+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Cechy grilli gazowych Weber

Cechy grilli gazowych

Grill gazowy to codzienny bohater – przychodzisz w pośpiechu do domu z pracy. Twoja rodzina jest głodna i masz niewiele czasu aby ich nakarmić ale nie chcesz tego zrobić czymkolwiek. Naciskasz więc guzik zapalania i uruchamiasz grilla gazowego, a pyszny posiłek jest wkrótce gotowy – z całą atmosferą i smakiem, który nieodzownie łączy się z grillowaniem. To takie proste z grillem gazowym Weber  

Co charakteryzuje grille gazowe Weber?  

- Weber Gas Catcher: to tak skonstruowany system zapalania gazu aby nie było problemów z rozpaleniem grilla nawet przy silnym wietrze.  

- Kocioł do grillowania wykonany jest z bardzo grubego odlewu aluminium pokrytego powłoką, która jest odporna na trudne warunki jakie panują podczas nawet najdłuższego grillowania. Do tego 25 lat gwarancji na rdzę oraz przepalenia sprawia, że możemy się cieszyć niezawodnością przez długie lata.  

- Wszystkie grille Weber są już wstępnie zmontowane, do zadań użytkownika należy zmontowanie jedynie szafki oraz dokręcenie bocznych półek – w najbardziej złożonym modelu nie zajmie to dłużej niż 30-40 min  

- Znak CE to informacja, że urządzenie jest sprawdzone pod kątem panujących w naszym kraju uwarunkowań technicznych i spełnia wszystkie rygorystyczne wymogi  

- Łatwość obsługi grilli gazowych to ich główna domena i często ważny argument w trakcie wyboru.

Podobnie jest z utrzymaniem w czystości – wystarczy rozgrzać grill do temperatury 250-300 st C, zamknąć pokrywę i zaczekać aż przestanie wydobywać się jakikolwiek dym i zapach – będzie to oznaczało, że resztki jedzenia oraz tłuszcz uległy spaleniu – wystarczy wtedy przetrzeć stalową szczotką ruszt a zamienione w popiół resztki jedzenia i tłuszcz spadną do specjalnego pojemnika na dnie grilla.  

Aby dokładnie usunąć zabrudzenia można użyć ciepłej wody z środkiem do mycia naczyń. Warto sprawdzić również tackę ociekową czy już się nie zapełniła oraz usunąć ewentualne zabrudzenia na tacy ociekowej pod palnikami.  

Najlepszy asortyment w swojej klasie obejmuje to co Weber ma najlepsze do zaoferowania, nie tylko cechy grilli gazowych ale również najlepsze osiągi oraz techniki grillowania.  

Dzięki wbudowanym termometrom w pokrywach grilli Weber można zawsze sprawdzić i dokładnie dostosować temperaturę dla danej potrawy  

Bez względu na to w jakiej temperaturze robimy potrawę oraz jak długo będziemy ją grillować uchwyty grilla zawsze pozostaną bezpieczne w dotyku.  

Zawsze w zgodzie z funkcjonalnością – ponadczasowa konstrukcja , która rewelacyjnie prezentuje się w każdym otoczeniu i działa w każdych warunkach pogodowych – bez względu czy mamy +35stC czy -20 stC i metrową warstwę śniegu zawsze możemy na nim polegać.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1935 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Kontaktowaliśmy się z grillcenter, nie mają instrukcji, ba nawet nie mają szczegółowych zdjęć jak to powinno być poskładane i jak powinna być złożona wędzarka. Sam będę musiał kombinować.
2024-05-21
Wszystko poszło ok
pixelpixel