+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL

  • Niezastąpiony grill, który pozwoli stworzyć wyjątkowe potrawy podczas każdej grillowej uczty! Posiada 4 palniki Dual-Tube, kuchenkę boczną, zestaw rożna obrotowego a także skupia w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne.
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL
Kod produktu: 996383PL
10 999,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Grill gazowy Regal S 490 Broil King - 996383PL – fantastyczny grill gazowy, który posiada najnowsze rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że grillowanie to sama przyjemność!

Grill gazowy Regal S 490 Broil King został wyposażony w kuchenkę boczną, zestaw rożna obrotowego oraz wiele innych innowacyjnych podzespołów, które czynią go naprawdę unikatowym.

 

 

Kuchenka boczna pozwoli na przygotowanie wielu różnorodnych potraw. Dzięki niej grill jest naprawdę funkcjonalny. Można na niej przygotować lub podgrzać sos do burgerów, zagrzać zupę lub stworzyć danie jednogarnkowe. Na kuchence bocznej można zagotować wodę, zaparzyć kawę w kawiarce. Jest to również bardzo ciekawa przestrzeń, która umożliwi smażenie potraw przy użyciu patelni. Dzięki takiemu rozwiązaniu można przenieść na zewnątrz smażenie potraw, które tworzą intensywny, niechciany zapach np. smażenie kotletów schabowych i ryb.

Kuchenka boczna pozwoli całkowicie zastąpić gotowanie w standardowej kuchni. Jest to urządzenie, w które warto się wyposażyć daje ona bowiem mnóstwo możliwości na stworzenie wspaniałych dań.

Stwórz swoją letnią kuchnię w ogrodzie! Od teraz na świeżym powietrzu przygotujesz cały posiłek dla rodziny i najbliższych. Kuchenka boczna to także wspaniała opcja na przygotowanie smacznego obiadu, jeżeli wystąpi awaria prądu. Bez problemu możemy wtedy skorzystać z grilla gazowego Regal S 490 Broil King. Kuchenka boczna posiada moc 2,7 kW.

 

 

Zestaw rożna obrotowego to kolejna świetna funkcjonalność grilla gazowego Regal S 490 Broil King. Rożno obrotowe pozwala na grillowanie większych kawałków mięsa – nie tylko kurczaka! Można na nim grillować kaczkę lub pieczeń z karkówki. Rożno obrotowe zapewnia idealne wypieczenie potrawy, dzięki niemu kurczak będzie miał chrupiącą skórkę oraz soczyste wnętrze. Za jego sprawą można stworzyć niezapomniany posiłek dla całej rodziny i to bez wysiłku.

 

 

 

Wystarczy przygotować odpowiednio potrawę, uruchomić grill gazowy, nadziać potrawę na kolce, podłączyć rożno obrotowe do prądu i odpalić tylny palnik rożna, zamknąć piekarnik grilla gazowego i gotowe! Teraz pozostaje tylko relaks i czekanie, aż kurczak lub inna potrawa sama się upiecze! Mięso będzie samo się obracało i równomiernie podpiekało z każdej strony za sprawą palnika rożna. Rożno obrotowe jest tak skonstruowane, że w momencie wystąpienia oporu podczas pieczenia silnik zaczynie obracać potrawę w drugą stronę, aby uniknąć zbyt intensywnego przypieczenia. Moc palnika rożna to 4,4 kW.

Na rożnie można przygotowywać także niewielkie kawałki potraw jak np. warzywa – wystarczy tylko wyposażyć się w odpowiedni kosz, który mocowany będzie na pręcie. Kosz nie jest częścią zestawu i sprzedawany jest oddzielnie.

 

 

W grillu gazowym Regal S 490 Broil King znajdują się innowacyjne podzespoły, które sprawiają, że każde grillowane danie wyjdzie perfekcyjnie. Został on wyposażony m. in. w 4 palniki Dual-Tube.

Palniki Dual-Tube to tzw. „tuba w tubie”. Gaz wprowadzany jest w turbulencje, przez co uzyskujemy jeszcze lepszy efekt grillowania. Gaz jest odprowadzany 120 otworami w każdym palniku. Dzięki zastosowaniu palników Dual-Tube temperatura na całej długości rusztu pozostaje jednakowa, a co za tym idzie za każdym razem uzyskamy równomiernie wypieczone dania. Palniki wykonane zostały ze stali szlachetnej a ich moc wynosi aż 13,2 kW. Odporne są one na działanie bardzo wysokiej temperatury sięgającej rzędu nawet 600 stopni Celsjusza. Palniki bardzo szybko również się wychładzają, bowiem wystarczy tylko kilka minut.

 

 

Dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast w grillu gazowym Regal S 490 wykonane są z odlewu z żeliwa Dura-Cast. Ruszty są masywne przez co świetnie gromadzą ciepło i odprowadzają je do grillowanych potraw. Ruszty posiadają innowacyjną konstrukcje. Przerwy pomiędzy poszczególnymi żeberkami są niewielkie, co zapobiega wpadaniu pod ruszt mniejszych kawałków grillowanych potraw. Cztery dwustronne ruszty ponadto można ułożyć w pozycji stożkowej lub rynienkowej. Strona stożkowa idealnie sprawdzi się podczas grillowania steków, piersi z kurczaka lub jagnięciny. Dzięki niej na każdej potrawie powstanie fantastyczny diamentowy wzór.

Strona rynienkowa to absolutny hit, jeżeli chodzi o grillowanie potraw bardziej obfitych w tłuszcz. Podczas grillowania marynaty, tłuszcz lub soki skapują do rynienek skąd odparowują do grillowanej potrawy, nadmiar natomiast odprowadzany jest na aromatyzery.

Wymiary rusztu to 65 x 49 cm i jest to powierzchnia, która z powodzeniem wystarczy na przygotowanie smacznego grillowanego posiłku dla całej rodziny.

 

 

W grillu gazowym Regal S 490 Broil King znajduje się również górny ruszt do podgrzewania. Jego wymiary to 61,5 x 20 cm. Został on wykonany ze stalowych prętów, które powlekane są spiekiem ceramicznym. To wspaniała dodatkowa przestrzeń, która umożliwi podgrzanie bułek do burgerów, upieczenie kukurydzy lub podpiekanie szaszłyków. Na górnym ruszcie jest niższa temperatura niż na ruszcie głównym, dlatego można na niego odłożyć potrawy, które są gotowe, ale czekają na spóźnionych gości.

 

 

 

Aromatyzery w grillu gazowym Regal S 490 Broil King zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej i spełniają wiele ciekawych funkcji. Jedną z nich jest ochrona palników przed skapującym tłuszczem, marynatami oraz sokami. Inną z kolei jest odparowywanie skapującej mieszaniny soków i marynat do grillowanej potrawy, dzięki czemu uzyskujemy ten fantastyczny smak BBQ. Aromatyzery równomiernie rozprowadzają także ciepło po całej powierzchni piekarnika.

 

 

Wysoka pokrywa piekarnika umożliwia szybkie wypieczenie się potraw i zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza oraz izolację cieplną wewnątrz piekarnika. Pokrywa została wykonana ze stali szlachetnej natomiast ścianki z odlewu aluminium. W pokrywę wbudowany został elegancki termometr Deluxe Accu-Temp, który pozwala na precyzyjne określenie temperatury panującej pod pokrywą grilla. Termometr z logiem marki Broil King to niezastąpiony element grilla, który pozwoli na sprawne i szybkie odczytanie temperatury zarówno w stopniach Celsjusza jak i Fahrenheita.

 

 

Piekarnik Therma-Cast w grillu gazowym Regal S 490 Broil King posiada aluminiowe ścianki. Część piekarnika została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej. Piekarnik jest wysoki i umożliwia upieczenie wielu dań w tym kurczaka w pozycji stojącej.

 

 

 

Na przednim panelu grilla znajdują się podświetlane na niebiesko pokrętła, które pozwolą na przygotowywanie smacznych grillowanych potraw późnym wieczorem. Nastrojowo i elegancko. Teraz każde grillowanie będzie wspaniałym przeżyciem. Pokrętłami można regulować ilość gazu przepływającego przez zawory Linear-Flow. Na przednim panelu znajduje się także zapalarka elektroniczna Sure-Lite, która umożliwia błyskawiczne oraz bezpieczne rozpalenie grilla. W uchwycie pokrywy piekarnika umieszczona została specjalnie dedykowana lampka LED do rusztów.

 

 

Grill gazowy Regal S 490 Broil King to coś więcej niż tylko grill, to przede wszystkim bardzo funkcjonalna, nowoczesna oraz mobilna kuchnia, dzięki której stworzysz smaczne grillowane potrawy dla całej rodziny!

Został on wyposażony w wiele udogodnień. Jednym z nich są cztery obrotowe kółka 7,6 cm z możliwością blokady. Dzięki nim grill jest mobilny i można go przesunąć w dogodne miejsce. Ponadto posiada obszerne półki boczne wykonane ze stali szlachetnej, które posiadają wbudowane miejsce na przyprawy oraz haczyki na akcesoria. Kolejnym niepodważalnym udogodnieniem jest spora szafka, która z powodzeniem pomieści 11 kg butlę gazową.

 

 

Grill gazowy Regal S 490 Broil King to świetny grill, który skupia w sobie wszystkie najnowsze technologie oraz funkcjonalne rozwiązania. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika grillowania, który ceni sobie wspaniały, elegancki wygląd oraz zastosowanie najwyższej jakości podzespołów.

 


Cechy charakterystyczne grilla gazowego Regal S 490 Broil King - 996383PL:

- 4 palniki Dual-Tube ze stali szlachetnej o łącznej mocy 13,2 kW,

- 4 Aromatyzery Flav-R-Wave ze stali szlachetnej,

- Kuchenka boczna z palnikiem o mocy 2,7 kW,

- Zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna – moc 4,4 kW (w zestawie pręt z 2 kolcami i silnik elektryczny),

- Wymiary rusztu: 65 x 49 cm,

- 4 dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast,

- Górny ruszt o wymiarach 61,5 x 20 cm ze stalowych prętów powlekanych spiekiem ceramicznym ze ścianką z tyłu,

- Podświetlane na niebiesko pokrętła,

- Zawory Linear-Flow,

- Elektroniczna zapalarka Sure-Lite,

- Pokrywa posiadająca technologię Roll-On,

- Półki boczne wykonane ze stali szlachetnej z miejscem na przyprawy oraz z haczykami,

- Termometr Deluxe Accu-Temp,

- Piekarnik, półki boczne, drzwi, panel kontrolny, aromatyzery i listwa palników wykonane ze stali szlachetnej AISI 304,

- Pokrywa ze stali szlachetnej ze ściankami z odlewu aluminium,

- 4 kółka obrotowe – 7,6 cm z możliwością blokady,

- Szafka mieszcząca 11 kg butlę gazową,

- Wąż gazowy i reduktor 37 mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.

 

Okresy gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej – 25 lat,

- Piekarnik z odlewu aluminium/elementy – 25 lat,

- Piekarnik ze stali szlachetnej – 25 lat,

- Ruszty żeliwne Flav-R-Cast – 15 lat,

- Aromatyzer Flav-R-Wave – 15 lat,

- Palniki Dual-Tube – 15 lat,

- Palnik rożna – 15 lat,

- Palnik kuchenki bocznej – 15 lat,

- Elementy wózka ze stali szlachetnej – 15 lat,

- Pozostałe elementy oraz farba – 15 lat.

 

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Parametry techniczne:
Ilość palników:
4
Moc palnika bocznego:
2,7 kW
Moc palnika rożna:
4,4 kW
Moc palników głównych:
13,2 kW
Palnik boczny:
Tak
Tylny palnik:
Tak
Rodzaj palników :
Dual-Tube (tubowe)
Rodzaj rusztu:
Żeliwny emaliowany
Ruszt dwustronny:
Tak
Waga::
83 kg
Wymiary grilla:
Szerokość: 144 cm
,
Wysokość: 125 cm (z otwartą pokrywą 146 cm),
,
Głębokość: 64 cm (z otwartą pokrywą 73 cm)
Wymiary opakowania::
Wysokość: 68 cm
,
Szerokość: 101 cm
,
Głębokość: 62,5 cm
Wymiary rusztu:
65 x 49 cm
Wymiary rusztu do podgrzewania:
64 x 20 cm
Zestaw rożna::
Tak
Rodzaj zapalarki:
Elektryczna
Termometr w pokrywie::
Tak
Uchwyty na akcesoria:
4
Składane półki boczne:
Nie
Pokrywa (materiał):
Odlew aluminium
,
stal szlachetna
Piekarnik::
Odlew aluminium
Wykończenie obudowy grilla::
Stal malowana proszkowo
,
Stal szlachetna
Butla kompatybilna:
Tak
Miejsce na butlę gazową 5, 8 kg:
Tak
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1966 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Super
2024-06-07
Super
pixelpixel