+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill elektryczny Weber Lumin - 92040979 - purpurowy

 • Kompaktowy grill elektryczny o niebywałej kolorystyce. Jeden z większych grilli elektrycznych serii Lumin Weber. Dzięki doskonałej konstrukcji umożliwia grillowanie potraw nawet w temp. max 315°C.
Grill elektryczny Weber Lumin - 92040979 - purpurowy
Grill elektryczny Weber Lumin - 92040979 - purpurowy
Grill elektryczny Weber Lumin - 92040979 - purpurowy
Grill elektryczny Weber Lumin - 92040979 - purpurowy
Grill elektryczny Weber Lumin - 92040979 - purpurowy
Grill elektryczny Weber Lumin - 92040979 - purpurowy
Grill elektryczny Weber Lumin - 92040979 - purpurowy
Grill elektryczny Weber Lumin - 92040979 - purpurowy
Kod produktu: 92040979
2 899,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Grill elektryczny Weber Lumin - 92040979 – purpurowy

Jeden z największych modeli grilli elektrycznych z serii Lumin Weber. Posiada kompaktową konstrukcję, dzięki czemu będziecie go mogli zabrać ze sobą także w podróż. Idealny na niewielki taras, sprawdzi się przy ograniczonej powierzchni pozwalając uzyskać wiele smacznych potraw przygotowywanych na świeżym powietrzu. Grill elektryczny Weber Lumin w swoim wyposażeniu posiada dwa naczynia wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki nim będziecie mogli sporządzić Wasze dania na wiele różnorodnych sposobów, a jest ich naprawdę sporo!

 

Grill elektryczny Weber Lumin - 92040979 - purpurowy

 

Warto wspomnieć, iż grill elektryczny Weber Lumin – 92040979 - purpurowy różni się od grilla elektrycznego Weber Lumin Compact – 91040979 - purpurowy jedynie rozmiarem konstrukcji i powierzchnią grillowania. Grill elektryczny Weber Lumin – 92040979 – purpurowy to grill, który nie jest wyposażony w stojak, jednak możecie go dokupić, aby doposażyć Wasz grill. Stojak ze stolikiem bocznym – grill elektryczny Lumin Weber – 6617 sprzedawany jest oddzielnie i stanowi wspaniałe uzupełnienie do grilla elektrycznego Weber Lumin 92040979.

 

 

Funkcje grilla elektrycznego Weber Lumin - 92040979 - purpurowy

W grillu elektrycznym Weber Lumin - 92040979 - purpurowy możecie uzyskać bardzo wysoką temperaturę sięgającą nawet 315°C. Poza opiekaniem potraw w wysokiej temperaturze możecie także skorzystać z funkcji gotowania na parze, wędzenia, utrzymywania potraw w cieple oraz grillowania zmrożonych składników. Grill elektryczny Weber Lumin to nieskończenie wiele możliwości na przygotowanie fantastycznych dań każdego dnia, które zachwycą Was unikatowym smakiem oraz aromatem. Jedyne co musicie zrobić to wybrać jedną z 5 funkcji dostępnych w tym modelu grilla.

 

 

Opiekanie potraw w wysokiej temperaturze

Tak jak wspomnieliśmy już powyżej, maksymalna temperatura jaką możecie uzyskać w grillu elektrycznym Weber Lumin - 92040979 – purpurowy to 315°C. Jest to temperatura, która umożliwia obsmażanie steków, grillowanie burgerów czy też podpiekanie karkówki. Aby uruchomić funkcję opiekania potraw w wysokiej temperaturze wystarczy, że przekręcicie pokrętło na symbol płomienia. Pokrętło znajduje się z prawej strony grilla elektrycznego i jest ergonomiczne oraz proste w obsłudze. Gwarantujemy, że nie będziecie mieć problemu z ustawieniem odpowiedniego trybu. Tryb opiekania potraw w wysokiej temperaturze umożliwi Wam przygotowanie idealnie wysmażonych steków, soczystych burgerów, chrupiącej i idealnie wypieczonej karkówki. Z powodzeniem możecie wykorzystać tą funkcję do grillowania innych kawałków mięs oraz warzyw.

 

Opiekanie w wysokiej temperaturze

 

Gotowanie na parze z grillem elektrycznym Weber Lumin - 92040979 - purpurowy

Gotowanie na parze, to funkcja, którą możecie wykorzystać, aby uzyskać soczyste warzywa oraz perfekcyjnie ugotowane pierożki. Wystarczy, że wybierzecie na pokrętle symbol kropki i wody i wykorzystacie załączone do zestawu z grillem naczynia ze stali nierdzewnej. Do naczynia bez perforacji umieszczacie wodę, drugie naczynie natomiast nakładacie perforacją do dołu na wcześniej umieszczone naczynie z wodą. Już po 10 minutach możecie rozpocząć przygotowywanie potraw na parze. Zobaczcie sami i przekonajcie się jak wiele potraw można gotować na parze przy użyciu grilla elektrycznego Weber Lumin!

 

Gotowanie na parze z grillem elektrycznym Weber Lumin - 92040979 - purpurowy

 

Wędzenie potraw w grillu elektrycznym Weber Lumin – 92040979 - purpurowy

Kto z Was nie zastanawiał się kiedyś nad wędzeniem potraw? Jest to metoda polegająca na wykorzystaniu dymu wędzarniczego, aby podbić smak i aromat potraw. Opcja ta jest również możliwa w grillu elektrycznym Weber Lumin - 92040979 - purpurowy! Wystarczy ponownie wybrać odpowiedni symbol na pokrętle, aby po chwili móc uzyskać pożądany dym wędzarniczy. Aby móc skorzystać z tej opcji poza wybraniem odpowiedniego symbolu na pokrętle (symbol unoszącego się aromatu) powinniście skorzystać z dwóch naczyń ze stali nierdzewnej dołączonych do zestawu. Tym razem do naczynia bez perforacji umieśćcie wybrane drewienka do podwędzania potraw dobrane do przygotowywanej przez Was potrawy. Następnie umieśćcie drugie naczynie tym razem perforacją do góry. Dzięki zastosowaniu specjalnie wyselekcjonowanych drewienek uzyskacie niepowtarzalny i autentyczny smak wędzonych potraw, który po prostu pokochacie!

 

Wędzenie potraw w grillu elektrycznym Weber Lumin - 92040979

 

Utrzymanie potraw w cieple w grillu elektrycznym Weber Lumin – 92040979 - purpurowy

Grill elektryczny Weber Lumin to grill, który może Wam zaoferować naprawdę wiele wspaniałych opcji przygotowywania potraw. Aby móc skorzystać z opcji utrzymywania potraw w cieple będziecie potrzebować naczynia żaroodpornego lub wszechstronnego zestawu do grilla Lumin Weber – 6614. Nie stanowi on części zestawu z grillem elektrycznym Weber Lumin jednak pozwoli Wam utrzymywać potrawy w cieple i dodatkowo znacznie zwiększy powierzchnię gotowania na parze/podwędzania potraw. Teraz wystarczy zastosować odpowiednie oznaczenie na pokrętle (zegar z odliczonym kwadransem), aby po chwili móc cieszyć się smakiem idealnie ciepłych potraw.

Utrzymanie potraw w cieple w grillu elektrycznym Weber Lumin – 92040979 - purpurowy

 

Grillowanie mrożonych składników w grillu elektrycznym Weber Lumin – 92040979 - purpurowy

Czy wiecie, że w grillu elektrycznym Weber Lumin będziecie mieć również możliwość grillowania zamrożonych składników? To niebywałe rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić Wam mnóstwo czasu! Aby wykorzystać tą funkcje wybierzcie na pokrętle symbol płomienia i zastosujcie dwa naczynia wykonane ze stali nierdzewnej. Naczynia układacie tutaj tak jak w przypadku podwędzania potraw, jednak w tym przypadku zamiast drewienek do naczynia wlewacie wodę. Opcja grillowania mrożonych składników pozwoli Wam szybko i wygodnie uzyskać wspaniały smak potraw takich jak filet z piersi z kurczaka, łosoś oraz warzywa, które potrzebowały by sporo czasu zanim zostałyby by odmrożone.

 

Grillowanie mrożonych składników w grillu elektrycznym Weber Lumin – 92040979 - purpurowy

 

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, do podwędzania potraw możecie wykorzystać wiele różnorodnych rodzajów drewienek. Marka Weber stworzyła szeroką gamę drewienek do wędzenia potraw, dzięki czemu możecie dobrać odpowiednią mieszankę drewienek w zależności od rodzaju przygotowywanej przez Was potrawy.
Wśród nich drewienka do wędzenia:

Drewienka sprzedawane są oddzielnie i nie stanowią zestawu z grillem jednak warto się w nie wyposażyć, aby uzyskać jeszcze intensywniejszy smak potraw przygotowywanych na grillu elektrycznym Weber Lumin – 92040979 – purpurowy!

 

Rodzaje drewienek do wędzenia potraw

 

Wymiary grilla elektrycznego Weber Lumin – 92040979 - purpurowy

Grill elektryczny Weber Lumin – 92040979 – purpurowy posiada kompaktową konstrukcję i ogromne możliwości. Poniżej przedstawiamy jego wymiary:
- Wymiary przy otwartej pokrywie w cm: 66,1 (wys.) x 64,8 (szer.) x 51,8 (gł.),
- Wymiary przy zamkniętej pokrywie w cm: 29,8 (wys.) x 64,8 (szer.) x 47,6 (gł.).
Waga grilla wynosi 16,5 kg. Nie jest on ciężki, przez co szybko i wygodnie będziecie mogli go przenieść w dogodne dla Was miejsce.

 

Wymiary grilla elektrycznego Weber Lumin - 92040979 - purpurowy


Rodzaj paliwa – element grzewczy o mocy 2,2 kW

Grill elektryczny Weber Lumin – 92040979 – purpurowy to urządzenie, które należy podłączyć do prądu. Zasilanie to 230v = 2200 Wat. Długość przewodu wynosi 1,8 metra – jest to idealna długość, aby móc łatwo i wygodnie podłączyć grill do źródła prądu. Grill został wyposażony w element grzewczy o mocy 2,2 kW. Grill jest prosty w obsłudze i szybko się nagrzewa, wystarczy chwila abyście mogli rozpocząć swoją przygodę z grillowaniem i rozpocząć rodzinne biesiadowanie!
Element grzewczy pozwala uzyskać bardzo wysoką temperaturę sięgającą nawet 315°C! Ogromna moc zamknięta w kompaktowym urządzeniu, które sprawi, że każde danie będzie smakowało wyśmienicie! Dzięki grillowi elektrycznemu Weber Lumin - 92040979 – purpurowy stworzycie smaczne burgery, steki, karkówkę, grillowane warzywa, rybę, owoce morza oraz wiele innych fantastycznych potraw, które skradną Wasze serca.

 

Rodzaj paliwa - element grzewczy o mocy 2,2 kW


Ruszt żeliwny pokryty powłoką porcelanową

W grillu elektrycznym Weber Lumin – 92040979 – purpurowy znajduje się mocny, solidny ruszt wykonany z żeliwa. Ruszt został dodatkowo pokryty emalią porcelanową, aby zapobiec przywieraniu potraw. Żeliwo jest materiałem, który doskonale kumuluje ciepło i oddaje je grillowanym potrawom. Dzięki niemu ciepło jest równomiernie rozprowadzane po całej powierzchni grillowania, co przekłada się na uzyskanie idealnego stopnia wypieczenia potraw. Ruszt szybko się nagrzewa i długo utrzymuje pożądaną temperaturę. Ruszt żeliwny posiada także unikatowy kształt, przez co na każdej potrawie uzyskacie fantastyczny kratkowany wzór, tak uwielbiamy przez wszystkich miłośników grillowania. Powierzchnia grillowania w grillu elektrycznym Weber Lumin – 92040979 – purpurowy wynosi 1562 cm2.

 

Ruszt żeliwny pokryty powłoką porcelanową


Uwaga: Pamiętajcie o prawidłowej konserwacji rusztu, aby mógł on Wam posłużyć przez długie lata.


Termometr wbudowany w pokrywę grilla


Ogromnym udogodnieniem, które pozwoli Wam precyzyjnie określić temperaturę panującą wewnątrz piekarnika grilla jest termometr analogowy. Zakres pomiaru temperatury jest zarówno w stopniach Celsjusza (od 0 do 350) jak i w stopniach Fahreheita. Termometr posiada logo marki Weber oraz cyfry i podziałki wykonane w bordowo-czarnej kolorystyce, która idealnie współgra z pozostałymi elementami grilla elektrycznego Weber Lumin 92040979 – purpurowy.

 

Termometr wbudowany w pokrywę grilla 


Naczynia ze stali nierdzewnej (2 sztuki)

W zestawie z grillem elektrycznym Weber Lumin - 92040979 – purpurowy znajdziecie dwa naczynia wykonane ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się ogromną funkcjonalnością i niezawodnością użytkowania. Jedno naczynie posiada zabudowane dno, drugie natomiast jest perforowane. Naczyń możecie użyć podczas korzystania z wielu funkcji przygotowywania potraw takich jak:

 • Gotowanie na parze,
 • Wędzenie,
 • Utrzymywanie potraw w cieple,
 • Grillowanie mrożonych składników.

 

Naczynia ze stali nierdzewnej (2 sztuki)


Konstrukcja grilla elektrycznego Weber Lumin 92040979 – purpurowy

Kompaktowy, pięknie wykonany grill elektryczny, który posiada przemyślaną konstrukcję. Dzięki swojej budowie jest on łatwy w przechowywaniu. Tak jak wspomnieliśmy grill waży 16,5 kg i można go swobodnie przenosić z miejsca na miejsce. Idealnie sprawdzi się również w podróży. Grill elektryczny Weber Lumin 92040979 – purpurowy wkomponuje się perfekcyjnie w każdą przestrzeń zewnętrzną. Warto również wspomnieć, że jest on łatwy w obsłudze.

 

Konstrukcja grilla elektrycznego Weber Lumin 92040979 - purpurowy

 

Grill elektryczny Weber Lumin 92040979 – purpurowy stworzy dla Was autentyczny smak potraw z grilla! Posiada ogromną funkcjonalność, przez co pozwoli Wam przygotować Wasze ulubione potrawy na wiele różnych sposobów. Podczas każdego grillowania uzyskacie doskonały smak potraw, a to wszystko za sprawą kompaktowego grilla elektrycznego Weber Lumin 92040979 – purpurowy!


Grill elektryczny Weber Lumin 92040979 – purpurowy możecie doposażyć o dodatkowe akcesoria, a są nimi:

 

Cechy charakterystyczne grilla elektrycznego Weber Lumin 92040979 – purpurowy:

 • Całkowita powierzchnia grillowania: 1562 cm2,
 • Wymiary grilla przy zamkniętej pokrywie: 29,8 cm (wysokość) x 64,8 cm (szerokość) x 47,6 cm (głębokość),
 • Wymiary grilla przy otwartej pokrywie: 66,1 cm (wysokość) x 64,8 cm (szerokość) x 51,8 (głębokość) cm,
 • Waga grilla: 16,5 kg,
 • Rodzaj paliwa: Elektryczne,
 • Ruszty do pieczenia – żeliwne ruszty do pieczenia pokryte emalią porcelanową,
 • Zasilanie: 230V- 2200 Wat,
 • Maksymalna temperatura grillowania: 315°C,
 • Długość przewodu: kabel 1,8 metra,
 • Kompaktowy,
 • Łatwe przechowywanie,
 • Unikalny system aromatyzujący,
 • Różne ustawienia przyrządzania potraw,
 • Możliwość opiekania, wędzenia, przyrządzania na parze lub gotowania,
 • Grillowanie zamrożonych składników – oszczędność czasu,
 • W zestawie z grillem znajdują się dwa naczynia wykonane ze stali nierdzewnej.


Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

 • Komora grilla - 5 lat, brak przerdzewień/przepaleń (2 lata na farbę z wyłączeniem wyblaknięć lub przebarwień),
 • Zespół pokrywy - 5 lat, brak przerdzewień/przepaleń (2 lata na farbę z wyłączeniem wyblaknięć lub przebarwień),
 • Element grzewczy - 2 lat, brak przerdzewień/przepaleń,
 • Żeliwne ruszty do pieczenia powleczone emalią porcelanową - 5 lat, brak przerdzewień/przepaleń,
 • Elementy z tworzyw sztucznych - 5 lat (z wyłączeniem wyblaknięć lub przebarwień),
 • Wszystkie pozostałe części - 2 lata.

 

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych, gdzie dowiecie się jeszcze więcej!

Parametry techniczne:
Długość przewodu:
Kabel 1,8 m
Powierzchnia grillowania (cm2):
1562 cm2
Rodzaj paliwa:
Elektryczne
Ruszt:
Żeliwny pokryty emalią porcelanową
Waga grilla:
16,5 kg
Wymiary grilla:
Przy zamkniętej pokrywie: 29,8 cm (wysokość) x 64,8 cm (szerokość) x 47,6 cm (głębokość),
,
Przy otwartej pokrywie: 66,1 cm (wysokość) x 64,8 cm (szerokość) x 51,8 (głębokość) cm,
Zasilanie:
230V = 2200 Wat
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1963 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-04
Wszystko przebiegło szybko i sprawnie! Polecam!
2024-05-29
Wszystko jak najbardziej ok, szybka wysyłka, produkty takie jak trzeba, na pewno wrócę jak tylko będę potrzebował czegoś około grillowego :)
pixelpixel