+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00
2022-10-20

Termometr do grilla Meater - niezawodność i precyzja podczas przygotowywania potraw.

Termometr MEATER to jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie termometrów bezprzewodowych znajdujących się obecnie na rynku.  

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z grillowaniem lub pragniesz uzyskać jak najlepszy efekt grillowanych dań to niezastąpiony okaże się właśnie termometr MEATER!

Jest to idealny termometr dla nowicjuszy, jak i bardziej zaprawionych w grillowaniu Grill Masterów. Najważniejsza podczas grillowania jest precyzja. Wystarczy chwila nieuwagi lub zbyt długie przetrzymanie dania na ruszcie, aby zepsuć cały spektakularny efekt znakomitej potrawy. Najbardziej wprawieni w grillowaniu Grill Masterzy, dokładnie wiedzą, kiedy zdjąć daną potrawę z rusztu, kiedy ją obrócić, żeby była równomiernie podpieczona oraz w jakiej temperaturze grillować wybrane kawałki mięsa. Termometr Meater pozwoli im jednak skupić się na samym smaku i aromacie dania oraz umożliwi przygotowanie jeszcze bardziej skomplikowanych potraw.  

Jak dobrze wiesz, większość grilli gazowych posiada termometr wbudowany w pokrywę grilla, który umożliwia określenie temperatury panującej na ruszcie grilla. Dzięki termometrowi do grilla MEATER będziesz dokładnie wiedzieć jaka temperatura panuje natomiast wewnątrz samej potrawy! Każdy rodzaj mięsa, aby wyszedł perfekcyjnie, wymaga zastosowania odpowiedniej temperatury oraz indywidualnego czasu grillowania. Jeżeli będziesz grillować potrawę raz w temperaturze wysokiej a innym razem w niskiej, raz krócej a innym razem dłużej to za każdym razem uzyskasz zupełnie inny efekt grillowania. Mięso niekoniecznie będzie soczyste i idealnie wysmażone.  

MEATER to bezprzewodowy termometr do grilla, który został stworzony po to, aby ułatwić Ci cały proces grillowania.  

Jest on bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy jedynie wbić sondę w potrawę, którą chcesz przygotować na grillu i następnie poczekać, aż osiągnie ona wymaganą temperaturę. Grillowanie nigdy nie było jeszcze tak proste. Dzięki specjalnie stworzonej aplikacji skierowanej na system Android i iOS przygotujesz niesamowite dania, bowiem aplikacja poprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy grillowania. Wybierz rodzaj mięsa, który pragniesz przygotować, a następnie wybierz stopień wysmażenia. Resztę podpowie Ci bezkonkurencyjny termometr Meater.  Aplikacja na podstawie dostarczonych danych potrafi określić temperaturę oraz czas grillowania. To jednak nie koniec, aplikacja podpowie także jak długo mięso powinno odpoczywać po zakończonym grillowaniu, aby uzyskać idealny smak oraz aromat.  

Termometr elektroniczny z sondą Meater to termometr, który przemieni zwykłe grillowanie w prawdziwą kulinarną przygodę i ucztę dla podniebienia. Dzięki niemu przygotujesz najznakomitsze potrawy bbq oraz wzniesiesz swoje grillowanie na wyższy poziom. Termometr Meater zapisze Twoje ulubione potrawy, dzięki czemu będziesz mógł je odtworzyć, kiedy tylko zapragniesz. Co więcej sonda termometru jest bezprzewodowa, nie ma żadnych kabli, co jest bardzo dużym ułatwieniem podczas użytkowania. Termometr Meater łączy się z aplikacją poprzez technologię Bluetooth. Teraz możesz wygodnie usiąść w fotelu, a o całym procesie grillowania będzie Cię informowała aplikacja. Zasięg termometru jest różny i wynosi od 10 do 50 metrów w zależności od modelu termometru.  

Aktualnie na rynku znajdują się cztery modele termometrów MEATER. Wyróżniamy MEATER, MEATER+MEATER BLOCK oraz MEATER+ BROWN SUGAR.

Termometr bezprzewodowy MEATER (RT3-MT-ME01)  

Jest to najbardziej podstawowa wersja tego niesamowitego urządzenia. Wskazuje temperaturę mięsa oraz temperaturę otoczenia. Element termometru, który mierzy temperaturę wewnątrz potrawy odporny jest na działanie wysokiej temperatury sięgającej maksymalnie do 100 ºC. Element ten wykonany jest z wysokiej jakości stali szlachetnej. Kolejna część termometru, czarna końcówka sondy to zarówno uchwyt jak i termometr, który mierzy temperaturę otoczenia. Ten element jest wykonany z ceramiki oraz ze stali szlachetnej. Dzięki zastosowaniu takich materiałów, ta część termometru odporna jest na działanie wysokiej temperatury otoczenia sięgającej maksymalnie 275ºC. Dokładność kalibracji urządzenia to+/- 0,5°C.

Termometr Meater to nie tylko termometr, ale także przewodnik kulinarny, który krok po kroku poprowadzi Cię przez cały proces grillowania. Możesz w nim stworzyć indywidualny system powiadomień, który znacznie ułatwi grillowanie. Aplikacja ma możliwość monitorowania nawet 4 sond jednocześnie. Termometr posiada baterię wielokrotnego ładowania, może on pracować nawet 24 godziny, wewnętrzny cykl baterii to aż 1000 doładowań. W zestawie z termometrem znajduje się drewniana ładowarka oraz bateria AAA. Termometr jest prosty w utrzymaniu czystości, bowiem można go myć pod bieżącą wodą.

Termometr bezprzewodowy MEATER+ (RT3-MT-MP01)  

Termometr ten posiada znacznie większy zasięg niż Termometr Meater. Wynosi on aż 50 metrów. Łączy się za pomocą technologii Bluetooth całkowicie bezprzewodowo z Twoim smartfonem.

Dokładność pomiaru temperatury to +/- 0.5°C. Maksymalna temperatura wewnętrzna w potrawie to 100ºC, natomiast maksymalna temperatura otocznia to 275ºC. W zestawie znajduje się jedna sonda, bateria AAA oraz ładowarka wyposażona w diodę LED.

Termometr MEATER BLOCK (RT3-MT-MB01)  

Wspaniały zestaw, który umożliwia kontrolę temperatury potrawy poprzez użycie smartfona. Jedyne co wystarczy zrobić to pobrać aplikację na system iOS lub Android. Teraz pozostaje tylko wybór rodzaju mięsa oraz określenie stopnia jego wysmażenia, resztę podpowie MEATER BLOCK.

Połączenie bezprzewodowe Bluetooth jest od 4 do 10 metrów, natomiast połączenie bezprzewodowe WiFi do 50 m. Termometr jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze oraz można go myć pod bieżącą wodą.

Aplikacja daje możliwość monitorowania 4 sond jednocześnie. Jest ona niezastąpionym przewodnikiem kulinarnym. Pozwala określić czas gotowania, posiada alerty, wskazuje jak długo po zakończonym grillowaniu powinno odpoczywać mięso. Daje możliwość wglądu do wykresów oraz statystyk, co jest szczególnie przydatne, gdy chcesz doszlifować swój przepis. W aplikacji znajduje się także historia gotowania. Możesz w niej także zapisać swoje ulubione dania lub podzielić się swoimi przepisami z innymi miłośnikami grillowania, a to za sprawą funkcji udostępniania wyników grillowania.

W zestawie znajdują się 4 sondy termometru, ładowarka w postaci eleganckiego, drewnianego etui zasilanego bateriami AA oraz baterie AA. Cztery sondy pozwalają na monitorowanie temperatury różnych typów potraw. W zestawie znajdują się także 4 numerowane klipsy, które można użyć do oznaczenia odpowiednich sond. Ten model termometru posiada rozbudowaną stację ładującą, która została dodatkowo wyposażona w wyświetlacz. Dzięki niemu sprawdzisz oraz skonfigurujesz dane dotyczące danej potrawy (podobnie jak w aplikacji). Dodatkowo stacja ładująca posiada rozkładaną nóżkę, pod którą znajduje się wejście na kabel Micro USB.

W przypadku termometru MEATER BLOCK sondy pomiarowe mogą łączyć się bezpośrednio ze stacją ładującą poprzez tryb Stand alone. Tryb ten umożliwia konfigurowanie oraz sprawdzanie temperatury potrawy bez konieczności łączenia się z aplikacją w Twoim smartfonie.    

Termometr MEATER BLOCK to wspaniała propozycja dla miłośników grillowania, którzy posiadają dużą powierzchnię grillowania i przygotowują w jednym czasie kilka różnorodnych potraw.

Termometr MEATER+ Brown Sugar (OSC-MT-MP01B)    

Jest to wersja limitowana, pięknie i elegancko wykonana. Termometr łączy się bezprzewodowo przez bluetooth aż do 50 m. W zestawie znajduje się ładowarka, która przechowuje oraz ładuje termometr Meater+ wykorzystując baterie AAA. Ładowarka posiada magnetyczne plecy i jest wykonana z prawdziwego drzewa bambusowego, ponadto jest ona wyposażona w diodę LED. Termometr świetnie prezentuje się w kuchni jak i przy grillu ogrodowym, a magnetyczne plecy umożliwią zamocowanie stacji ładującej na każdej magnetycznej powierzchni. Prosta i łatwa w obsłudze aplikacja w języku polskim pozwoli na przygotowanie niejednego znakomitego dania. Jest ona wielozadaniowa, bowiem pozwala monitorować aż 4 sondy jednocześnie. 

Podsumowując, termometry MEATER posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest posiadanie podwójnych czujników. Umożliwiają pomiar zarówno wewnątrz potrawy jak i pomiar temperatury otoczenia. Posiadają ogromną precyzję, dokładność wynosi +/- 0.5°C. Termometry są wodoodporne. Po zakończonym grillowaniu można je bez problemu go umyć pod bieżącą wodą. Posiadają także bardzo wytrzymałą baterię, można ich używać nawet przez 24 godziny a po rozładowaniu wystarczy je włożyć do stacji ładującej. Rozbudowana aplikacja jest niczym przewodnik kulinarny, który wskaże kolejne kroki jakie należy podjąć podczas tworzenia znakomitego dania. Tak jak już wyżej wspomnieliśmy, termometry MEATER są bezprzewodowe, jest to bardzo wygodne rozwiązanie podczas korzystania np. z zestawu rożna obrotowego w grillu gazowym. Koniec z plączącymi się kablami, które utrudniają grillowanie. Teraz dokonasz pomiaru potrawy szybko i wygodnie.  

Każdy z powyżej wspomnianych termometrów sprawi, że grillowanie będzie proste i przede wszystkim udane. Przy wyborze odpowiedniego modelu należy jednak zadać sobie pytanie jaki zasięg termometru wybrać oraz ile potraw termometr powinien monitorować. Odpowiadając na te pytania szybko dobierzesz odpowiedni termometr MEATER i stworzysz mistrzowskie dania.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1934 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-24
Dobry zakup. Polecam
2024-05-10
Ok
pixelpixel