+48 601 086 983 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Baron S 590 Broil King - 876383PL

  • Grill gazowy Baron S 590 Broil King – 876383PL – wspaniały grill dla profesjonalistów i amatorów grillowania. Elegancki, stylowy i bardzo funkcjonalny pięciopalnikowy model grilla gazowego. Został wyposażony w palnik boczny i zestaw rożna.
Kod produktu: 876383PL
8 299,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Grill gazowy Baron S 590 Broil King – 876383PL – jedyny w swoim rodzaju grill gazowy o niesłychanej jakości, która gwarantuje jego niezawodność.

Jest to starszy brat grilla gazowego Baron S 490 Broil King, który został rozszerzony o dodatkowy palnik tubowy i znacznie większą powierzchnię grillowania. Model ten posiada pięć dwustronnych rusztów żeliwnych Flav-R-Cast, które można ułożyć pod kątem. Pięć opatentowanych palników tubowych Dual-Tube zapewniają równomierne rozprowadzenie płomienia po całej powierzchni grilla. Model ten posiada ponadto kuchenkę boczną oraz palnik rożna z zestawem rożna obrotowego! Wszystkie najnowocześniejsze udogodnienia zamknięto w tym niebywale fenomenalnym grillu gazowym. Jest to jeden z najbardziej cenionych grilli gazowych, cieszących się uznaniem wśród użytkowników.

Dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast to jeden z najważniejszych elementów grilla gazowego Baron S 590 Broil King. To właśnie one gwarantują uzyskanie smacznych potraw podczas każdego grillowania. Wymiar rusztów to 81 x 44 cm. Wielkość ta pozwala na przygotowanie smacznych potraw dla naprawdę sporej liczby osób. Ruszt podzielony jest na 5 odrębnych części, co pozwala na zastosowanie kilku akcesoriów systemu DO MORE jednocześnie! Dwustronne ruszty żeliwne posiadają stronę stożkową oraz stronę rynienkową. Każda ze stron została zaprojektowana z najwyższą starannością, aby móc grillować różnorodne dania.

Na stronie stożkowej możemy przygotować fantastyczne steki lub też grillowane piersi z kurczaka. Za każdym razem powstanie na nich wzór kratki charakterystyczny dla dań BBQ. Podczas grillowania powierzchnia styku potrawy z rusztem jest niewielka a ciepło od szerszej strony będzie rozchodziło się ku górze, przez co uzyskamy najwyższą temperaturę na samym czubku stożkowego żeberka.

Na stronie rynienkowej bez problemu przygotujemy natomiast karkówkę, kiełbaski, boczek, kaczkę oraz inne potrawy, które bogate są w tłuszcz. Podczas grillowania tłuszcz, który będzie skapywał, trafi do rynienek w ruszcie i następnie pod wpływem wysokiej temperatury odparuje do grillowanej potrawy. W ten sposób uzyskamy niesamowity i jedyny w swoim rodzaju smak dań. W stronie rynienkowej odległość pomiędzy poszczególnymi rynienkami jest niewielka, co zapobiega wpadaniu pod ruszt mniejszych kawałków grillowanych potraw.

Ruszty w grillu gazowym Baron S 590 Broil King możemy ułożyć pod kątem 4 stopni. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie zapewnione odpowiednie odprowadzenie tłuszczu i zmniejszy się liczba płomieni powstających podczas grillowania. Jeszcze lepszy efekt grillowania – tylko od marki Broil King.

W grillu gazowym Baron S 590 Broil King znajduje się pięć palników tubowych Dual-Tube. Każdy z palników daje ogrom możliwości! Nad każdym palnikiem znajduje się aromatyzer Flav-R-Wave, a z kolei nad nim dwustronny ruszt żeliwny Flav-R-Cast. Takie innowacyjne rozwiązanie pozwala na stworzenie kilku stref ciepła podczas grillowania. Za pomocą palników możemy uzyskać strefę niskiej temperatury, średniej temperatury oraz wysokiej temperatury, dzięki czemu możemy grillować przeróżne potrawy jednocześnie!

Grill gazowy Baron S 590 Broil King dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń podczas każdego grillowania! Idealny smak i aromat gwarantują aromatyzery Flav-R-Wave wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Jest to niezastąpiony element grilla, który odpowiedzialny jest nie tylko za osłonę palników tubowych przed skapującym tłuszczem, ale także nadaje niebywałego smaku i aromatu grillowanym potrawom. Podczas grillowania potraw, tłuszcz, marynaty oraz soki skapujące na rozgrzane aromatyzery odparowują z nich tworząc fantastyczny smak potraw. To właśnie dzięki nim Twoje dania będą smakowały fenomenalnie.

W grillu gazowym Baron S 590 Broil King na każdym kroku znajdziemy wspaniałe udogodnienia a jednym z nich jest niezastąpiona kuchenka boczna. To właśnie ona daje mnóstwo możliwości na stworzenie unikatowych dań. Kuchenka została ukryta pod jedną z półek bocznych i pozwala na przeniesienie całej kuchni na zewnątrz. Dzięki niej można zagotować wodę, przygotować sos do dań, które grillują się na ruszcie. Z jej pomocą przyrządzisz znakomitą zupę, gulasz lun inne danie jednogarnkowe a co najważniejsze przy użyciu patelni usmażysz potrawy, które są kłopotliwe podczas smażenia w domu ze względu na zapach. Przygotuj cały posiłek przy użyciu grilla gazowego Baron S 590 Broil King – w końcu na dworze wszystko smakuje lepiej.

Mówiąc o grilli gazowym Baron S 590 Broil King nie można zapomnieć o palniku rożna i zestawie rożna obrotowego, które są jego częścią składową. Palnik rożna ma moc 4,4 kW i razem z prętem z kolcami oraz silnikiem elektrycznym pozwoli na przygotowanie znakomitego kurczaka z rożna. Kurczak przy użyciu rożna będzie się podczas obracania podpiekał równomiernie z każdej strony, przez co będzie chrupiący na zewnątrz i soczysty w środku. W sytuacji, gdy silnik wyczuje jakiś opór podczas obracania, wówczas zacznie obracać potrawę w drugą stronę, aby uniknąć jej przypalenia.

Zaskocz swoich bliskich i stwórz wspaniałego kurczaka z rożna, który zachwyci każdego.

Piekarnik Therma-Cast w grillu gazowym Baron S 590 Broil King wykonano z jednego odlewu aluminium. Co to oznacza? Nic innego jak gwarancję utrzymania wysokiej temperatury. Piekarnik jest bardzo trwały i do minimum została ograniczona liczba otworów, którymi mogłoby uciekać ciepłe powietrze. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie fenomenalnych efektów grillowania także zimą!

Pokrywa grilla jest naprawdę wysoka, co pozwala na łatwe i wygodne pieczenie kurczaka na rożnie obrotowym. Dodatkowo została w pokrywie zastosowana technologia Roll-On. Technologia ta sprawia, że pokrywa piekarnika jest lekka podczas podnoszenia. W pokrywę został wbudowany niezastąpiony termometr Deluxe Accu-Temp. Termometr precyzyjnie dokonuje pomiaru temperatury panującej pod pokrywą piekarnika. Umożliwia kontrolę nad grillowanymi potrawami.

Grill gazowy Baron S 590 Broil King jest pięknie wykonany i przyciąga uwagę nawet najbardziej wymagających miłośników grillowania. Grill zachwyca zastosowaniem bardzo dużej ilości stali szlachetnej oraz podświetlanymi pokrętłami! Jeżeli lubisz spędzać czas przy grillu późnymi godzinami wieczornymi to grill gazowy Baron S 590 Broil King jest stworzony właśnie dla Ciebie.
Natężenie światła w pokrętłach zmienia się wraz ze zmianą pozycji pokrętła – ta funkcja pozwala na określenie mocy działania palników, przez co unikniemy przypalenia potrawy. Na przednim panelu znajduje się, aż 7 podświetlanych pokręteł – 5 do regulacji palników tubowych Dual-Tube, 1 do palnika rożna oraz 1 do palnika bocznego. Podświetlane pokrętła są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale także pięknie się prezentują i sprawiają, że grill gazowy Baron S 590 Broil King zachwyca swoim unikalnym wyglądem.

W grillu gazowym Baron S 590 Broil King znajduje się jeszcze wiele innych udogodnień, które znacznie ułatwiają całe grillowanie. Jednym z nich jest elektroniczna zapalarka Sure-Lite. Zapalarka elektroniczna umożliwia szybkie i wygodne rozpalenie grilla gazowego za każdym razem. Koniec z rozpalaniem grilla przy użyciu zapałek! Teraz wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w tym fenomenalnym grillu gazowym. Jedyne, co musisz zrobić to wcisnąć pokrętło i je przekręcić, aby uwalniany został stopniowo gaz do palników tubowych a następnie wciśnij przycisk zapalarki. Gotowe! Prawda, że to proste?

Obszerne półki boczne, które zostały zamontowane w grillu gazowym Baron S 590 Broil King to idealna przestrzeń do przygotowywania znakomitych posiłków z grilla. Można na nich odłożyć półmiski z grillowanymi potrawami jak i położyć akcesoria, których będziemy używać podczas grillowania np. rękawice. Z boku półek umiejscowione są haczyki, na które również możemy odwiesić akcesoria.

Grill gazowy Baron S 590 Broil King posiada szafkę, która mieści 11 kg butlę gazową. Szafka zamykana jest za pomocą magnesów.

Przekonaj się sam, ile możliwości na udane grillowanie zagwarantuje Ci grill gazowy Baron S 590 Broil King! Poczuj się jak prawdziwy GrillMaster i zaskocz swoich najbliższych wyśmienitymi daniami z grilla. Grill Baron S 590 Broil King skupia w sobie współczesne wzornictwo oraz stylową elegancję, które zachwycą każdego.

Od teraz ciesz się chwilami spędzonymi w ogrodzie w gronie najbliższych a resztą zajmie się grill gazowy Baron S 590 Broil King!


Cechy charakterystyczne grilla gazowego Baron S 590 Broil King – 876383PL:

- 5 palników Dual-Tube ze stali szlachetnej o łącznej mocy 13,2 kW,

- Wymiary rusztu: 81 x 44 cm,

- Możliwość ułożenie rusztów pod kątem,

- Górny ruszt o wymiarach 80 x 17 cm z prętów ze stali szlachetnej,

- 5 Aromatyzerów Flav-R-Wave ze stali szlachetnej,

- 5 Żeliwnych, dwustronnych rusztów Flav-R-Cast,

- Kuchenka boczna z palnikiem o mocy 2,7 kW,

- Zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna – moc 4,4 kW (razem z prętem z kolcami i silnikiem elektrycznym),

- 7 podświetlanych na niebiesko pokręteł (5 do palników głównych, 1 do palnika kuchenki i 1 do palnika rożna),

- Zawory Linear-Flow,

- Elektroniczna zapalarka Sure-Lite,

- Pokrywa posiadająca technologię Roll-On,

- Składane półki z wieszakami na akcesoria,

- Termometr Deluxe Accu-Temp,

- Dno piekarnika wykonane w całości z jednego odlewu aluminium,

- 4 kółka obrotowe – 7,6 cm z możliwością blokady,

- Szafka mieszcząca 11 kg butlę gazową posiadająca magnesy,

- Wyjmowana od przodu tacka na tłuszcz z wymienną tacką.

- Wąż gazowy i reduktor 37 mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie,

 

Okresy gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali pokrytej emalią porcelanową – 25 lat,

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej – 25 lat,

- Piekarnik z odlewu aluminium/elementy – 25 lat,

- Piekarnik ze stali szlachetnej – 25 lat,

- Ruszty żeliwne – 2 lata,

- Aromatyzer Flav-R-Wave – 3 lata,

- Palniki Dual-Tube – 10 lat,

- Palnik rożna – 10 lat,

- Palnik kuchenki bocznej – 2 lata,

- Elementy wózka ze stali szlachetnej – 5 lat,

- Pozostałe elementy oraz farba – 2 lata.

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

 

 

 

Parametry techniczne:
Waga grilla::
89 kg
Wymiary grilla:
Szerokość: 108 x 161 cm
,
Wysokość: 116 cm
,
Głębokość: 61 cm
Wymiary rusztu:
81 x 44 cm
Wymiary rusztu do podgrzewania:
80 x 17 cm
Rodzaj rusztu::
Żeliwny emaliowany
Płyta żeliwna w zestawie :
Nie
Ruszt dwustronny:
Tak
Ruszt z wymiennym środkiem:
Nie
Rodzaj palników :
Dual-Tube (tubowe)
Ilość palników głównych:
5
Palnik boczny:
Tak
Palnik rożna:
Tak
Moc palników głównych:
13,2 kW
Moc palnika bocznego:
2,7 kW
Moc palnika rożna:
4,4 kW
Rodzaj zapalarki:
Elektryczna
Termometr w pokrywie::
Tak
Uchwyty na akcesoria:
4
Składane półki boczne:
Tak
Miejsce na butlę gazową 11 kg:
Tak
Miejsce na butlę gazową 5, 8 kg:
Tak
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 601086983Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1463 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-07-31
Polecam
2022-07-28
Polecam szybko sprawnie.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel