+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Gwarancja firmy Weber

Gwarancja firmy Weber

Jakość firmy Weber z gwarancją do 25 lat przy zakupie grilla firmy Weber

Kto dziś zdecyduje się na zakup grilla firmy Weber, ten wraz z produktem wysokiej jakości uzyskał również pośrednio gwarancję Premium.

A ponieważ jesteśmy mocno przekonani o wysokiej jakości naszych grilli, udzielamy na każdy grill zgodnie z naszą tabelą okresów gwarancji na poszczególne elementy grilla gwarancje wynoszące

  • do 25 lat na grille gazowe
  • do 10 lat na grille węglowe
  • do 5 lat na grille elektryczne

Dokładne informacje dotyczące danej gwarancji na nasze produkty zostały zawarte w warunkach gwarancji dołączonych do danego grilla.

Niezależnie od dobrowolnych gwarancji udzielonych przez firmę Weber-Stephen obowiązują dwuletnie ustawowe przepisy dotyczące gwarancji od daty przekazania towaru na produkty firmy Weber zakupione w Unii Europejskiej. Odpowiedzialność ponosi za to sklep, w którym produkt został kupiony. Ta ustawowa gwarancja nie ogranicza w żaden sposób (dobrowolnej) gwarancji na nasze produkty i istnienie niezależnie od niej w ustawowym zakresie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1849 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-05
Pani Kornelia zna się na rzeczy. Super doradziła. Nie żałuję zakupu. Transport w cenie parasola. Julia z Kalisza
2023-12-05
Wspaniała obsługa. Pani Paulina zna się nie tylko na wędzarniach. Nie mogę się doczekać pierwszego wędzenia. Polecam Stanisław - stały klient
pixelpixel