+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL

  • Grill skupiający w sobie to co najważniejsze, a mianowicie nowoczesne rozwiązania, funkcjonalność i wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Posiada kuchenkę boczną oraz zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna.
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL
Kod produktu: 997483PL
24 999,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL – Wspaniały grill do zabudowy, który stanie się ozdobą każdego tarasu oraz ogrodu. Został on bowiem wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jego niebywałą trwałość.

Dzięki niemu czas spędzony przy grillu będzie szczególny oraz wyjątkowy. Będziecie mogli przygotowywać na nim uroczyste kolacje oraz większe imprezy. Idealnie sprawdzi się także podczas sporządzania romantycznej kolacji dla dwojga a to wszystko za sprawą dwóch niezależnych piekarników. Podczas przygotowywania większej imprezy możesz korzystać z dwóch piekarników jednak w przypadku przygotowywania kolacji dla dwojga warto skorzystać z mniejszej powierzchni grillowania, którą posiada właśnie mniejszy piekarnik.

 

 

Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King pozwoli Ci na stworzenie iście królewskiej uczty zarówno w dzień jak i po zapadnięciu zmroku. Wewnątrz dużego piekarnika znajdują się 2 wbudowane lampki, w mniejszym natomiast wbudowana została jedna lampka. Oświetlą one z powodzeniem powierzchnię na ruszcie podczas każdego grillowania. W grillu gazowym Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King podświetlane są nie tylko powierzchnie grillowania, ale także pokrętła. Pokrętła świecą się na niebieski kolor tym intensywniej im większa jest moc palników. Dzięki takiemu rozwiązaniu w nocy bez problemu określisz położenie pokręteł.
Oświetlony grill będzie prezentował się zjawiskowo i z pewnością stanie się centrum wieczornych rozmów z bliskimi podczas przygotowywania znakomitych posiłków.

Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King przystosowany jest do pracy z butlami z gazem propan lub propan-butan.

W grillu tym znajdziecie wszystkie udogodnienia, które pozwolą Wam na przygotowanie znakomitych posiłków. Zarówno śniadań, obiadów jak i kolacji. Dzięki grillowi Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King przeniesiecie całe gotowanie na zewnątrz. Do tego zadania idealnie sprawdzi się kuchenka boczna stanowiąca część wyposażenia grilla. Będziecie mogli na niej zagotować zupę, wodę, podgrzać sos do burgerów lub usmażyć dania, które powodują powstawanie nieprzyjemnego zapachu unoszącego się długo w domowej kuchni np. smażenie ryb. Kuchenka boczna znacznie rozszerza możliwości grilla gazowego Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King. Kuchenka boczna z palnikiem o mocy 2,7 kW to idealne rozwiązanie, które pozwoli Wam na stworzenie pełnego posiłku na zewnątrz.

Kolejnym ciekawym elementem grilla jest zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna o mocy 4,4 kW. W skład rożna obrotowego wchodzi pręt z kolcami, zestaw do wyważania oraz silnik elektryczny. Ten zestaw pozwoli Wam na stworzenie idealnie wypieczonego kurczaka z rożna oraz grillowanie np. udźca! Palnik rożna odpowiedzialny jest za równomierne podpiekanie potrawy z każdej strony. Nie ma mowy o zacinaniu się silnika podczas grillowania bowiem czuwa nad tym zestaw do wyważania. Wystarczy nadziać na pręt z kolcami odpowiedni kawałek mięsa, włączyć palnik rożna i uruchomić silnik elektryczny. Dostosujcie temperaturę do przepisu i pozostaje nic innego jak oczekiwać wspaniałego efektu grillowania! Gwarantujemy, że każdy uczestnik grillowania będzie zachwycony chrupiącą skórką, soczystym środkiem i idealnym stopniem wypieczenia mięsa.

W grillu gazowym Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King znajduje się 6 profesjonalnych, dwustronnych rusztów Flav-R-Cast z odlewu ze stali szlachetnej AISI 304. Dwustronność rusztów gwarantuje uzyskanie zupełnie innych walorów smakowych i zapachowych grillowanych potraw. Strona rynienkowa nadaje soczystości potrawie, dlatego też idealnie sprawdzi się podczas grillowania karkówki, kiełbasek oraz innych bardziej obfitych w tłuszcz potraw. Podczas grillowania z potraw skapują marynaty oraz soki, które trafiają do rowków w ruszcie skąd następnie odparowują do grillowanej potrawy nadając jej unikatowej soczystości.
Strona stożkowa w dwustronnym ruszcie to także możliwość uzyskania fantastycznego smaku i aromatu. Idealnie sprawdzi się podczas grillowania steków oraz piersi z kurczaka. Na każdym kawałku grillowanego mięsa powstanie charakterystyczny wzór kratki.
Ruszt wykonany z odlewu ze stali szlachetnej to gwarancja unikatowej trwałości, ale i łatwości w czyszczeniu. Każda kratka rusztu została wykonana ręcznie co przekłada się na niebywałą jakość rusztu.

 

 

W grillu gazowym Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King powierzchnia rusztu wewnątrz dużego piekarnika wynosi 65 x 49 cm, natomiast w małym piekarniku 32 x 49 cm.
Ruszty wykonane z odlewu stali szlachetnej to nie jedyna powierzchnia, na której będziecie mogli przygotować znakomite potrawy. Górny ruszt do podgrzewania pozwoli Wam również podgrzać bułki do burgerów, grillować szaszłyki lub kukurydzę. Jest to ciekawe rozwiązanie, które pozwoli stworzyć warunki grillowania w niższej temperaturze. Na górnej półce będziecie mogli odłożyć również grillowane potrawy, które będą już upieczone jednak dalej delikatnie będą się podpiekały czekając na spóźnionych uczestników grillowania. W głównym piekarniku górny ruszt do podgrzewania ma powierzchnię 63,5 x 20,5 cm natomiast w mniejszym piekarniku 28,5 x 20,5 cm.

 

 

Palniki Dual-Tube to opatentowana przez markę Broil King technologia „tuby w tubie”. Gaz wprowadzany jest w turbulencje co pozwala na uzyskanie jednakowej wysokości płomienia na całej długości palnika Dual-Tube. Wewnątrz każdego palnika znajduje się aż 120 otworów, którymi wydobywa się gaz. Daje to ogromną moc urządzenia, która przekłada się na idealny stopień wysmażenia każdego kawałka mięsa. Łączna moc palników Dual-Tube wynosi 17,6 kW.

Tuż nad palnikami Dual-Tube w grillu gazowym Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King znajduje się 6 aromatyzerów wykonanych z wysokiej jakości stali szlachetnej (Aromatyzery Flav-R-Wave). Aromatyzery odparowują soki i marynaty skapujące z potraw i w postaci dymu BBQ przekazują je z powrotem do grillowanych potraw nadając im fantastycznego smaku oraz aromatu. Aromatyzery to także gwarancja ochrony palników przed skapującym tłuszczem, który mógłby spowodować zbyt wysoki ogień i spalić dania znajdujące się na ruszcie. Aromatyzery rozprowadzają także równomiernie ciepło wewnątrz piekarnika grilla.

Ogrodowy grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King z pewnością stanie się kluczowym punktem ogrodu i kuchni ogrodowej. Dzięki dodatkowym elementom takim jak szafki a także szuflady sprawi, że grillowanie będzie zawsze udane i wygodne. Do szafek bowiem będziecie mogli schować akcesoria do grillowania, które niezbędne będą podczas przygotowywania dań z grilla!

 

 

Komfort grillowania zapewniają także wysuwane szuflady z tackami na tłuszcz. Po zakończonym grillowaniu należy pamiętać o usunięciu pozostałości po grillowaniu. Sprawi to, że podczas następnego grillowania nie będzie się w szufladach znajdować tłuszcz, który wpływałby na bezpieczeństwo grillowania i powodował powstawanie niekorzystnego smaku i aromatu grillowanych potraw.

Wspomnieliśmy o aromatyzerach, palnikach oraz rusztach, jednak na system PGT (Performance Grilling Technology) w grillu gazowym Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King składają się także zawory Linear-Flow z pokrętłami 180° Sensi-Touch. Wszystkie te elementy tworzą spójną całość, która ma odzwierciedlenie w jednym – uzyskaniu maksimum smaku i aromatu podczas każdego grillowania!

 

 

 

 

Głęboki piekarnik to także element grilla, który wchodzi w skład systemu PGT. Jest on bardzo trwały i pozwala uzyskać stałą temperaturę wewnątrz grilla. Pokrywy komorowe piekarnika zostały bowiem wykonane ze stali szlachetnej natomiast ścianki z odlewu aluminium. W pokrywy piekarnika zostały wbudowane 2 termometry Deluxe Accu-Temp.

 

 

Grill gazowy Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King to wspaniała propozycja dla osób ceniących sobie wygodę, funkcjonalność i wysoką jakość wykonania, którą widać w każdym detalu tego fantastycznego urządzenia ogrodowego.

 

Cechy charakterystyczne grilla gazowego Imperial S 690 do zabudowy z szafką Broil King - 997483PL:

- Kuchenka boczna z palnikiem o mocy 2,7 kW.

- Zestaw rożna obrotowego z 4,4 kW palnikiem rożna, prętem z kolcami oraz silnikiem elektrycznym.

- 6 profesjonalnych dwustronnych rusztów Flav-R-Cast z odlewu ze stali szlachetnej AISI 304.

- Górny ruszt ze stalowych prętów powlekanych spiekiem ceramicznym ze ścianką z tyłu o rozmiarach 63,5 × 20,5 cm w dużym piekarniku i 28,5 × 20,5 cm w małym piekarniku.

- Wymiar rusztów głównych w dużym piekarniku 65 × 49 cm (3185 cm²) i 32 × 49 cm w małym (1568 cm²).

- Całkowita powierzchnia robocza: 6676 cm²

- 2 wbudowane lampki wewnątrz dużego piekarnika oraz 1 w małym.

- 8 podświetlanych na niebiesko pokręteł.

- 2 niezależne piekarniki z pokrywami z technologią Roll-On.

- 6 opatentowanych palników Dual-Tube ze stali szlachetnej o łącznej mocy 17,6 kW.

- 6 aromatyzerów Flav-R-Wave wykonany ze stali szlachetnej AISI 304.

- 2 termometry Deluxe Accu-Temp wbudowane w pokrywy piekarników.

- 2 wysuwane szuflady i 2 półki w szafce.

- Piekarnik, drzwi, panel kontrolny, aromatyzery i listwa palników wykonane ze stali szlachetnej AISI 304.

- Elementy grilla ocynkowane oraz pokryte epoksydową farbą proszkową.

- Zawory Linear-Flow zapewniające płynną kontrolę temperatury z pokrętłami 180° Sensi-Touch.

- Elektroniczna zapalarka Sure-Lite zasilana baterią.

- Pokrywy komorowe piekarnika ze stali szlachetnej ze stylowymi ściankami z odlewu aluminium.

- Wysuwana od przodu szuflada z tacką na tłuszcz.

- Szafka pod grillem z dwoma półkami i dwoma szufladami

- Izolowana konstrukcja grilla z możliwością zabudowy w drewnianej konstrukcji.

- Grill gazowy przystosowany do pracy z butlami z gazem propan lub propan-butan.

- Przed instalacją zapoznaj się z wymaganiami montażu.

- Wąż gazowy i reduktor 37mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.

 

Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej - 25 lat

- Piekarnik z odlewu aluminium/elementy - 25 lat

- Piekarnik ze stali szlachetnej - 25 lat

- Ruszty z odlewu stali szlachetnej - 15 lat

- Aromatyzer Flav-R-Wave - 15 lat

- Palniki Dual-Tube - 15 lat

- Palnik rożna - 15 lat

- Palnik kuchenki bocznej - 15 lat

- Elementy wózka ze stali szlachetnej - 15 lat

- Pozostałe elementy oraz farba - 15 lata


Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm i ciśnienia gazu, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE. Wszystkie grille gazowe marki Broil King produkowane są w USA i Kanadzie w celu zapewnienia najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy dokonują rygorystycznych kontroli jakości oraz szczelności systemu w celu zapewnienia bezpiecznych w użyciu urządzeń, aby każdy mógł cieszyć się czasem spędzonym przy grillu.

Wszystkie grille gazowe Broil King® są Reddi-Bilt™, czyli wstępnie zmontowane, co powoduje ze czas potrzebny na ich montaż jest skrócony. Jednocześnie wszystkie komponenty odpowiedzialne za doprowadzenie gazu zostały zmontowane w fabryce, co gwarantuje szczelność instalacji oraz bezpieczeństwo.

Parametry techniczne:
Aromatyzery:
Flav-R-Wave
Ilość palników:
6
Moc palnika bocznego:
2,7 kW
Moc palnika rożna:
4,4 kW
Moc palników głównych:
17,6 kW
Palnik boczny:
Tak
Tylny palnik:
Tak
Rodzaj palników :
Tubowe (Dual-Tube)
Rodzaj rusztu:
Odlew ze stali szlachetnej
Ruszt dwustronny:
Tak
Termometr w pokrywie::
Tak - 2 sztuki
Wymiary opakowania:
Wysokość: 64 cm
,
Szerokość: 115 cm
,
Głębokość: 125 cm
Wymiary rusztu:
w większym piekarniku: 65 x 49 cm
,
w mniejszym piekarniku: 32 x 49 cm
Wymiary rusztu do podgrzewania:
w większym piekarniku: 63,5 x 20,5 cm
,
w mniejszym piekarniku: 28,5 x 20,5 cm
Zestaw rożna:
Tak
Rodzaj zapalarki:
Elektryczna
Pokrywa (materiał):
Odlew aluminium
,
stal szlachetna
Piekarnik::
Odlew aluminium
,
stal szlachetna
Wykończenie obudowy grilla:
Stal szlachetna
Butla kompatybilna:
Tak
Miejsce na butlę gazową 5, 8 kg:
Tak
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1957 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-31
Mega szybko, sprawnie, na miejscu. Zapas grili maja wielki. Polecam każdemu. Chcialem grilla znacznie tanszego ale obsluga przekonala mnie do Broila.
2024-05-29
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Sprawdza się świetnie. Polecam
pixelpixel