+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL

  • Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL –bestseller wśród grilli marki Broil King. Ten nowoczesny i elegancki grill przeniesie Cię w zupełnie inny świat grillowania.Dwa ruszty żeliwne, trzy palniki Dual-Tube oraz piękne wykończenie zachwycą każdego!
Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL
Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL
Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL
Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL
Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL
Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL
Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL
Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL
Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL
Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL
Kod produktu: 946853PL
4 999,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Grill gazowy Signet 320 Broil King - 946853PL praktyczny grill w nowoczesnym i eleganckim wydaniu. To jeden z najbardziej popularnych modeli marki Broil King, które zostały docenione przez rzeszę klientów dzięki wysokiej jakości podzespołom i funkcjonalności. Grill posiada trwałą i niezawodną konstrukcję – prawie w całości został pokryty stalą szlachetną! W grillu gazowym producent zastosował najnowocześniejsze rozwiązania tak aby mógł zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki swojej niezawodności grill gazowy Signet 320 Broil King znalazł entuzjastów grillowania na całym świecie.

 

 

Grill gazowy Signet 320 Broil King posiada 2 ruszty żeliwne Flav-R-Cast. Ruszty są dwustronne – posiadają stronę stożkową oraz rynienkową. Każda z tych stron pozwala na przygotowanie zupełnie innych potraw dzięki czemu uzyskujemy szeroki wachlarz grillowanych dań. Charakterystyczną cechą rusztów żeliwnych jest ich szybkie nagrzewanie się oraz równomierne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni grilla. Ruszty posiadają zwartą konstrukcję dzięki czemu mniejsze kawałki grillowanych potraw nie wpadają pod ruszt. Strona stożkowa w grillu gazowym Signet 320 Broil King pozwala na przygotowanie dań z unikatowym wzorem kratki. Powierzchnia styku potrawy z rusztem żeliwnym jest niewielka, dlatego też ryzyko przypalenia potrawy jest bliska zeru. Podczas grillowania skapujący tłuszcz częściowo zostaje odparowany dla jeszcze lepszego efektu grillowania. Strona rynienkowa pozwala natomiast na przygotowanie delikatnych dań oraz bardziej obfitych w tłuszcz kawałków mięsa. Ta strona idealnie nadaje się do grillowania boczku i karkówki. Ruszty stworzone rzez markę Broil King są proste w czyszczeniu, wystarczy użyć jedynie odpowiedniej szczotki, aby pozbyć się pozostałości po grillowaniu. Ruszty żeliwne Flav-R-Cast bardzo dobrze utrzymują temperaturę i idealnie rozprowadzają ciepło, dlatego znajdują w świecie tak wielu zwolenników.

 

 

 

 

Podczas wyboru grilla szczególną uwagę należy zwrócić na powierzchnię grillowania. W grillu gazowym Signet 320 Broil King dwustronny ruszt żeliwny ma wymiary 65 x 38 cm. Jest to powierzchnia, na której z powodzeniem przygotujesz karkówkę, ryby, steki czy też wyśmienite grillowane warzywa. Grill gazowy Signet 320 Broil King posiada także górny ruszt o wymiarach 60 x 26 cm – powierzchnia ta pozwoli na podgrzewanie np. bułek do burgerów lub na odłożenie grillowanych potraw aby powoli sobie dochodziły w niższych temperaturach.

 

 

W grillu gazowym Signet 320 Broil King znajdują się 3 palniki tubowe Dual-Tube. Łączna moc palników wynosi 11,4 kW. Jest to najnowsze rozwiązanie opatentowane przez markę Broil King. Technologia Dual-Tube polega na wykorzystaniu wewnętrznej rury, która pomaga w równomiernym rozprowadzeniu gazu po całej długości. Przez zastosowanie tego typu technologii uzyskujemy wysokość płomienia taką samą z przodu jak i z tyłu palnika.

 

 

 

Tuż nad palnikami znajdują się 4 unikatowe aromatyzery wykonane ze stali szlachetnej. Aromatyzery Flav-R-Wave to gwarancja uzyskania wspaniałych potraw podczas każdego grillowania. Aromatyzery chronią palniki przed kroplami skapującego tłuszczu i odparowują soki oraz marynaty nadając wspaniałego smaku i zapachu grillowanym daniom. Dzięki temu elementowi grilla uzyskamy dłuższą żywotność palników. Aromatyzery rozprowadzają również ciepło wewnątrz grilla dzięki czemu nasze potrawy zawsze wyjdą perfekcyjnie.

 

 

 

Grill gazowy Signet 320 Broil King posiada piekarnik Therma-Cast. Został on wykonany z odlewu aluminium przez co jest wyjątkowo trwały i wytrzymały na działanie wysokich temperatur. Piekarnik doskonale rozprowadza ciepło dzięki czemu uzyskujemy wspaniałe potrawy zaczynając od klasycznych burgerów a kończąc na grillowanych warzywach. W piekarniku tym występuje znikoma liczba otworów dzięki czemu ubytek ciepła jest niewielki co pozwala na mniejsze zużycie gazu – oszczędność finansowa.

 

 

W pokrywę został wbudowany termometr Deluxe Accu-Temp, który umożliwia precyzyjne określenie temperatury panującej pod pokrywą grilla. Termometr zawsze pokaże nam dokładną temperaturę, dzięki której przygotujemy każde danie nawet te wymagające ścisłej kontroli temperatury. Termometr wskazuje temperaturę w zakresie od 0 do 350 stopni Celsjusza.

 

 

W grillu gazowym Signet 320 Broil King wysokość temperatury sterujemy za pomocą pokręteł znajdujących się na przednim panelu grilla. To właśnie dzięki pokrętłom 180 ° Sensi-Touch dostosujesz temperaturę adekwatną do Twoich potrzeb. Nigdy grillowanie jeszcze nie było tak proste!

Zawory Linear-Flow pozwalają na kontrolowanie płomieni za pomocą pokręteł. Jest to jedno z innowacyjnych rozwiązań zastosowanych przez markę Broil King. Dostarczają one gaz do palników tubowych i odpowiedzialne są za regulowanie jego przepływu.

 

 

 

Grill gazowy Signet 320 Broil King posiada jeszcze wiele innych udogodnień takich jak np. półki boczne. Składane półki boczne to wspaniała dodatkowa przestrzeń, z której możemy korzystać podczas grillowania. Możemy na nie odłożyć nasze ulubione potrawy jak i akcesoria, które niezbędne będą podczas całego procesu grillowania. Możemy na nie odłożyć także przyprawy lub sosy, które zastosujemy po zdjęciu potraw z rusztu. Półki idealnie sprawdzą się również do przygotowywania potraw, które chcemy wrzucić na ruszt. Dzięki możliwości złożenia półek zyskujemy bardzo dużą przestrzeń, kiedy z grilla nie korzystamy.

Praktyczne koła w grillu gazowym Signet 320 Broil King pozwalają na bezpieczne i wygodne przesuwanie grilla z miejsca na miejsce. Dwa obrotowe kółka z możliwością blokady mają 6,4 cm, natomiast dwa duże koła odporne na działanie czynników atmosferycznych – 18 cm.

Szafka na butlę gazową to dodatkowe udogodnienie zastosowane przez markę Broil King. W szafce z powodzeniem możemy schować 11 kg butlę gazową co znacznie zwiększa wygląd estetyczny i bezpieczeństwo użytkowania grilla gazowego. Do szafki możemy schować również niektóre akcesoria dzięki czemu wszystko co potrzebne będziemy mieć w zasięgu ręki.

Tacka ociekowa na skapujący tłuszcz to kolejne, ale nie ostatnie udogodnienie, które możemy odnaleźć w tym innowacyjnym, eleganckim i prostym w użytkowaniu grillu. Dzięki niej bez problemu szybko i skutecznie pozbędziemy się pozostałości po grillowania bez żmudnego i kłopotliwego czyszczenia. Nowoczesny system ociekowy sprawia, że sprzątanie nigdy nie było jeszcze tak proste! Jeżeli nie lubisz często czyścić tacki ociekowej wówczas możesz nałożyć na nią wymienną tackę ociekową, którą opróżnisz po zakończonym grillowaniu i gotowe!

Zamów już dziś i sam przekonaj się jak proste i przyjemne może być grillowanie! Grillowanie to wspaniała forma spędzenia czasu na świeżym powietrzu, która daje nam całkowicie nowe możliwości przygotowywania posiłków. Odkrywaj nowe smaki i aromaty grillowanych potraw i baw się przepisami na każdy dzień dzięki grillowi gazowemu Signet 320 Broil King.

 

Cechy charakterystyczne grilla gazowego Signet 320 Broil King - 946853PL:

- 3 palniki Dual-Tube ze stali szlachetnej o łącznej mocy 11,4 kW,

- Wymiary rusztów: 65 x 38 cm,

- Górny ruszt o wymiarach 60 x 26 cm,

- 2470 cm2 powierzchni grillowania rusztu głównego,

- Aromatyzery Flav-R-Wave ze stali szlachetnej,

- Żeliwne dwustronne ruszty Flav-R-Cast,

- 3 pokrętła palników,

- Elektroniczna zapalarka Sure-Lite na baterie AA z podwójnymi elektrodami,

- Pokrywa i piekarnik Therma-Cast, odlew pokryty proszkowo potrójną warstwą żaroodpornej i trwałej farby,

- Nowy uchwyt pokrywy – chromowany,

- Dwie składane półki z wysokiej jakości stali szlachetnej,

- Termometr Deluxe Accu-Temp,

- Wykończenie grilla z wysokiej jakości stali szlachetnej,

- 2 kółka obrotowe – 6,4 cm z możliwością blokady oraz 2 duże koła – 18 cm,

- Wyjmowana tacka na tłuszcz,

- Szafka mieszcząca 11 kg butlę gazową z dwuskrzydłowymi drzwiami lakierowanymi proszkowo,

- Zawory Linear-Flow,

- Wąż gazowy i reduktor 37 mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.

 

Okresy gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej – 25 lat,

- Piekarnik z odlewu aluminium – 25 lat,

- Ruszty żeliwne – 2 lata,

- Aromatyzer Flav-R-Wave – 3 lata,

- Palniki Dual-Tube – 10 lat,

- Pozostałe elementy oraz farba – 2 lata.

 

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

 

 

 

 

Parametry techniczne:
Waga grilla::
50 kg
Wymiary grilla::
Wysokość 123 cm (z otwartą pokrywą 149 cm)
,
Szerokość 146 cm (z opuszczonymi półkami 96 cm)
,
Głębokość 58 cm (z otwartą pokrywą 75 cm)
Wymiary rusztów::
65 x 38 cm
Składane półki boczne::
Tak
Miejsce na butlę gazową 5, 8 kg:
Tak
Miejsce na butlę gazową 11 kg::
Tak
Wykończenie obudowy grilla::
Stal szlachetna,
,
Stal malowana proszkowo,
,
Tworzywo sztuczne
Uchwyty na akcesoria::
4
Termometr::
w pokrywie
Rodzaj zapalarki::
Elektryczna
Moc palników głównych::
11,4 kW
Tylny palnik:
Nie
Palnik boczny::
Nie
Ilość palników:
3
Rodzaj palników :
Dual-Tube - tubowe
Ruszt z wymiennym środkiem::
Nie
Ruszt dwustronny::
Tak
Płyta żeliwna w zestawie::
Nie
Rodzaj rusztu::
Żeliwny emaliowany
Wymiary rusztu do podgrzewania::
60 x 26 cm
Wymiary opakowania::
Wysokość: 65 cm,
,
Głębokość: 60,5 cm,
,
Szerokość: 102 cm,
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1957 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-31
Obsługa, że hoho! Pani Kornelia zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Grill jest mega. Nie mogę się doczekać większego grillowania i pokazania tego cuda rodzinie. Polecam Frestyle, polecam Grillcenter, polecam dziewczyny.
2024-05-29
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Sprawdza się świetnie. Polecam
pixelpixel