+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Dziczyzna świeża i mrożona

( ilość produktów: 9 )

Prawdziwym rarytasem wśród potraw kuchni polskiej, jak i europejskiej jest dziczyzna. Jej charakterystyczny, bardzo wyrazisty smak w wyjątkowy sposób uwalnia kubki smakowe, dostarczając niecodziennych doznań podczas jedzenia. W naszym sklepie znajduje się mięso z dzika świeże i mrożone, w sposób nie pozbawiający go żadnych walorów smakowych. Proponujemy także inne warianty dziczyzny w postaci mięsa królika, jelenia, sarny, czy zająca.

Wśród proponowanych produktów w naszym sklepie znajdują się wyroby wstępnie zamarynowane i przyprawione, gotowe do przyrządzenia, które przeszły wybornymi aromatami i smakami m.in. ziół, czerwonego wina, itp. Oferta naszego sklepu skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, którzy w swoich restauracjach lub ofercie cateringowej pragną zaproponować gościom wyjątkowe specjały.

Kilka informacji o tym jak zamawiać mięso: 

1. Dostawa odbywa się firmą kurierską DHL

2. Jedyną możliwą formą płatności jest "za pobraniem"

3. Po złożeniu zamówienia prosimy oczekiwać na kontakt z naszej strony, który odbywa się dzień przed planowaną dostawą - finalna wartość zakupów zawsze nieco odbiega od tej ze złożonego zamówienia (max. +/- 15%). Dzieje się tak ponieważ większość naszych artykułów jest na świeżo porcjowana i pakowana w trakcie przygotowania Twojego zamówienia, a nie mechanicznie kalibrowana przez producenta.

4. Transport kurierem na terenie całej Polski to koszt 45 zł. W cenie wliczone jest przygotowanie paczki do transportu kurierskiego: opakowanie próżniowe, opakowanie termiczne, w którego skład wchodzą pudło styropianowe i wkłady mroźnicze - całość owinięta i uszczelniona folią stretchową dla zminimalizowania utraty temperatury.

5. Do każdego zamówienia dołączana jest faktura vat.

6. Mięso dostępne jest jedynie w trybie sprzedaży on-line. 

sposób pakowania mięsa przed wysyłką

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1935 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Generalnie ok, ale czas realizacji daleki od ideału. Ale zakup udany.
2024-05-15
Pełny profesjonalizm!!!
pixelpixel