjna - Odbierz GRATIS zestaw do Grillowania Imperial 64004
Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King - 876653PL
– Prawdziwa perła w koronie króla Broil King! Od dziś grill gazowy z serii Baron Broil King dostępny jest również w formie grilla do zabudowy!

Marka Broil King wyszła naprzeciw potrzebom klientów i stworzyła coś zupełnie nowego i wyjątkowego! Grilla gazowego Baron 520 BI do zabudowy Broil King!

Grill ten skupia w sobie wszystkie najnowsze rozwiązania i technologie opatentowane przez markę Broil King. Dzięki niemu Twój taras lub ogród nabiorą wyjątkowości, bowiem urzędzie to jest wspaniałą kuchnią ogrodową, która pozwoli Ci cieszyć się każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu. Od teraz będziesz chciał przygotowywać każdy posiłek na tym fantastycznym urządzeniu ogrodowym!

Zaczniesz od śniadania zanim się obejrzysz przygotujesz na nim drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację! Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King to grill, który pozwoli Ci odkryć zupełnie nowe smaki i potrawy, które od dziś przygotujesz na swoim wymarzonym grillu.

 

 

Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King został wyposażony w 5 opatentowanych palników Dual-Tube, które wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej. Łączna moc palników to 13,2 kW. Pięć palników rozprowadza ciepło po 5 dwustronnych rusztach żeliwnych Flav-R-Cast! Ruszty dają ogromną możliwość przygotowywania grillowanych potraw. Łączna powierzchnia grillowania w grillu gazowym Baron 520 BI do zabudowy Broil King wynosi aż 81 x 44 cm! Jest to przestrzeń, na której możesz przygotować kilka dań jednocześnie! Wystarczy zastosować odpowiednie akcesoria systemu DO MORE i stworzenie wyjątkowych dań nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu. W ofercie akcesoriów DO MORE stworzonych przez markę Broil King znajdziesz np. wąską brytfannę perforowaną Broil King (69722), Żeliwny wok Baron, Sovereign Broil King (69617). Akcesoria systemu DO MORE sprzedawane są oddzielnie w naszym sklepie.

W grillu gazowym Baron 520 BI do zabudowy Broil King, jak już wspomnieliśmy, znajduje się 5 dwustronnych rusztów Flav-R-Cast. Z jednej strony grill posiada stronę stożkową, na której stworzysz obłędne steki, z drugiej zaś stronę rynienkową, która pozwoli Ci przygotować soczystą karkówkę!

Kładąc ruszt w odpowiedniej pozycji możesz uzyskać zupełnie inne walory smakowe i zapachowe grillowanych potraw. Strona rynienkowa zapewnia lepsze odprowadzanie tłuszczu, dzięki temu potrawy, które bardziej obfite są w tłuszcz i marynaty nie będą się nadmiernie przypiekać. Do kanalików znajdujących się w ruszcie zostanie odprowadzony nadmiar marynaty i tłuszczu, skąd zostanie on następnie poprowadzony na krawędź ruszt. Tłuszcz i marynaty znajdujące się w rynienkach, zanim zostaną odprowadzone jednak do krawędzi, odparują do potrawy nadając jej unikatowych walorów smakowych i zapachowych. Potrawy przygotowane na stronie rynienkowej charakteryzują się wyjątkową soczystością i kruchością. Na stronie rynienkowej możesz również przygotowywać potrawy, które są delikatne. Powierzchnia styku potrawy z rusztem jest tutaj większa niż w przypadku strony stożkowej, co zapobiega wpadaniu pod ruszt nie tylko delikatnych, ale także mniejszych potraw. Odległość między poszczególnymi żeberkami jest mniejsza niż w przypadku strony stożkowej. Na stronie rynienkowej masz możliwość także podduszania potraw.

Strona stożkowa pozwoli Ci natomiast stworzyć perfekcyjny stek o idealnym stopniu wysmażenia oraz charakterystycznym wzorze kratki. Dachowa konstrukcja rusztu występująca w stronie stożkowej promieniuje fale podczerwone. W mięsie zachodzi karmelizacja i reakcja Maillarda, które pozwalają na uzyskanie tego fantastycznego smaku! Powierzchnia styku potrawy z rusztem jest tutaj mniejsza niż w przypadku strony rynienkowej. Takie rozwiązanie zapobiega przypalaniu się potraw.

W grillu gazowym Baron 520 BI do zabudowy Broil King masz również możliwość ułożenia rusztów pod kątem 4 stopni! Pod kątem możesz ułożyć ruszt zarówno w pozycji rynienkowej oraz w pozycji stożkowej. Ułożenie rusztów pod kątem pozwala na jeszcze lepsze odprowadzanie nadmiaru tłuszczu, soków i marynat, bowiem działa tutaj grawitacja. Ułożenie to pozwala także na uniknięcie nadmiernego powstawania płomieni, które mogłoby spowodować przypalanie się potraw.

W grillu gazowym Baron 520 BI do zabudowy Broil King znajdziesz także górny ruszt do podgrzewania. Jest to fajna przestrzeń, która pozwoli Ci na stworzenie potraw w niższej temperaturze lub pozwoli Ci na odłożenie potraw, aby dalej utrzymywały pożądaną temperaturę. Górny ruszt do podgrzewania posiada wymiary 80 x 17 cm i pozwoli Ci na przygotowanie znacznie większej ilości grillowanych potraw! Ruszt znajdujący się nad głównym obszarem grillowania to ogromna zaleta każdego grilla! Ruszt do podgrzewania w grillu gazowym Baron 520 BI do zabudowy Broil King został wykonany z prętów ze stali szlachetnej ze ścianką z tyłu.

W grillu gazowym Baron 520 BI do zabudowy Broil King zastosowano system PGT (Performance Grilling Technology). System ten to połączenie opatentowanych przez markę Broil King technologii, które na celu mają zwiększenie efektywności grilla podczas grillowania. Zastosowane innowacyjne technologie mają zwiększyć wydajność grilla oraz zagwarantować niezrównaną moc grillowania. Na system ten składają się wcześniej już wspomniane opatentowane palniki Dual-Tube, dwustronne ruszty Flav-R-Cast. System PGT to także głęboki piekarnik, aromatyzery Flav-R-Wave oraz zawory Linear-Flow z pokrętłami 180° Sensi-Touch.

 

 

Tylko łącząc ze sobą najwyższej jakości podzespoły można stworzyć coś naprawdę wyjątkowe – grilla gazowego Baron 520 BI do zabudowy Broil King. Jeden palnik wytwarza ciepło bezpośrednio nad jednym aromatyzerem Flav-R-Wave. Ten z kolei przekazuje je do rusztu znajdującego się tuż nad nim. W grillu gazowym Baron 520 BI do zabudowy Broil King wszystko jest ze sobą ściśle połączone. Palniki sterowane są za pomocą 5 pokręteł 180° Sensi-Touch. Pokrętła te podświetlane są na niebieski kolor. Nie tylko grill po zapadnięciu zmroku wygląda elegancko i stylowo, ale także podświetlane pokrętła umożliwiają określenie ich położenia. Święcą tym intensywniej im większa jest moc palnika.

Jeśli mowa o ruszcie, aromatyzerach oraz o palnikach to nie sposób nie wspomnieć o piekarniku grilla! To tutaj tak naprawdę dzieje się prawdziwa magia – magia grillowania!
Piekarnik to tak naprawdę 2 części – dno piekarnika oraz pokrywa. W grillu gazowym Baron 520 BI do zabudowy Broil King dno piekarnika zostało wykonane w całości z jednego odlewu aluminium. Zamknięte dno to ogromna zaleta grilla. Im mniej przestrzeni, którymi mogłoby uchodzić gorące powietrze tym lepiej! W dnie piekarnika znajdują się tylko niewielkie otwory, co pozwala na utrzymanie całego ciepła wewnątrz piekarnika. Mniejsza liczba otworów to także mniejsze zużycie gazu! Piekarnik utrzymuje odpowiednią temperaturę, a pomagają mu w tym także aromatyzery Flav-R-Wave oraz grube ruszty dwustronne Flav-R-Cast.

 

 

Pokrywa piekarnika z dnem piekarnika nie tylko wygląda stylowo, ale także stwarza idealne warunki grillowania potraw. Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King posiada nowoczesny design. Boki pokrywy zostały bowiem wykonane z grubego odlewu aluminium, natomiast środkowa część posiada dwie warstwy stali z pustką powietrzną. Zastosowanie takich materiałów pozwala osiągnąć wspaniałą izolację cieplną oraz pozwala utrzymać temperaturę wewnątrz grilla. Pokrywa komorowa pokryta została emalią porcelanową. W pokrywie zastosowano technologię Roll-On. Mocowanie pokrywy znajduje się bliżej środka, dlatego też z jej otwarciem nie powinny mieć problemu zarówno osoby niższe jak i dzieci, oczywiście pod opieką osób dorosłych. Pokrywa pomimo swojej ogromnej masy wydaje się lekka i wygodna zarówno podczas otwierania jak i zamykania. Pokrywa grilla gazowego Baron 520 BI do zabudowy Broil King jest wysoka i pozwala na grillowanie na stojaku nawet większego kurczaka lub indyka! Wysoka pokrywa piekarnika pozwoliła na umieszczenie wewnątrz piekarnika naprawdę obszernego górnego rusztu do podgrzewania, na którym przygotujesz grillowaną kukurydzę lub ziemniaki w folii. Wysoka pokrywa zapewnia także lepszą cyrkulację powietrza z jaką możesz spotkać się w standardowym piekarniku wyposażonym w funkcję termoobiegu. Pieczenie konwekcyjne jest ogromnym atutem grilli gazowych marki Broil King, bowiem pozwalają w krótkim czasie przygotować dania dla całej rodziny! Oszczędność czasu, oszczędność gazu i oszczędność pieniędzy – tak grilluje się na grillu gazowym Baron 520 BI do zabudowy Broil King!

W pokrywę piekarnika grilla gazowego Baron 520 BI do zabudowy Broil King został wbudowany precyzyjny termometr Deluxe Accu-Temp. Termometr ten wskazuje temperaturę panującą wewnątrz grilla i jest on wmontowany w logo marki Broil King. Wygląda naprawdę niesamowicie, czyniąc grill jeszcze bardziej wyjątkowym.

 

 

Na system PGT w grillu gazowym Baron 520 BI do zabudowy Broil King składają się jeszcze zawory Linear-Flow. Połączone są one z pokrętłami 180° Sensi-Touch i znajdują się pod panelem sterowania. Odpowiadają one za doprowadzenie odpowiedniej ilości gazu do palników Dual-Tube. Liniowy przepływ gazu jest znaczący w całym procesie grillowania, bowiem tylko uzyskując odpowiednią temperaturę wewnątrz piekarnika grilla masz możliwość stworzenia potraw rangi prawdziwego Grill Mastera. Zawory Linear-Flow w połączeniu z pokrętami 180° Sensi-Touch to nic innego jak spójny system, który pozwoli Ci kontrolować temperaturę w Twoim grillu.

 

 

Grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King skrywa w sobie wiele różnych udogodnień, dzięki którym Twoje grillowanie będzie zawsze na najwyższym poziomie. Specjaliści marki Broil King, którzy stworzyli ten wyjątkowy grill gazowy, wzięli pod uwagę dosłownie każdy aspekt grillowania. Wyposażyli go w elementy, których nie widać na pierwszy rzut oka, jednak znacząco wpływają na jakość grillowania. Elementem tym jest np. wysuwana od przodu szuflada z tacką na tłuszcz. Umożliwia ona szybkie pozbycie się pozostałości po zakończonym grillowaniu. Dzięki niej czyszczenie grilla jest szybkie i wygodne. Jednym z takich udogodnień jest także zapalarka elektroniczna Sure-Lite, która gwarantuje bezproblemowe rozpalenie grilla za każdym razem.

Jak sam widzisz, grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King to grill, który skupia w sobie to co najlepsze! Wysokiej jakości materiały, najnowsze technologię i ogromną pasję do grillowania, którą można wyczuć w każdym elemencie tego niesamowitego urządzenia ogrodowego. Jesteśmy przekonani, że grill gazowy Baron 520 BI do zabudowy Broil King stanie się centrum Twojego ogrodu, a spędzone przy nim chwile wśród znajomych, rodziny i przyjaciół na zawsze pozostaną w Twojej pamięci.

 

Cechy charakterystyczne grilla gazowego Baron 520 BI do zabudowy Broil King - 876653PL:

- 5 dwustronnych rusztów żeliwne Flav-R-Cast.

- Wymiar rusztu 81 × 44 cm.

- Możliwość ułożenia rusztów pod kątem.

- 5 opatentowanych palników Dual-Tube ze stali szlachetnej o łącznej mocy 13,2 kW.

- 5 aromatyzerów Flav-R-Wave ze stali szlachetnej.

- Górny ruszt z prętów ze stali szlachetnej ze ścianką z tyłu o rozmiarach 80 × 17 cm.

- 5 podświetlanych na niebiesko pokręteł.

- Precyzyjny termometr Deluxe Accu-Temp.

- Dno piekarnika wykonane w całości z jednego odlewu aluminium

- Elementy grilla pokryte epoksydową farbą proszkową

- Pokrywa komorowa ze stali szlachetnej pokryta emalią porcelową, ze ściankami z odlewu aluminium.

- Zawory Linear-Flow zapewniające płynną kontrolę temperatury z pokrętłami 180° Sensi-Touch.

- Wysuwana od przodu szuflada z tacką na tłuszcz

- Elektroniczna zapalarka Sure-Lite

- Pokrywa z technologią Roll-On.

- Wąż gazowy i reduktor 37mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.

 

Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej - 25 lat

- Piekarnik z odlewu aluminium/elementy - 25 lat

- Ruszty żeliwne - 5 lat

- Aromatyzer Flav-R-Wave - 15 lat

- Palniki Dual-Tube - 15 lat

- Palnik rożna - 15 lat

- Palnik kuchenki bocznej - 15 lat

- Pozostałe elementy oraz farba - 15 lat


Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.


Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm i ciśnienia gazu, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE. Wszystkie grille gazowe marki Broil King produkowane są w USA i Kanadzie w celu zapewnienia najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy dokonują rygorystycznych kontroli jakości oraz szczelności systemu w celu zapewnienia bezpiecznych w użyciu urządzeń, aby każdy mógł cieszyć się czasem spędzonym przy grillu.


Wszystkie grille gazowe Broil King® są Reddi-Bilt™, czyli wstępnie zmontowane, co powoduje ze czas potrzebny na ich montaż jest skrócony. Jednocześnie wszystkie komponenty odpowiedzialne za doprowadzenie gazu zostały zmontowane w fabryce, co gwarantuje szczelność instalacji oraz bezpieczeństwo.

Parametry techniczne:
Aromatyzery:
Flav-R-Wave
Ilość palników:
5
Butla kompatybilna:
Nie
Miejsce na butlę gazową 5, 8 kg:
Nie
Moc palników głównych::
13,2 kW
Palnik boczny:
Nie
Palnik rożna::
Nie
Piekarnik::
Odlew aluminium
Rodzaj palników::
Tubowe (Dual-Tube)
Rodzaj rusztu::
Żeliwny Flav-R-Cast
Rodzaj zapalarki::
Elektryczna
Ruszt dwustronny::
Tak
Wymiary grilla::
wysokość - 55,6 cm, z otwartą pokrywą 85,8 cm
,
szerokość - 87,5 cm
,
głębokość - 58,5 cm (z otwartą pokrywą 67,5 cm) - pokrywa cofa się 9 cm
Wymiary opakowania::
wysokość - 67,7 cm
,
szerokość - 101,1 cm
,
głębokość - 64,4 cm
Wymiary rusztu do podgrzewania::
80 x 17 cm
Wymiary rusztów::
81 x 44 cm
Zestaw rożna::
Opcjonalnie
Termometr w pokrywie::
Tak
Pokrywa:
stal szlachetna pokryta emalią porcelanową
,
ścianki z odlewu aluminium
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1957 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-31
Obsługa, że hoho! Pani Kornelia zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Grill jest mega. Nie mogę się doczekać większego grillowania i pokazania tego cuda rodzinie. Polecam Frestyle, polecam Grillcenter, polecam dziewczyny.
2024-05-28
Zrezygnowałem z zamówienia.
pixelpixel