+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Baron 320 Broil King - 874253PL

  • Grill gazowy Baron 320 Broil King - 874253PL – niewielki grill gazowy w eleganckim i stylowym wydaniu. Wysoka moc i wydajność, stalowe półki, żeliwne ruszty oraz duża szafka – to i jeszcze więcej w tym nowoczesnym trzypalnikowym grillu gazowym.
Kod produktu: 874253PL
5 499,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Akcja promocyjna - Odbierz GRATIS zestaw do Grillowania Imperial 64004
G
rill gazowy Baron 320 Broil King - 874253PL
– Elegancki i nowoczesny grill gazowy, który przeniesie Cię w świat całkowicie nowych możliwości przygotowywania posiłków na świeżym powietrzu. Stylowy i bardzo okazały grill gazowy dzięki któremu stworzysz niesamowite potrawy dla siebie i swoich bliskich. Wyposażony w dwustronny ruszt żeliwny, który możemy ułożyć pod kątem. Podświetlane pokrętła, technologia Roll-On w pokrywie, składane półki boczne i palniki Dual-Tube czynią ten grill bardzo nowoczesnym i idealnym dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania w pięknym stylowym wydaniu.

 

 

 

Grill gazowy Baron 320 Broil King to wysoka jakość wykonania, którą widać w każdym nawet najmniejszym elemencie grilla. Marka Broil King stworzyła grilla, który zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Ten mały, lecz wielki grill gazowy posiada 3 dwustronne żeliwne ruszty, które w pozycji rynienkowej można ułożyć pod kątem. Zastosowanie tego typu rozwiązania zapewnia lepsze odprowadzenie tłuszczu z grillowanych potraw i zapobiega przypaleniu się dań. Każda strona w grillu gazowym Baron 320 Broil King ma inne przeznaczenie do przygotowywania grillowanych potraw, dlatego wachlarz możliwości dań jest ogromny. Ruszty żeliwne bardzo szybko się nagrzewają, wspaniale kumulują ciepło i rozprowadzają je po całej powierzchni grilla. Konstrukcja rusztów jest bardzo zwarta dzięki czemu mniejsze kawałki mięsa lub drobniejsze warzywa nie wpadają pod ruszt. Strona rynienkowa pozwala na przygotowanie delikatnych potraw i bardziej obfitych w tłuszcz kawałków mięsa. Tłuszcz, marynaty oraz soki podczas grillowania skapują do rowków żeliwnej płyty skąd odparowują tworząc niesamowity smak i zapach naszych grillowanych potraw. Strona stożkowa natomiast jest idealna, jeżeli chcemy nadać charakterystyczny kratkowany wzór na potrawie np. na stekach. Powierzchnia styku grillowanego dania z rusztem jestem niewielka, dlatego też zmniejsza się ryzyko przypalenia potrawy.
Ruszty stworzone przez markę Boril King to unikatowe rozwiązanie zastosowane w grillach gazowych dzięki czemu za każdym razem otrzymamy dania zachwycające idealnym wyważonym smakiem i aromatem. Są one również bardzo proste i wdzięczne w czyszczeniu, bowiem aby doprowadzić je do idealnego stanu należy zastosować jedynie odpowiednią szczotkę. Prosto i wygodnie!

 

 

Wymiary rusztu wynoszą 48 x 44 cm i jest to powierzchnia, która pozwala na przygotowanie wspaniałego grillowanego posiłku nawet dla 6 osób! Zostały one pokryte emalią ceramiczną, która zapewnia im jeszcze większą trwałość oraz zabezpiecza grillowane potrawy przed przywieraniem do rusztu.

 

 

Mówiąc o rusztach należy również wspomnieć o górnym ruszcie do podgrzewania, który jest niezastąpiony do podpiekania i grillowania potraw w niższej temperaturze niż na ruszcie głównym. Wymiary rusztu to 47 x 17 cm – pozwala on na przygotowanie grillowanych ziemniaczków, kukurydzy lub po prostu podgrzania bułek do naszych burgerów. Możemy na górną półkę odłożyć również inne ulubione potrawy, które powoli w niższej temperaturze będą się podpiekać i nabierać idealnego smaku i aromatu. Górny ruszt został wykonany ze stalowych prętów powlekanych spiekiem ceramicznym i zapewnia coś w rodzaju pieczenia konwekcyjnego z jakim mamy do czynienia w standardowym piekarniku.

 

 

Palniki Dual-Tube jakie znajdziemy w grillu gazowym Baron 320 Broil King zostały specjalnie opatentowane przez markę Broil King. Dzięki technologii Dual-Tube uzyskujemy równomierne rozgrzanie rusztów żeliwnych na całej ich powierzchni. Technologia ta działa na zasadzie „tuby w tubie”. W rurze o większym przekroju umieszcza się rurę o mniejszym przekroju dzięki czemu gaz ulega turbulencji. Płomienie mają jednakową wysokość na całej powierzchni palnika. Dzięki tej technologii uzyskujemy jeszcze lepszy efekt grillowania.

 

 

Tuż nad palnikami tubowymi znajdują się wielofunkcyjne aromatyzery Flav-R-Wave. Ten element grilla jest niezastąpiony, aby uzyskać wspaniały smak i zapach BBQ. Aromatyzery odparowują soki i marynaty skapujące z grillowanych potraw i przekazują je do potraw w postaci właśnie dymu BBQ. To niesamowite rozwiązanie gwarantuje otrzymanie wspaniałych grillowanych przysmaków za każdym razem. Inną, równie istotną funkcją aromatyzerów jest ich funkcja ochronna. Aromatyzery idealnie chronią palniki tubowe przed kroplami skapującego tłuszczu dzięki czemu nie dochodzi podczas grillowania do powstawania dużych płomieni.

 

 

 

Dzięki pokrętłom 180 ° Sensi-Touch połączonymi z zaworami Linear-Flow możemy bez problemu kontrolować wysokość temperatury pod pokrywą grilla gazowego. Każdy palnik Dual-Tube ma swoje indywidualne pokrętło dla jeszcze sprawniejszego użytkowania naszego grilla. Pokrętła 180 ° Sensi-Touch posiadają ledowe podświetlenie dzięki czemu grillowanie późnymi godzinami wieczornymi nie będzie dla nas od dziś wyzwaniem! W grillu gazowym Baron 320 Broil King znajduje się elektroniczna zapalarka Sure-Lite, która umożliwi proste i wygodne a przede wszystkim bezpieczne rozpalenie naszego grilla za każdym razem. Zapalarka jest na baterie AA - koniec ze żmudnym rozpalaniem grilla za pomocą zapałek lub zapalniczki.

 

 

Kopuła piekarnika została wykonana z podwójnej ścianki ze stali szlachetnej z izolacją próżniową. Pokrywa została pokryta trwałą emalią porcelanową, która gwarantuje idealną akumulację ciepła wewnątrz piekarnika. Elegancki połysk i nowoczesny design sprawiają, iż nikt nie przejdzie obojętnie obok grilla gazowego Baron 320 Broil King. W pokrywie zastosowano technologię Roll-On - mocowanie pokrywy znajduje się bliżej środka - środek ciężkości pokrywy umiejscowiono tak aby móc ją bez wysiłku otwierać. Wygoda przede wszystkim! Teraz otwieranie i zamykanie pokrywy nie sprawią trudności osobom niższym lub dzieciom. Technologia Roll-On daje nam jeszcze jedną wielką korzyść a mianowicie oszczędność miejsca – grilla bowiem możemy postawić już 11 cm od ściany.

W pokrywie piekarnika znajduje się również wbudowany termometr Deluxe Accu-Temp, który ułatwi grillowanie nawet najbardziej wymagających potraw. Termometr ten jest bardzo precyzyjny dzięki czemu bez problemu określimy temperaturę panującą pod pokrywą grilla. Termometr posiada chromowane wykończenie przez co wspaniale komponuje się w nowoczesny design grilla gazowego Baron 320.

Aby Twoje grillowanie było jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze grill wyposażono w dwie składane i łatwe do ściągnięcia półki. Półki zapewniają wspaniałą przestrzeń podczas grillowania. Dają możliwość odłożenia półmisków z potrawami, które chcemy wrzucić na ruszt. Możesz na nich położyć akcesoria takie jak szczypce lub przyprawy, których będziesz używać podczas grillowania. Półki boczne to niezastąpiona przestrzeń, która znaczni ułatwi całe grillowanie. Dzięki możliwości ich złożenia po zakończonym grillowaniu uzyskamy mały i kompaktowy grill gazowy, który bez problemu schowamy w naszym przydomowym domku ogrodowym.

 

 

W grillu gazowym Baron 320 Broil King znajduje się szafka mieszcząca 11 kg butlę gazową. Dzięki niej grill wygląda bardzo estetycznie i elegancko. Butla nie znajduje się obok grilla co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkowania naszego grilla gazowego. Stalowe drzwi szafki są ocynkowane i pokryte czarną epoksydową farbą proszkową Black Knight. Szafka na butlę zakończona jest 4 obrotowymi kółkami z możliwością blokady. Kółka mają po 7,6 cm i bez problemu pomogą w przesuwaniu naszego grilla w dogodne dla nas miejsce.

W skład grilla wchodzi także wąż gazowy i reduktor 37mbar z zabezpieczeniem EFV, który jest mocowany fabrycznie oraz wysuwana tacka na tłuszcz w wymienną tacką.
Grill gazowy Baron 320 Broil King to wspaniała opcja dla każdego miłośnika grillowania. Grill zachwyca wspaniałym wykończeniem, nowoczesnym designem oraz wysokiej jakości podzespołami. Połączono w nim najwyżej jakości stal szlachetną z piękną czarną powłoką, którą możemy zauważyć w pokrywie i na drzwiach urządzenia. Grill gazowy Baron 320 Broil King sprawi, iż każde grillowanie będzie wspaniałą przygodą i niesamowitym doświadczeniem.

 

 

Cechy charakterystyczne grilla gazowego Baron 320 Broil King - 874253PL:

- 3 palniki Dual-Tube ze stali szlachetnej o łącznej mocy 9,3 kW,

- Wymiary rusztu: 48,58 x 44 cm,

- Górny ruszt o wymiarach 47 x 17 cm,

- 3 Aromatyzery Flav-R-Wave ze stali szlachetnej,

- 3 Żeliwne, dwustronne ruszty Flav-R-Cast,

- Możliwość ułożenia rusztów pod kątem,

- 3 pokrętła palników z podświetleniem ledowym,

- Elektroniczna zapalarka Sure-Lite na baterie AA,

- Wytrzymała pokrywa piekarnika pokryta emalią porcelanową,

- Pokrywa z technologią Roll-On,

- Dwie składane półki z wysokiej jakości stali szlachetnej,

- Elementy grilla pokryte epoksydową farbą proszkową,

- Ocynkowane stalowe drzwi pokryte epoksydową farbą proszkową Black Knight,

- Dno piekarnika wykonane z jednego odlewu aluminium,

- Termometr Deluxe Accu-Temp,

- 4 kółka obrotowe – 7,6 cm z możliwością blokady,

- Wyjmowana tacka na tłuszcz,

- Szafka mieszcząca 11 kg butlę gazową,

- Zawory Linear-Flow,

- Wąż gazowy i reduktor 37 mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie,

 

Okresy gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej – 25 lat,

- Piekarnik z odlewu aluminium/elementy – 25 lat,

- Ruszty żeliwne – 2 lata,

- Aromatyzer Flav-R-Wave – 3 lata,

- Palniki Dual-Tube – 10 lat,

- Pozostałe elementy oraz farba – 2 lata.

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

 

 

 

 

 

 

Parametry techniczne:
Waga grilla::
57 kg
Wymiary grilla::
Wysokość 116 cm,
,
Szerokość 127 cm,
,
Głębokość 61 cm,
Miejsce na butlę gazową 5, 8 kg:
Tak
Butla kompatybilna:
Tak
Wykończenie obudowy grilla::
Stal malowana proszkowo, tworzywo sztuczne
Piekarnik::
Odlew aluminium
Pokrywa:
Odlew aluminium/ stal pokryta emalią porcelanową
Składane półki boczne::
Tak
Uchwyty na akcesoria::
4
Termometr w pokrywie::
Tak
Rodzaj zapalarki::
Elektryczna
Moc palników głównych::
9,3 kW
Palnik rożna::
Nie
Palnik boczny::
Nie
Ilość palników:
3
Rodzaj palników::
Tubowe (Dual-Tube)
Ruszt z wymiennym środkiem::
Nie
Ruszt dwustronny::
Tak
Płyta żeliwna w zestawie::
Nie
Rodzaj rusztu::
Żeliwny emaliowany
Wymiary rusztów::
48,58 x 44 cm,
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1963 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Super
2024-05-30
Super.
pixelpixel