+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00
2023-03-28

Rejestracja grilla marki Broil King – co powinieneś wiedzieć?

Podczas zakupu grilla zastanawiasz się m.in. jak długą gwarancję posiadają poszczególne podzespoły w danym modelu grilla, jak wygląda dostępność części zamiennych oraz jak długo grill posłuży Ci swoją nienaganną prezencją oraz niezawodną funkcjonalnością. 

Marka Broil King doskonale zdaje sobie sprawę jak kluczową rolę odgrywa zarówno gwarancja na poszczególne elementy grilla jak i serwis. W tym artykule postaramy się przeprowadzić Cię krok po kroku przez rejestrację grilla marki Broil King, abyś mógł skorzystać z serwisu oraz gwarancji w sytuacji wystąpienia uszkodzenia grilla.

 

 

 

Grille marki Broil King to urządzenia ogrodowe, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak stal szlachetna, żeliwo, odlew stali szlachetnej oraz aluminium. Zastosowanie tego typu materiałów pozwala uzyskać ogromną trwałość urządzenia, która będzie przekładała się na możliwość długoletniego, udanego korzystania z grilla marki Broil King.  

Czasami jednak zdarzają się sytuacje, w których grill ulegnie uszkodzeniu lub z upływem czasu niektóre elementy po prostu się zużyją. Co wówczas? Można naprawić dany element grilla lub go wymienić na nowy a to wszystko w ramach autoryzowanej gwarancji producenta!

Aby uzyskać długoletnią, selektywną, darmową gwarancję należy prawidłowo zarejestrować swój grill marki Broil King na polskiej stronie producenta www.broilking.pl/rejestracja. Grill należy zarejestrować w ciągu 30 dni od daty zakupu, za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej. Decydująca jest data zakupu urządzenia ogrodowego, nie data samej rejestracji, bowiem okres gwarancyjny liczony jest od daty zakupu urządzenia ogrodowego.  

Uwaga: Aby móc zarejestrować grill musisz posiadać dowód zakupu produktu paragon lub fakturę wystawione na terenie Polski.  

Rejestracja grilla jest niezbędna, aby uzyskać gwarancję i profesjonalną pomoc producenta. Jak już wspomnieliśmy grill rejestrowany jest przy użyciu formularza. Formularz jest prosty i przejrzysty, a jego wypełnienie zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Wystarczy umieścić dane identyfikacyjne w systemie.

Warto abyś przed wypełnieniem formularza przygotował sobie informacje na temat:

- modelu i numeru seryjnego grilla,

- daty oraz dowodu zakupu

– potrzebny będzie skan lub zdjęcie dowodu zakupu,

- Twoich danych personalnych,

- nazwy sklepu, w którym dokonałeś zakupu grilla.  

Jeżeli chodzi o zakup grilla marki Broil King i rejestracji go na stronie producenta należy zaznaczyć, że zakup powinien odbyć się na terenie Polski w Autoryzowanym Punkcie Dealerskim.  

Poniżej przedstawiamy Wam formularz do rejestracji grilla zamieszczony na stronie producenta.

Numer seryjny grilla znajduje się na tabliczce znamionowej, która umieszczona jest z tyłu każdego grilla. Aby szybko zarejestrować grill warto, abyś miał otwarte opakowanie lub przeprowadzony montaż grilla, bowiem będziesz mieć wówczas wygodniejszy dostęp do tabliczki znamionowej. Rejestracja grilla jest szybka i bezstresowa. Po zarejestrowaniu grilla marki Broil King, producent od tego momentu będzie przechowywał Twój dowód zakupu w swoim systemie internetowym. Nie musisz zatem martwić się o zgubienie lub wyblaknięcie paragonu lub faktury.  

Producent weryfikuje poprawność wypełnienia formularza i go akceptuje lub odrzuca. O statusie rejestracji grilla zostaniesz poinformowany wiadomością e-mail na swojej skrzynce pocztowej. Jeżeli formularz został prawidłowo uzupełniony i został zaakceptowany wówczas Twój grill zostaje objęty gwarancją od daty dokonania zakupu – widocznej na paragonie/fakturze zakupu.  

Produkty marki Broil King wolne są od wad materiałowych oraz konstrukcyjnych. Grille marki Broil King należy użytkować zgodnie z dołączoną od producenta instrukcją obsługi. Po stronie właściciela należy zapewnienie urządzeniu odpowiedniej konserwacji, dbanie o produkt i jego regularne czyszczenie. Dzięki załączonej instrukcji obsługi dowiesz się więcej, np. jak bezpiecznie i prawidłowo odpalić grill za pierwszym razem, aby usunąć pozostałości po procesie produkcyjnym.  

W przypadku nieprzestrzegania zasad instrukcji obsługi to użytkownik produktu ponosi odpowiedzialność za wszelkie szkody oraz obrażenia ciała zarówno swoje jak i osób trzecich wynikające z nieprawidłowego korzystania z urządzenia ogrodowego.  

Na stronie rejestracji grilla znajdziesz również krótką Ankietę, która pozwoli marce Broil King zbadać potrzeby klientów, aby sprostać ich wymaganiom. Warto zatem poświęcić chwilę na wypełnienie ankiety.

Rejestracja grilla to jedna z podstawowych czynności jakie warto wykonać bezpośrednio po zakupie grilla. Jest ona szybka i przyjemna, a co najważniejsze pozwala cieszyć się z codziennie z grillowania, nie martwiąc się o uszkodzenia. Po wykonaniu rejestracji Twój grill zostaje objęty profesjonalną opieką, a Ty będziesz mógł korzystać z doradztwa specjalistów. Nie trać czasu i zrejestruj czym prędzej swój grill na stronie www.broilking.pl/rejestracja i ciesz się udanym grillowaniem każdego dnia!  

Dzięki rejestracji urządzenia nie tyko będziesz mógł zapomnieć o przechowywaniu dowodu zakupu, ale także dział serwisu będzie mógł szybko i precyzyjnie udzielić Ci wsparcia podczas wystąpienia uszkodzenia.  

Prawda, że warto?

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1949 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Niezbędny zakup. Bardzo fajny
2024-05-24
Dobry zakup. Polecam
pixelpixel