+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00
2022-10-13

Regulamin udziału w promocji "Jesienne grillowanie - akcja promocyjna Weber"

I. Postanowienia ogólne:

1. Organizatorem promocji jest firma Weber-Stephen Deutschland GmbH, Rheinstraße 194, 55218 Ingelheim („Weber”). Strona internetowa Organizatora jest dostępna pod adresem: www.weber.com/PL. Kontakt z Organizatorem jest możliwy pod adresem poczty elektronicznej: service- PL@weber.com.

2. Promocja rozpoczyna się dnia 15.10.2022 r. o godz. 00:00 i kończy się dnia 18.11.2022 r. o godz. 23:59 (Czas trwania promocji) lub do wyczerpania zapasów promocyjnych. Udział w promocji jest możliwy tylko w czasie trwania promocji.

3. Do udziału w promocji uprawnione są wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne mieszkające na terenie Polski. Pracownicy firmy Weber-Stephen i firm powiązanych z Weber-Stephen nie biorą udziału w promocji.

4. Zakupu promocyjnego można dokonać na stronie www.weber.com/PL lub u autoryzowanego sprzedawcy Weber.

5. Po spełnieniu wszystkich warunków udziału w promocji uczestnik promocji otrzyma jeden zestaw gratisowych akcesoriów (tj. Wielką Księgę Grillowania Według Webera, Tom 2. – nr produktu: 18180 oraz Rękawicę do grilla – nr produktu: 6472) do każdego zakupionego grilla biorącego udział w promocji. Przedmioty z zestawu akcesoriów będą dostępne do wyczerpania zapasów.

6. Po zakupie wybranego grilla, Kupujący musi zarejestrować swój zakup na swoim koncie Weber ID (https://www.weber.com/on/demandware.store/Sites-PL- Site/pl_PL/Login-Show?rurl=grill-register) nie później niż cztery tygodnie po zakończeniu Okresu Oferty, tj. najpóźniej 18.12.2022. Kupujący będzie musiał podać numer seryjny zakupionego produktu i przesłać kopię dowodu zakupu na stronie internetowej na żądanie.

Numer seryjny zostanie zweryfikowany przez Organizatora, po czym Kupujący otrzyma na ekranie potwierdzenie zamówienia, klient powinien następnie postępować zgodnie z instrukcjami, aby otrzymać darmowy zestaw akcesoriów.

7. Użytkownik otrzyma w ciągu maksymalnie 3 miesięcy zestaw akcesoriów pod wskazany adres. Weber zastrzega sobie okres do 180 dni na dostarczenie gratisowych produktów.

II. Grille i akcesoria uczestniczące w promocji

1. Warunkiem udziału w promocji jest zakup nowego grilla Grill węglowy Kettle w edycji z okazji 70. Rocznicy (nr produktu: 19521004) na stronie internetowej www.weber.com/PL/ lub u autoryzowanego sprzedawcy Weber w czasie obowiązywania promocji i zarejestrowanie go na swoim koncie Weber ID.

3. W uzasadnionych przypadkach (brak dostępności akcesorium na stanach magazynowych z powodu problemów z dostawą, ograniczeń w imporcie lub podobnych) Weber ma prawo dostarczyć zamiast wskazanego akcesorium produkt o równej wartości rynkowej.

IV. Pozostałe postanowienia

1. W przypadku ostatecznej rezygnacji z zakupu lub odstąpienia od umowy uczestnik postępowania niezwłocznie zwróci sprzedawcy także darmowy zestaw akcesoriów. Koszty zwykłej przesyłki zwrotnej (standardowa przesyłka DHL) ponosi Weber.

2. Jeżeli poszczególne postanowienia niniejszego Regulaminu udziału w promocji okażą się bezskuteczne teraz lub w przyszłości, nie narusza to skuteczności prawnej pozostałych postanowień Regulaminu udziału w promocji.

3. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji uczestnicy winni zgłaszać na adres e-mailowy service-pl@weber.com. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko i dokładny adres uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.

Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie 14 (czternastu) dni od daty ich otrzymania.
Uczestnik zostanie o sposobie rozpatrzenia reklamacji zostanie powiadomiony e-mailowo na adres podany w reklamacji, e-mailem wysłanym w terminie 7 (siedmiu) dni od daty rozpatrzenia danej reklamacji.

Roszczenia nierozpatrzone lub nie uwzględnione w postępowaniu reklamacyjnym mogą być dochodzone przed sądem powszechnym.

4. Regulamin niniejszy podlega prawu polskiemu.

5. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Promocji. Wszelkie treści zawarte w materiałach reklamowo- promocyjnych dotyczących Promocji mają charakter jedynie informacyjny.

6. Udział w Promocji jest dobrowolny. Uczestnik przed przystąpieniem do Promocji zobowiązany jest zapoznać się z treścią Regulaminu. Udział w Promocji oznacza jednoczesną akceptację postanowień Regulaminu.

7. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w związku z Państwa zarejestrowanym identyfikatorem Weber ID można znaleźć w polityce prywatności na naszej stronie internetowej www.weber.com.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1998 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-16
Zamówienie dostawa szybko zrealizowana.. Myślę już o następnym zleceniu.Pozdrawiam
2024-07-03
Wszystko sprawnie, produkt bardzo solidnie zapakowany i w bardzo dobrej jakości.
pixelpixel