+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Imperial 690 Broil King - 997783PL

  • Zjawiskowy grill wykonany z najwyższą precyzją i starannością o każdy szczegół. Udane grillowanie zapewniają palniki Dual-Tube, ruszty dwustronne z odlewu ze stali szlachetnej, dwa niezależne piekarniki, kuchenka boczna oraz zestaw rożna obrotowego.
Kod produktu: 997783PL
20 299,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Grill gazowy Imperial 690 Broil King - 997783PL – jeden z największych grilli gazowych marki Broil King, który został wyposażony we wszystkie najnowocześniejsze podzespoły i innowacyjne rozwiązania. Jest to brat bliźniak grilla gazowego Imperial S 690 Broil King jednak w pięknej czarnej odsłonie.

Grill gazowy Imperial 690 Broil King to prawdziwa moc sama w sobie! Grill zachwyca fenomenalnym wykończeniem i eleganckim wyglądem. Będzie on prawdziwą ozdobą każdego ogrodu! Jest on nie tylko piękny, ale i bardzo bogato wyposażony. Dzięki niemu Twoje grillowane potrawy wejdą na całkiem inny, wyższy poziom, a Ty poczujesz się jak prawdziwy mistrz BBQ!

 

 

Pokrywa komorowa w grillu gazowym Imperial 690 Broil King jest wykonana ze stali i pokryta bardzo wytrzymałym spiekiem ceramicznym. Ścianki pokrywy stworzono z odlewu aluminium, dzięki temu grill fantastycznie się wygrzewa.

Grill gazowy Imperial 690 Broil King posiada dwa niezależne piekarniki. Małego piekarnika można użyć w przypadku grillowania mniejszej ilości potraw, natomiast całą powierzchnię grillową można wykorzystać do stworzenia iście królewskiej uczty!

Mały piekarnik to także świetne rozwiązanie, gdy występuje potrzeba oddzielenia potraw w przypadku występowania alergii u osób uczestniczących w grillowaniu. Wygodne i bezpieczne grillowanie za każdym razem!

Grill gazowy Imperial 690 Broil King posiada system PGT, czyli Performance Grilling Technology, czyli wydajny system grillowania, na który składa się pięć kluczowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Należą do nich: piekarnik, ruszty, aromatyzery, palniki, zawory oraz pokrętła.

 

 

 

Dno piekarnika jest zamknięte od dołu, co zapobiega utracie temperatury. Ponadto zostało ono wykonane z jednego odlewu aluminium, dzięki czemu do minimum została ograniczona liczba otworów, którymi mogłoby uciekać gorące powietrze. Co to daje w rezultacie? Uzyskanie świetnej izolacji cieplnej, która przekłada się także na zużycie gazu.

W grillu gazowym Imperial 690 Broil King znajduje się sześć profesjonalnych dwustronnych rusztów Flav-R-Cast, które wykonane zostały z odlewu ze stali szlachetnej AISI 304. Dwustronne ruszty pozwalają na stworzenie całkowicie różnych potraw. Posiadają one stronę rynienkową oraz stronę stożkową.

Na stronie rynienkowej można przygotować bardzo delikatne dania takie jak np. ryby oraz dania, które są obfite w tłuszcz. Podczas grillowania marynaty, soki będą skapywać do rowków znajdujących się w ruszcie i następnie odparowywać do grillowanej potrawy. Nadmiar mieszaniny natomiast rynienkami zostanie odprowadzany i będzie skapywał na aromatyzery, które również odparują jej część i dostarczą do potrawy w postaci dymu BBQ. Strona rynienkowa wspaniale sprawdzi się podczas grillowania kiełbasek, karkówki i wielu innych potraw.

Za sprawą strony stożkowej można uzyskać natomiast fantastyczny wzór kratki charakterystyczny dla potraw z grilla. Diamentowy wzór na stekach jest właśnie zasługą strony stożkowej. Na ruszcie ze stroną stożkową można również przygotowywać inne rodzaje mięsa jak np. jagnięcinę lub drób.

W grillu gazowym Imperial 690 Broil King nigdy nie zabraknie powierzchni do przygotowania smacznych grillowanych potraw. Poza powierzchnią rusztu głównego można wykorzystać także górny ruszt do podgrzewania!

Jest to świetna przestrzeń, która pozwoli na podpiekanie grillowanych potraw. Na ruszcie górnym można przygotować grillowaną kukurydzę, ziemniaki w folii, vege szaszłyki lub inne potrawy, które nie wymagają wysokiej temperatury. Ruszt do podgrzewania pozwala także na podgrzanie bułek do burgerów lub owoców i warzyw.

Piekarnik grilla gazowego Imperial 690 Broil King posiada 2 wbudowane termometry Deluxe Accu-Temp, które pozwalają na precyzyjne określenie temperatury. Od teraz każda potrawa będzie smakowała wyśmienicie, bowiem termometry umożliwią kontrolę temperatury podczas całego procesu grillowania zarówno w mniejszym jak i w większym piekarniku.

W pokrywie piekarnika zastosowana została technologia Roll-On, dzięki której pokrywę grilla łatwo i wygodnie otwiera się za każdym razem. W pokrywie zamontowane zostały także lampki, które ułatwią grillowanie o każdej porze!

 

 

W grillu gazowym Imperial 690 Broil King znajduje się sześć opatentowanych palników Dual-Tube. Technologia Dual-Tube pozwala na uzyskanie jednakowej wysokości płomieni na całej długości palnika. Dzięki palnikom Dual-Tube temperatura panująca pod pokrywą grilla jest naprawdę wysoka, przez co możliwe jest uzyskanie świetnych efektów grillowania. Łączna moc palników wykonanych ze stali szlachetnej wynosi 17,6 kW.

Sześć aromatyzerów Flav-R-Wave zostało wykonanych ze stali szlachetnej i to właśnie one gwarantują potrawom niezapomniany smak i aromat BBQ. Aromatyzery chronią palniki Dual-Tube przed skapującym tłuszczem, tym samym zapobiegając powstawaniu wysokich płomieni. Aromatyzery równomiernie rozprowadzają ciepło pod pokrywą piekarnika oraz sprawiają, że grillowane potrawy są tak smaczne!

W grillu gazowym Imperial 690 Broil King znajduje się niezastąpiona kuchenka boczna, która daje naprawdę mnóstwo możliwości! Kuchenka boczna z palnikiem o mocy 2,7 kW pozwala na zagotowanie wody, zaparzenie kawy w kawiarce oraz usmażenie wielu potraw przy użyciu patelni. Dzięki kuchence można przenieść całe gotowanie potraw na zewnątrz. Jest to świetne rozwiązanie, aby spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu!

Na kuchence bocznej bez problemu przygotujesz danie jednogarnkowe takie jak gulasz, leczo lub chilli con carne. Kuchenka pozwoli również na podgrzanie sosów do burgerów.

Grill gazowy Imperial 690 Broil King został wyposażony także w zestaw rożna obrotowego. W jego skład wchodzi palnik do rożna zamontowany w tylnej części piekarnika, silnik elektryczny, pręt z kolcami do rożna oraz zestaw do wyważania. Moc palnika rożna wynosi 4,4 kW. Za sprawą zestawu rożna obrotowego stworzysz idealnie wypieczonego kurczaka za każdym razem! Rożno można również wykorzystać do innego rodzaju mięsa np. kaczki lub pieczeni z karkówki.

Dodatkowo można doposażyć rożno obrotowe w specjalny koszt umożliwiający grillowanie mniejszych kawałków mięsa lub warzyw. Kosz sprzedawany jest oddzielnie.
Grill gazowy Imperial 690 Broil King zaskoczy Cię swoimi możliwościami, ale i posiadaniem wielu udogodnień, które sprawią, że grillowanie stanie się prawdziwym kulinarnym doświadczeniem.

Na panelu przednim grilla znajduje się 8 podświetlanych na niebiesko pokręteł, które ułatwią określenie pozycji pokręteł po zmroku. Sterując pokrętłami kontroluje się ilością gazu dostarczanego zaworami Linear-Flow do palników Dual-Tube. Elektroniczna zapalarka Sure-Lite to kolejny element, który można zauważyć na panelu przednim grilla. Umożliwia ona szybkie i przede wszystkim bezpieczne rozpalenie grilla gazowego. Stalowa szafka o sztywnej konstrukcji z frontami drzwi i szuflad to następne udogodnieniem, o którym warto wspomnieć. W szafce można umieścić 11 kg butlę gazową przez co grill będzie prezentował się bardzo elegancko.

 

 

Grill posiada aż 6 obrotowych kółek 7,6 cm z możliwością blokady, które sprawiają, że jest on bardzo mobilny pomimo swoich ogromnych rozmiarów. Trzy przednie kółka Level Q posiadają możliwość poziomowania.

 

 

Grill gazowy Imperial 690 Broil King to nie tylko eleganckie urządzenie, które pozwoli na stworzenie znakomitych grillowanych potraw, ale także mobilna kuchnia, dzięki której można rozwinąć swoje kulinarne możliwości! Wspaniały sprzęt, który pozwoli na przygotowanie nie jednej grillowej uczty!

 

 


Charakterystyczne cechy grilla gazowego Imperial 690 Broil King - 997783PL:

- 2 Niezależne piekarniki z pokrywami posiadającymi technologię Roll-On,

- 6 Profesjonalnych dwustronnych rusztów Flav-R-Cast wykonanych z odlewu ze stali szlachetnej AISI 304,

- Wymiary głównego rusztu: 65 x 49 cm w dużym piekarniku oraz 32 x 49 cm w małym piekarniku,

- Górny ruszt do podgrzewania wykonany ze stalowych prętów powlekanych spiekiem ceramicznym ze ścianką z tyłu,

- Wymiary rusztu górnego to 63,5 x 20 cm w dużym piekarniku oraz 28,5 x 20 cm w małym piekarniku,

- Pokrywy komorowe ze stali pokryte trwałym spiekiem ceramicznym ze ściankami z odlewu aluminium,

- 6 palników Dual-Tube ze stali szlachetnej o łącznej mocy 17,6 kW,

- 6 aromatyzerów Flav-R-Wave wykonanych ze stali szlachetnej AISI 304,

- Kuchenka boczna z palnikiem o mocy 2,7 kW,

- Zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna o mocy 4,4 kW, prętem z kolcami i silnikiem elektrycznym,

- 2 wbudowane lampki wewnątrz dużego piekarnika i 1 lampka w małym piekarniku,

- 8 podświetlanych na niebiesko pokręteł,

- 2 termometry Deluxe Accu-Temp,

- Stalowa szafka o sztywnej konstrukcji mieszcząca 11 kg butlę gazową,

- 6 obrotowych kółek 7,6 cm z możliwością blokady – trzy przednie kółka Level Q z możliwością poziomowania,

- Elementy grilla ocynkowane i pokryte epoksydową farbą proszkową,

- Zawory Linear-Flow,

- Pokrętła 180° Sensi Touch,

- Elektroniczna zapalarka Sure-Lite,

- Wąż gazowy i reduktor 37 mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.

 

Okresy gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej – 25 lat,

- Piekarnik z odlewu aluminium/elementy – 25 lat,

- Piekarnik ze stali szlachetnej – 25 lat,

- Ruszty ze stali szlachetnej / odlewu stali szlachetnej - 15 lat,

- Ruszty żeliwne – 15 lat,

- Aromatyzery Flav-R-Wave – 15 lat,

- Palniki Dual-Tube – 15 lat,

- Palnik rożna – 15 lat,

- Palnik kuchenki bocznej – 15 lat,

- Elementy wózka ze stali szlachetnej – 15 lat,

- Pozostałe elementy oraz farba – 15 lat.

 

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Parametry techniczne:
Ilość palników:
6
Butla kompatybilna:
Tak
Miejsce na butlę gazową 5, 8 kg:
Tak
Moc palnika bocznego:
2,7 kW
Moc palnika rożna:
4,4 kW
Moc palników głównych::
17,6 kW
Palnik boczny:
Tak- kuchenka boczna
Tylny palnik:
Tak
Piekarnik::
Odlew aluminium
,
stal szlachetna
Pokrywa (materiał):
Odlew aluminium
,
Stal pokryta emalią porcelanową
Rodzaj palników :
Dual-Tube (tubowe)
Rodzaj rusztu:
Odlew ze stali szlachetnej
Rodzaj zapalarki::
Elektryczna
Ruszt dwustronny:
Tak
Składane półki boczne:
Nie
Termometr w pokrywie:
Tak
Uchwyty na akcesoria:
10
Waga z opakowaniem:
145 kg
Waga::
136 kg
Wymiary grilla:
Szerokość po rozłożeniu: 193 cm
,
Wysokość : 125 cm (przy otwartej pokrywie: 147 cm)
,
Głębokość: 64 cm (przy otwartej pokrywie 72 cm)
Wymiary opakowania::
Wysokość: 66 cm
,
Szerokość: 125 cm
,
Głębokość: 112 cm
Wymiary rusztu:
Duży piekarnik: 65 x 49 cm
,
Mały piekarnik: 32 x 49 cm,
Wymiary rusztu do podgrzewania:
W dużym piekarniku: 63,5 x 20 cm
,
W małym piekarniku: 28,5 x 20 cm
Wysokość od podłoża do rusztu::
92 cm
Zestaw rożna:
Tak
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1957 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-31
Obsługa, że hoho! Pani Kornelia zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Grill jest mega. Nie mogę się doczekać większego grillowania i pokazania tego cuda rodzinie. Polecam Frestyle, polecam Grillcenter, polecam dziewczyny.
2024-05-29
Niezbędny zakup. Bardzo fajny
pixelpixel