+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone F365DSIBPGT-PL

  • Grill, który posłuży Ci przez lata. Idealny dla miłośników steków - wyposażony w mocny palnik Infrared. Strefa wysokiej temperatury w kilka sekund osiąga temperaturę 800°C! Grill posiada nowość – szafkę z drzwiami ułatwiającą dostęp do butli gazowej.
Kod produktu: F365DSIBPGT-PL
3 499,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Grill gazowy Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone F365DSIBPGT-PL – Dobrze znany grill, wszystkim miłośnikom grillowanego szaleństwa. Tym razem stworzony w zupełnie nowej odsłonie!

 

 

Grill gazowy Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone F365DSIBPGT-PL różni się od grilla gazowego Napoleon z serii Freestyle F365SIBPGT-PL zastosowaniem nowego rozwiązania, a mianowicie szafki zamiast maskownicy, która wyposażona jest w drzwi. W ten sposób uzyskasz łatwiejszy dostęp do 11 kg butli gazowej, która bez problemu zmieści się w szafce i nie będziesz mieć problemu, aby ją szybko i wygodnie wymienić.

 

 

Grill gazowy Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone F365DSIBPGT-PL to grill, który został wyposażony w strefę wysokiej temperatury. Co to oznacza? Tylko jedno prawdziwe piekło jakie uzyskasz na bocznym palniku grilla. Dzięki zastosowaniu palnika Infraredowego powstaje tzw. strefa Sizzle-Zone. Strefa ta umożliwia grillowanie, obsmażanie steków w bardzo wysokiej temperaturze sięgającej ponad 800°C! Istny ogień! Palnik Infrared to palnik ceramiczny, który montowany jest w półce grilla, dzięki wykorzystaniu podczerwieni rozgrzewa się w kilka sekund do czerwoności i tworzy prawdziwą moc grillowania! Ten wysokotemperaturowy palnik ceramiczny pozwoli Ci na fantastyczne obsmażenie steków i nie tylko! Będziesz mieć możliwość przygotowania na nim innych potraw, jakie gotujesz na standardowej kuchence. Należy zastosować jedynie wybrane naczynie np. patelnię, woka, garnek żeliwny i możesz tworzyć swoje kulinarne cuda! Przy użyciu patelni usmażysz np. ryby, które smażone wewnątrz domu, powodowałyby powstawanie niechcianego zapachu unoszącego się przez kilka dni. Wok pozwoli Ci na przygotowanie wszystkich azjatyckich dań natomiast garnek pozwoli zagotować zupę lub przygotować danie jednogarnkowe. Ma palniku bocznym Sizzle-Zone możesz także przygotować sos do burgerów, które będą podpiekały się na głównym ruszcie. Mięso ściągnięte z rusztu warto polewać gorącym sosem, aby się nie wychłodziło oraz nie stwardniało pod wpływem działania niskiej temperatury.

Stwórz wspaniale steki z glazurowaną skórką za pomocą palnika do zadań specjalnych palnika bocznego Sizzle-Zone! W strefie wysokiej temperatury znajdziesz falowany ruszt żeliwny, który pomoże Ci szybko obsmażyć stek i ściąć białko. Niewielka odległość palnika bocznego od głównego rusztu pozwoli Ci sprawnie przerzucić stek na główny ruszt, gdzie będzie się on powoli podpiekał do uzyskania odpowiedniego stopnia wysmażenia. Dzięki palnikowi bocznemu Sizzle-Zone stek zostanie idealnie obsmażony na zewnątrz, gdzie uzyska charakterystyczny falowany wzór, natomiast wewnątrz pozostanie soczysty! Teraz wszystko zależy od Ciebie. Zdecyduj, czy wolisz stek krwisty czy bardziej wysmażony i stwórz prawdziwe kulinarne dzieła rangi Grill Mastera!
Palnik boczny Sizzle-Zone to także świetny sposób, aby stworzyć dodatki do grillowanych potraw, które będą znakomitym uzupełnieniem grillowanych potraw podpiekających się na głównym ruszcie grilla. Na strefie wysokiej temperatury przygotujesz smaczne przystawki i nie tylko, pamiętaj jednak, że na palniku bocznym Sizzle-Zone panuje wyższa temperatura niż na standardowej kuchence, zatem drobne warzywa takie jak szatkowana cebula na patelni mogłaby się zbyt szybko przypiec.
Jednym słowem boczny palnik to świetne uzupełnienie grilla, które znacznie rozszerza jego możliwości i powiększa grillowe menu o nowe propozycje dań! Moc palnika Sizzle-Zone to 3 kW.

 

 

Jeżeli mówimy już o półce bocznej, warto zwrócić uwagę na to, że druga półka w tym nowoczesnym grillu jest składana. Pozwala to zaoszczędzić wiele miejsca po zakończonym grillowaniu. Grill bowiem zajmie znacznie mniej miejsca. W półce znajdziesz haczyki, które pozwolą na odwieszenie akcesoriów do grillowania takich jak rękawice lub narzędzi do grillowania takich jak łopatka, szczypce, a po zakończonym grillowaniu i wyczyszczeniu grilla także szczotki. Dzięki haczykom będziesz mieć wszystko w zasięgu ręki. Łącznie w dwóch półkach znajduje się 6 sztuk haczyków

 

Dodatkowo w półce ze strefą wysokiej temperatury znajdziesz również otwieracz do butelek, który uratuje niejedną grillową imprezę! Pomoże szybko i wygodnie otworzyć każdą butelkę zamykaną na kapsel.

 

 

Grill gazowy Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone to kompaktowy, nowoczesny i stylowy grill, który został wykonany z wysokiej jakości materiałów, potwierdzonych wieloletnią, selektywną gwarancją. Posiada on niezawodną, nowoczesną technologię, jednak jest prosty w użytkowaniu i jesteśmy przekonani, że sprosta każdemu kulinarnemu wyzwaniu! Dzięki niemu komfortowo i szybko stworzysz wiele grillowanych potraw, które zaskoczą wszystkich uczestników grillowania wspaniałym smakiem oraz aromatem.

Dla grilla gazowego Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone nie ma rzeczy niemożliwych! Sprawdzi się bowiem zarówno, wiosną, latem, jesienią oraz zimą! Wszystko dzięki genialnemu wyposażeniu! Przygotujesz na nim zarówno dania dla swoich bliskich, jak prawdziwą kulinarną ucztę, bowiem powierzchnia rusztu umożliwia jednoczesne obsmażenie aż 11 kawałków grillowanego mięsa. Możesz poczęstować swoich gości nie tylko wspaniałym grillowanym daniem głównym i przystawkami, ale i deserem! Dla grilla gazowego Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone nie ma żadnych przeszkód!

Wewnątrz grilla znajdziesz na samym dole dna piekarnika mocne palniki tubowe. Łączna moc palników tubowych wynosi 12 kW (każdy z palników posiada moc 4 kW).
Palniki tubowe wykonane zostały z trwałej i niezawodnej stali nierdzewnej. Przepływ gazu w każdym palniku sterowany jest za pomocą pokręteł. Każdy palnik posiada swoje indywidualne pokrętło, zatem gdy grillujesz mniejszą ilość potraw, nie ma konieczności rozpalania całego grilla. Możesz skorzystać wówczas z mniejszej powierzchni grillowania i wykorzystać wyłącznie jeden palnik. Gdy uruchomisz wszystkie 3 palniki wówczas pozwoli to na uzyskanie równomiernego rozkładu temperatury i najlepszego efektu grzewczego.

 

 

Palniki znakomicie przekazują ciepło do aromatyzerów a następnie do żeliwnych rusztów WAVE. Szyny aromatyzujące, tzw. aromatyzery, gwarantują doskonały smak potraw oraz chronią palniki przed skapującym tłuszczem. Dzięki nim nie musisz się martwić o powstawanie nadmiernych płomieni podczas grillowania, które mogłyby spowodować zbyt mocne podpiekanie potraw. Rozgrzane aromatyzery ponadto odparowują krople marynat lub soków, które na nie skapną, do grillowanych potraw w postaci dymu BBQ.

 

 

Tuż nad aromatyzerami znajduje się żeliwny ruszt WAVE, który gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła. Ruszt jest dwustronny i pozwala stworzyć prawdziwe kulinarne dzieła sztuki! Strona posiadająca krawędzie pozwoli na grillowanie steków, piersi z kurczaka oraz innych mięs, na których chcesz uzyskać charakterystyczny dla marki Napoleon pofalowany wzór kratki. Ruszt jest masywny, zatem idealnie kumuluje ciepło i odprowadza je do grillowanych potraw. Strona posiadająca wgłębienia z kolei sprawdzi się do grillowania bogatych w tłuszcz i marynaty potraw. Podczas grillowania soki, marynaty będą skapywały do wgłębień skąd następnie odparują do potraw i nadadzą im odpowiedniej soczystości i wilgotności.

Wymiary rusztu WAVE w grillu gazowym Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone to 51 x 45 cm. Został on pokryty powłoką porcelanową, dzięki czemu jest on rwały i zapobiega przywieraniu potraw. Powłoka porcelanowa zapobiega także rdzewieniu rusztu. Grill gazowy Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone posiada jeszcze jeden ruszt, na którym podpieczesz grillowane potrawy. Jest to górny ruszt do podgrzewania. Możesz na nim umieścić potrawy, które wymagają zastosowania niższej temperatury niż temperatura panująca na ruszcie głównym. Na górnym ruszcie do podgrzewania możesz grillować ziemniaki w folii, szaszłyki lub podpiekać bułki do burgerów i grzanki. Możesz także odłożyć na nim potrawy, które będą gotowe jednak nie będziesz ich jeszcze ściągać z rusztu w oczekiwaniu na spóźnionych gości.

 

 

Grill gazowy Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone posiada niezawodny system zapłonu Jetfire. Umożliwia on szybkie i wygodne rozpalenie grilla za każdym razem. Wystarczy przekręcić wybrane pokrętło, aby po chwili usłyszeć charakterystyczny dźwięk iskrownika. Wystarczy kilka chwil, aby grill został bezpiecznie rozpalony. Koniec ze żmudnym rozpalaniem grilla, teraz zrobisz to bardzo sprawnie, bez konieczności poszukiwania zapałek. Spędź więcej czasu z rodziną na świeżym powietrzu a resztę zrobi Twój FREESTYLE!

 

 

Grill gazowy Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone to jakość, którą widać w każdym elemencie grilla. Pokrywa została wykonana z odlewu aluminium oraz stali emaliowanej, przez co doskonale kumuluje ciepło i oddaje je do potraw znajdujących się na ruszcie. Grill został wykonany w pięknym grafitowym kolorze, przez co prezentuje się nowocześnie i stylowo na każdym ogrodzie. W pokrywę grilla został wbudowany niezastąpiony termometr Accu-Probe. Wskazuje on dokładną temperaturę, jaka panuje wewnątrz grilla. Dzięki niemu będziesz wiedzieć w jakiej temperaturze grillują się Twoje potrawy znajdujące się na ruszcie. A wiadomo jak ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas grillowania potraw. Każda potrawa posiada swoje indywidualne warunki grillowania, dzięki czemu uzyskuje ona niepodważalny smak oraz aromat.

W pokrywie grilla zamontowano także uchwyt z antypoślizgową nakładką, dzięki której otwieranie i zamykanie pokrywy nie będzie stanowiło żadnego problemu.

 

 

Kanadyjska marka Napoleon stworzyła grill gazowy Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone zaopatrując go we wszystkie najnowsze rozwiązania, które sprawią, że Twoje grillowanie będzie zawsze udane. Jednym z takich udogodnień są dwa duże koła. Dzięki nim szybko i wygodnie przesuniesz grill w wybrane miejsce. W grillu gazowym Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone nie ma problemu z czyszczeniem. Pod dnem piekarnika znajduje się wysuwana tacka na tłuszcz, która umożliwi sprawne i wygodne usunięcie pozostałości po grillowaniu. Ruszty natomiast możesz efektywnie wyczyścić wypalając grill i stosując odpowiednią szczotkę do rusztu (szczotka nie jest częścią wyposażenia grilla).

 

 

Grill gazowy Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone to wspaniała propozycja dla miłośników steków i nie tylko! To niesamowite urządzenie ogrodowe pozwoli Ci przenieść grillowanie na wyższy poziom! Bez problemu przygotujesz na nim woka, grillowanego kurczaka, owoce morza, ryby, warzywa oraz szaszłyki. Na grillu gazowym Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone stworzysz wszystko na co tylko masz ochotę!


Cechy charakterystyczne grilla gazowego Napoleon z serii Freestyle z palnikiem bocznym Sizzle-Zone F365DSIBPGT-PL:

- Wymiary grilla:

• Szerokość 116 cm,

• Głębokość 64 cm,

• Wysokość z zamkniętą pokrywą 124 cm.

- Waga: 50 kg.

- Rodzaj ruszty: Żeliwny pokryty emalią porcelanową.

- Wymiary rusztu: 51 x 45 cm.

- Ruszt dwustronny.

- Palnik boczny Sizzle-Zone o mocy 3 kW.

- Ilość palników głównych: 3 – wykonane ze stali nierdzewnej.

- Łączna moc palników: 12 kW.

- Termometr ACCU PROBE.

- Układ zapłonowy JETFIRE.

- Odlewany piekarnik aluminiowy.

- Pokrywa: Odlew aluminium i stal emaliowana.

- Aromatyzery ze stali emaliowanej.

- Składana półka boczna.

- Otwieracz do butelek na bocznej półce.

- Szafka z drzwiami,

- Rodzaj gazu: propan/butan.

- Dwa trwałe kółka.

- Kolor: Grafitowy


Okresy gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Aluminiowa baza piekarnika – 10 lat

- Pokrywa ze stali nierdzewnej – 10 lat

- Ruszty do grillowania – 10 lat

- Palniki tubowe – 5 lat

- Ruszty żeliwne emaliowane – 5 lat

- Pozostałe elementy – 2 lata

 

Parametry techniczne:
Ilość palników:
3
Butla kompatybilna:
Tak
Miejsce na butlę gazową 5, 8 kg:
Tak
Moc palnika bocznego::
3 kW
Moc palników głównych::
12 kW
Piekarnik::
Odlew aluminium
Pokrywa:
Odlew aluminium/ stal pokryta emalią porcelanową
Rodzaj palników::
Tubowe
Rodzaj zapalarki::
Jetfire
Ruszt dwustronny::
Tak
Powierzchnia grillowania (cm2):
51x45 cm
Wymiary produktu:
Wysokość: 124 cm
,
Szerokość: 116 cm
,
Głębokość: 64cm
Ruszt / Płyta:
Ruszt żeliwny WAVE
Palnik boczny:
Tak - Sizzle Zone
Termometr:
Tak - w pokrywie
Półki boczne:
Jedna składana
Waga:
50 kg
Zestaw rożna::
Nie
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1966 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Super
2024-05-31
Obsługa, że hoho! Pani Kornelia zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Grill jest mega. Nie mogę się doczekać większego grillowania i pokazania tego cuda rodzinie. Polecam Frestyle, polecam Grillcenter, polecam dziewczyny.
pixelpixel