+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King - 885673PL

  • Grill stworzony z pasją i zastosowaniem najnowszych technologii. Dzięki niemu przygotujesz znakomite potrawy z grilla każdego dnia. Zestaw rożna obrotowego umożliwi Ci przyrządzenie chrupiącego kurczaka, który stanie się jednym z ulubionych dań z grilla.
Grill gazowy Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King - 885673PL
Grill gazowy Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King - 885673PL
Grill gazowy Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King - 885673PL
Grill gazowy Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King - 885673PL
Grill gazowy Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King - 885673PL
Kod produktu: 885673PL
11 299,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Grill gazowy Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King - 885673PL – grill o niebywałej mocy i wyjątkowych możliwościach. Dzięki niemu stworzysz dania z grilla na każdy dzień tygodnia. Zaskocz swoich bliskich i znajomych i stwórz prawdziwą ucztę przy pomocy grilla gazowego Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King.

Grill gazowy Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King to prawdziwa korona wśród grilli gazowych. Jest to mniejsza wersja grilla gazowego Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King. Posiada takie same udogodnienia co jego starszy brat jednak w mniejszej odsłonie. Znajdują się w nim bowiem 4 opatentowane palniki Dual-Tube, które zostały wykonane ze stali szlachetnej. Łączna moc palników to 13,2 kW. Składają się one na system PGT (Performance Grilling Technology), czyli system stworzony przez markę Broil King, który zapewnia efektywne grillowanie.
Rewolucyjna technologia Dual-Tube polega na wprowadzeniu gazu w turbulencje. Wewnątrz rury o większym przekroju znajduje się druga, mniejsza rura. Dzięki takiemu rozwiązaniu gaz ma jednakowe ciśnienie na całej długości palnika, przez co wysokość płomienia na całej długości palnika jest również jednakowa. Dlaczego technologia Dual-Tube jest innowacyjna? Dlatego, że pozwala uzyskać odpowiednio wysoką temperaturę równomiernie na całym ruszcie.

 

 

W skład systemu PGT wchodzą także aromatyzery Flav-R-Wave. Zostały one wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Aromatyzery Flav-R-Wave to gwarancja unikatowego smaku BBQ. Rozgrzane aromatyzery odparowują krople marynat oraz tłuszczu i w postaci dymu BBQ kierują go do grillowanych potraw. To dzięki aromatyzerom podczas każdego grillowania uzyskasz ten fantastyczny smak i aromat potraw z grilla.
Aromatyzery Flav-R-Wave chronią także palniki przed skapującymi kroplami tłuszczu i marynat oraz gwarantują równomierne rozprowadzanie ciepła po całej powierzchni rusztów.

Ruszt w grillu gazowym Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King to nic innego jak solidny i trwały odlew z żeliwa Dura-Cast. Ruszt Flav-R-Cast jest dwustronny, posiada stronę rynienkową oraz stronę stożkową. Strona rynienkowa pozwala na przygotowanie znakomitych potraw, które bogate są w tłuszcz lub w marynaty. Podczas grillowania do rynienek skapuje tłuszcz, soki oraz marynaty, które pod wpływem działania wysokiej temperatury powracają do potraw, gwarantując im odpowiednie nawilżenie oraz wzmacniając ich walory smakowe oraz zapachowe. To właśnie strona rynienkowa pozwoli Ci stworzyć znakomitą soczystą, ale i chrupiącą karkówkę, idealnie wysmażoną kiełbasę oraz soczyste i chrupiące warzywa.

 

 

Strona stożkowa skierowana jest dla miłośników np. steków. Na każdym kawałku grillowanego mięsa zostanie utworzony charakterystyczny kratkowany wzór. Mięso będzie soczyste w środku i idealnie wysmażone na zewnątrz. Stwórz dokładnie taki stek jaki lubisz. Stronę stożkową można wykorzystać również do grillowania piersi z kurczaka lub warzyw, bowiem powierzchnia styku mięsa z rusztem jest tutaj najmniejsza więc mięso nie będzie zbyt mocno przylegało do ruszty.

Wymiary rusztu to 65 x 49 cm.

Główny ruszt to nie jedyna przestrzeń, na której przygotujesz znakomite potrawy. Idealnie sprawdzi się do tego także górny ruszt do podgrzewania. Górny ruszt posiada wymiary 61,5 x 20 cm i pozwoli na podgrzanie bułek do burgerów lub przygotowanie smacznych szaszłyków. Lubisz grillowaną kukurydzę? A może uwielbiasz ziemniaki w folii? Teraz wszystko przygotujesz na swoim grillu gazowym!

W grillu gazowym Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King znajdują się 4 dwustronne ruszty Flav-R-Cast.
Ruszta są bardzo masywne, dlatego też podczas kontaktu z żywnością nie wychładzają się, lecz od razu przekazują ciepło grillowanym potrawom. Ruszty są bardzo proste w utrzymaniu czystości i trwałe, przez co idealnie służą przez lata.

System PGT (Performance Grilling Technology) to także wysoki piekarnik, który zapewnia termoobieg. Piekarnik wykonany został ze stali szlachetnej, pokrytej epoksydową czarną farbą proszkową z izolacją próżniową. Gruby odlew aluminiowy pokryto proszkowo potrójną warstwą żaroodpornej farby. Zaślepki zastosowane w pokrywie również wykonane zostały z odlewu aluminiowego, wszystko po to, aby uzyskać jak najwyższą temperaturę w piekarniku grilla co przekłada się na wspaniały i unikatowy smak potraw.
W piekarniku została zastosowana technologia Roll-On. Technologia ta gwarantuje łatwe otwieranie pokrywy piekarnika. Mocowanie pokrywy skierowane jest bliżej środka, dlatego też z otwieraniem i zamykaniem nie powinny mieć problemu niższe osoby lub dzieci.

 

 

Technologia Roll-On umożliwia ustawienie grilla w odległości już 11 cm od ściany. Jest to bardzo duża oszczędność miejsca na tarasie.

W pokrywę grilla został wbudowany precyzyjny termometr Deluxe Accu-Temp. Termometr ten umożliwia dokładne określenie temperatury panującej pod pokrywą grilla, a to za sprawą sondy głęboko umieszczonej w pokrywie grilla. Termometr Deluxe Accu-Temp ułatwi Ci przygotowywanie potraw, które wymagają utrzymania ściśle określonej temperatury. Grillowanie nigdy nie było jeszcze tak wygodne! Termometr jest wbudowany w piękne i eleganckie logo marki Broil King.

System PGT to także zawory i pokrętła. W grillu gazowym Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King znajduje się 5 podświetlanych na niebiesko pokręteł. Pokrętła zapewniają kontrolę nad zaworami i umożliwiają sterowanie wysokością płomienia oraz temperaturą znajdującą się pod pokrywą grilla. Po zapadnięciu zmroku, podświetlane pokrętła umożliwiają określenie intensywności płomienia. Im mocniej świecą na niebiesko tym intensywniejszy płomień i wyższa temperatura pod pokrywą grilla. Pokrętła 180° Sensi-Touch zapewniają płynną regulację mocy palników. Stwórz niezapomniane potrawy z grilla po zapadnięciu zmroku i zaskocz wszystkich funkcjonalnością grilla gazowego Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King.

 

Na panelu przednim znajduje się bezpieczna i bardzo wygodna w użytkowaniu elektroniczna zapalarka Sure-Lite. To dzięki niej nie musisz już używać zapałek, aby rozpalić swoje urządzenie ogrodowe.

Grill gazowy Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King posiada w zestawie także niezastąpiony zestaw rożna obrotowego! W skład zestawu rożna obrotowego wchodzi silnik elektryczny, pręt z kolcami do rożna, odważnik oraz planik rożna, który znajduje się w tylnej części piekarnika.
Marzy Ci się soczysty i chrupiący kurczak z rożna? Teraz bez problemu przygotujesz go na zestawie rożna obrotowego! Dzięki powolnemu obracaniu się kurczaka lub też innego większego kawałka mięsa zamontowanego na pręcie z kolcami uzyskasz idealny stopień wypieczenia. Mięso wewnątrz będzie wilgotne i soczyste natomiast na zewnątrz Twoją uwagę przykuje idealnie przypieczona skórka.
Łączna moc palnika rożna to 4,4 kW.

Grill gazowy Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King został wyposażony w wysuwaną od przodu szufladę z tacką na tłuszcz. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala szybko usunąć pozostałości po grillowaniu.

Tyle i jeszcze więcej od marki Broil King!

Cechy charakterystyczne grilla gazowego Regal 470 do zabudowy na butlę Broil King - 885673PL:

- Zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna o mocy 4,4 kW, prętem z 2 kolcami i silnikiem elektrycznym,

- 4 opatentowane palniki Dual-Tube ze stali szlachetnej AISI 304 o mocy 13,2 kW,

- 4 aromatyzery Flav-R-Wave ze stali szlachetnej,

- 4 dwustronne ruszty Flav-R-Cast z odlewu żeliwa Dura-Cast,

- Wymiary rusztu głównego 65 x 49 cm,

- Wymiary rusztu do podgrzewania: 64 x 20 cm z prętów ze stali szlachetnej ze ścianką z tyłu,

- Podświetlane na niebiesko pokrętła pokazujące ustawienie pokrętła po zmroku (pokrętła 180° Sensi-Touch),

- Zawory Linear-Flow, które zapewniają płynną kontrolę temperatury,

- Precyzyjny termometr Deluxe Accu-Temp,

- Obszerny i wysoki piekarnik,

- Piekarnik, panel kontrolny, aromatyzery oraz listwa palników wykonane są ze stali szlachetnej AISI 304,

- Pokrywa z technologią Roll-On,

- Elektroniczna zapalarka Sure-Lite,

- Pokrywa komorowa ze stali szlachetnej ze stylowymi ściankami z odlewu aluminium,

- Elementy grilla ocynkowane i pokryte epoksydową farbą proszkową,

- Wysuwana od przodu szuflada z tacką na tłuszcz.

- Izolowana konstrukcja grilla z możliwością zabudowy w drewnianej konstrukcji.

- Przed instalacją zapoznaj się z wymaganiami montażu.

- Wąż gazowy i reduktor 37mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.


Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej - 25 lat

- Piekarnik z odlewu aluminium/elementy - 25 lat

- Piekarnik ze stali szlachetnej - 25 lat

- Ruszty żeliwne Flav-R-Cast – 15 lat

- Aromatyzer Flav-R-Wave - 15 lat

- Palniki Dual-Tube - 15 lat

- Palnik rożna - 15 lat

- Pozostałe elementy oraz farba - 15 lat


Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm i ciśnienia gazu, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE. Wszystkie grille gazowe marki Broil King produkowane są w USA i Kanadzie w celu zapewnienia najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy dokonują rygorystycznych kontroli jakości oraz szczelności systemu w celu zapewnienia bezpiecznych w użyciu urządzeń, aby każdy mógł cieszyć się czasem spędzonym przy grillu.

Wszystkie grille gazowe Broil King® są Reddi-Bilt™, czyli wstępnie zmontowane, co powoduje ze czas potrzebny na ich montaż jest skrócony. Jednocześnie wszystkie komponenty odpowiedzialne za doprowadzenie gazu zostały zmontowane w fabryce, co gwarantuje szczelność instalacji oraz bezpieczeństwo.

Parametry techniczne:
Aromatyzery:
Flav-R-Wave - 4
Liczba palników::
4
Butla kompatybilna:
Nie
Miejsce na butlę gazową 5, 8 kg:
Nie
Moc palnika rożna::
4,4 kW
Moc palników głównych::
13,2 kW
Palnik boczny:
Nie
Tylny palnik:
Tak
Pokrywa:
Odlew aluminium/ stal pokryta emalią porcelanową
Rodzaj palników::
Tubowe (Dual-Tube)
Rodzaj rusztu::
Żeliwny emaliowany
Rodzaj zapalarki::
Elektryczna
Ruszt dwustronny::
Tak
Termometr w pokrywie::
Tak
Waga::
67 kg
Wykończenie obudowy grilla::
Stal malowana proszkowo
,
Stal szlachetna
Wymiary opakowania::
Wysokość: 67 cm
,
Szerokość: 102 cm
,
Głębokość: 61cm
Wymiary produktu:
Wysokość: 63 cm
,
Szerokość: 79 cm
,
Głębokość: 63 cm
Wymiary rusztu do podgrzewania::
64 x 20 cm
Wymiary rusztu::
65 x 49 cm
Zestaw rożna::
Tak
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1966 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Wszystko git.
2024-05-31
Obsługa, że hoho! Pani Kornelia zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Grill jest mega. Nie mogę się doczekać większego grillowania i pokazania tego cuda rodzinie. Polecam Frestyle, polecam Grillcenter, polecam dziewczyny.
pixelpixel