+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King - 886673PL

  • Zestaw rożna obrotowego, palniki Dual-Tube i masywne dwustronne ruszty żeliwne. Ogromna moc zamknięta w jednym urządzeniu. Dzięki temu grillowi przygotowanie każdego grillowanego dania stanie się niezapomnianą przygodą!
Grill gazowy Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King - 886673PL
Grill gazowy Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King - 886673PL
Grill gazowy Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King - 886673PL
Kod produktu: 886673PL
12 499,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Grill gazowy Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King - 886673PL – Jedyny w swoim rodzaju grill, który pozwoli na przygotowanie iście królewskiej uczty. Dzięki niemu bez problemu stworzysz smacznego i soczystego kurczaka z rożna oraz przyrządzisz wspaniałe grillowane mięsa oraz warzywa.

Grill gazowy Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King został wyposażony w najnowsze rozwiązania i technologie stworzone i opatentowane przez markę Broil King.
Znajdują się w nim m.in. niezastąpione palniki Dual-Tube, dwustronne, masywne ruszty żeliwne Flav-R-Cast, zestaw rożna obrotowego, aromatyzery Flav-R-Wave, zawory Linear-Flow z pokrętłami 180° Sensi-Touch.

 

 

Palniki Dual-Tube to serce grilla gazowego Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King. Dzięki nim gaz wprowadzany jest w turbulencje i zapewnia uzyskanie równomiernego płomienia na całej długości palnika. To rozwiązanie pozwala na stworzenie jednakowej temperatury na całej powierzchni rusztu. W palnikach Dual-Tube znajduje się aż 120 otworów w dwóch poszczególnych rzędach, przez co grill znakomicie się wygrzewa nawet gdy jest bardzo niska temperatura na dworze zimą. W grillu gazowym Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King znajduje się aż 5 palników Dual-Tube, które zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Łączna moc palników Dual-Tube to 16,1 kW.

Tuż nad palnikami Dual-Tube znajdują się niezastąpione aromatyzery Flav-R-Wave. To właśnie one przyczyniają się do powstawania tak fantastycznego smaku oraz aromatu grillowanych potraw. Aromatyzery odpowiedzialne są za równomierne rozprowadzanie ciepła pod pokrywą piekarnika. Dodatkowo chronią one palniki przed skapującym tłuszczem, który powstaje podczas grillowania. Aromatyzery znajdują się tuż pod rusztami w piekarniku i tak jak wspomnieliśmy przyczyniają się do powstania unikatowego smaku oraz aromatu potraw. Podczas grillowania krople tłuszczu lub marynat skapują na rozgrzane aromatyzery, które zamieniają je w dym BBQ i kierują do grillowanych potraw. To dzięki nim można uzyskać ten fenomenalny smak BBQ.
W grillu gazowym Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King znajduje się pięć aromatyzerów Flav-R-Wave.

 

 

Grill gazowy Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King wyposażony został w pięć dwustronnych rusztów Flav-R-Cast wykonanych z odlewu żeliwa Dura-Cast. Ruszta zostały pokryte emalią ceramiczną, która zapewnia im większą trwałość oraz zapobiega przywieraniu potraw. Ruszt w grillu gazowym Broil King jest dwustronny. Posiada stronę rynienkową oraz stożkową. Strona rynienkowa świetnie sprawdza się do przygotowywania karkówki, kiełbasy oraz potraw, które bogate są w tłuszcz lub marynaty. Podczas grillowania marynaty skapują do rynienek skąd następnie odparowują do grillowanych potraw nadając im jeszcze bogatszego smaku oraz aromatu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zastosowanemu przez markę Broil King uzyskasz idealnie upieczone oraz soczyste potrawy, które zachwycą niejednego miłośnika grillowania.

Strona stożkowa jest fantastyczna do przygotowywania steków, warzyw i nie tylko. Dzięki niej na każdej grillowanej potrawie utworzy się diamentowy wzór (wzór kratki) charakterystyczny dla potraw BBQ.
Wymiary głównych rusztów to 81 x 49 cm.

Główny ruszt to nie jedyna przestrzeń, na której możesz przygotować znakomite grillowane potrawy. Grill został wyposażony w górny ruszt do podgrzewania. Został on wykonany z prętów ze stali szlachetnej z ścianką z tyłu. Jego wymiary to 80 x 20 cm. Dzięki niemu podgrzejesz bułki do burgerów, przygotujesz szaszłyki oraz inne grillowane warzywa. Na górnym ruszcie do podgrzewania uzyskasz niższą temperaturę niż na ruszcie głównym. Rozwiązanie to pozwoli Ci na podgrzewanie potraw, które są już gotowe do ściągnięcia z rusztu jednak czekają na spóźnionych gości.

Grill gazowy Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King to także niesamowite urządzenie, które pozwoli Ci na przygotowanie smacznego i soczystego kurczaka z rożna. Grill został wyposażony w palnik do rożna, który znajduje się w tylnej części piekarnika, silnik elektryczny, pręt z kolcami oraz zestaw do wyważania. Pręt z kolcami pozwala na prawidłowe umocowanie kurczaka lub innego rodzaju mięsa, dzięki czemu stabilnie utrzymuje się ono na zestawie rożna podczas grillowania. Zestaw do wyważania pozwala z kolei uniknąć zatrzymania się rożna podczas grillowania i nadmiernego przypieczenia potrawy. Silnik elektryczny pozwala na równomierne obracanie się rożna, a w momencie przestoju zadziała właśnie zestaw do wyważania.
Stwórz wspaniałego kurczaka z rożna lub większy kawałek karkówki i zaskocz swoich bliskich możliwościami i funkcjonalnością grilla gazowego Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King.
Moc palnika rożna to 4,4 kW i pozwoli na przygotowanie nie tylko chrupiącego kurczaka, ale także pozwoli wypiec pizzę jak z najlepszej włoskiej pizzerii!!

 

 

Kopuła pokrywy w grillu gazowym Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King wykonana została z podwójnej ścianki ze stali szlachetnej AISI 304. Została ona pokryta epoksydową farbą proszkową z izolacją próżniową, przez co grill tak fantastycznie się wygrzewa i utrzymuje temperaturę. Ścianki boczne zostały wykonane z odlewu aluminium, które doskonale kumulują ciepło. Pokrywa piekarnika została wyposażona w technologię Roll-On. Sprawia ona, że pokrywa piekarnika jest wygodna w podnoszeniu, pomimo swojej dużej masy, bowiem mocowanie pokrywy przesunięte jest blisko środka. Technologia Roll-On pozwala także na ustawienie grilla już 11 cm od ściany, co umożliwia znaczne zaoszczędzenie miejsca. W pokrywę piekarnika wbudowany został termometr Deluxe Accu-Temp. To dzięki niemu będziesz dokładnie wiedzieć jaka temperatura panuje pod pokrywą grilla. Jest to szczególnie przydatny element grilla podczas grillowania w termoobiegu.
Termometr wskazuje temperaturę od 0 do 350°C. Sonda termometru jest umieszczona głęboko wewnątrz pokrywy dzięki czemu uzyskasz tak precyzyjny pomiar temperatury podczas każdego grillowania!

 

 

Panel kontrolny, aromatyzery oraz listwa palników wykonane są ze stali szlachetnej AISI 304, która posiada właściwości zabezpieczające przed korozją. Na przednim panelu grilla gazowego Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King znajduje się włącznik zapalarki Sure-Lite. Kolejne, bardzo pomocne rozwiązanie, które umożliwia na każdorazowe bezpieczne i wygodne rozpalenie grilla.

Na panelu przednim znajduje się 6 podświetlanych na niebiesko pokręteł 180° Sensi-Touch, które umożliwiają grillowanie późnymi godzinami wieczornymi. Im bardziej otwarte są zawory, tym jaśniej świecą pokrętła, pozwala to na łatwe określenie pozycji pokręteł zwłaszcza po zapadnięciu zmroku. Grill gazowy Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King sprawi, że grillowanie będzie jeszcze przyjemniejsze!

 

 

Grill gazowy Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King posiada wysuwaną szufladę z tacką na tłuszcz. Szuflada pozwala na utrzymanie grilla w czystości a także idealnie chroni taras przed zabrudzeniami. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala na szybkie wyczyszczenia grilla po zakończonym grillowaniu.

Grill gazowy Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King to idealny sprzęt dla Ciebie i całej rodziny! To komfort grillowania, ogromna moc i najnowocześniejsze technologie zamknięte w jednym urządzeniu!
Sam się przekonaj, ile możliwości na udane grillowanie zapewni Ci ten niesamowity grill gazowy.


Cechy charakterystyczne grilla gazowego Regal 570 do zabudowy na butlę Broil King - 886673PL:

- Zestaw rożna obrotowego z palnikiem o mocy 4,4 kW, prętem, kolcami i silnikiem elektrycznym,

- 5 opatentowanych palników Dual-Tube ze stali szlachetnej o mocy 16,1 kW,

- 5 aromatyzerów Flav-R-Wave ze stali szlachetnej,

- 5 dwustronnych rusztów Flav-R-Cast z odlewu żeliwa Dura-Cast,

- Wymiary rusztu głównego 81 x 49 cm,

- Wymiary rusztu do podgrzewania: 80 x 20 cm,

- 6 podświetlanych na niebiesko pokręteł pokazujących ustawienie pokrętła po zmroku (pokrętła 180° Sensi-Touch),

- Zawory Linear-Flow, które zapewniają płynną kontrolę temperatury,

- Precyzyjny termometr Deluxe Accu-Temp,

- Obszerny i wysoki piekarnik,

- Piekarnik, panel kontrolny, aromatyzery oraz listwa palników wykonane są ze stali szlachetnej AISI 304,

- Pokrywa z technologią Roll-On,

- Elektroniczna zapalarka Sure-Lite,

- Pokrywa komorowa ze stali szlachetnej pokrytej żaroodporną emalią porcelanową, ścianki z odlewu aluminium,

- Elementy grilla ocynkowane i pokryte epoksydową farbą proszkową,

- Wysuwana od przodu szuflada z tacką na tłuszcz.

- Izolowana konstrukcja grilla z możliwością zabudowy w drewnianej konstrukcji.

- Przed instalacją zapoznaj się z wymaganiami montażu.

- Wąż gazowy i reduktor 37mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.

 

Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej - 25 lat

- Piekarnik z odlewu aluminium/elementy - 25 lat

- Piekarnik ze stali szlachetnej - 25 lat

- Ruszty żeliwne Flav-R-Cast – 15 lat

- Aromatyzer Flav-R-Wave - 15 lat

- Palniki Dual-Tube - 15 lat

- Palnik rożna - 15 lat

- Pozostałe elementy oraz farba - 15 lat


Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm i ciśnienia gazu, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE. Wszystkie grille gazowe marki Broil King produkowane są w USA i Kanadzie w celu zapewnienia najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy dokonują rygorystycznych kontroli jakości oraz szczelności systemu w celu zapewnienia bezpiecznych w użyciu urządzeń, aby każdy mógł cieszyć się czasem spędzonym przy grillu.

Wszystkie grille gazowe Broil King® są Reddi-Bilt™, czyli wstępnie zmontowane, co powoduje ze czas potrzebny na ich montaż jest skrócony. Jednocześnie wszystkie komponenty odpowiedzialne za doprowadzenie gazu zostały zmontowane w fabryce, co gwarantuje szczelność instalacji oraz bezpieczeństwo.

 

Parametry techniczne:
Ilość palników:
5
Miejsce na butlę gazową 11 kg::
Nie
Miejsce na butlę gazową 5 / 8 kg:
Nie
Palnik boczny:
Nie
Tylny palnik:
Tak
Rodzaj palników :
Tubowe (Dual-Tube)
Rodzaj rusztu::
Żeliwny emaliowany
Rodzaj zapalarki:
Elektryczna
Ruszt dwustronny:
Tak
Termometr w pokrywie::
Tak
Wykończenie obudowy grilla:
Stal malowana proszkowo
,
Stal szlachetna
Wymiary opakowania::
Wysokość: 67 cm
,
Szerokość: 102 cm
,
Głębokość: 61 cm
Wymiary produktu:
Wysokość : 58,4 cm
,
Szerokość: 91,44 cm
,
Głębokość: 57 cm (głębokość z otwartą pokrywą 66 cm)
Wymiary rusztu:
81 x 49 cm
Wymiary rusztu do podgrzewania:
80 x 20 cm
Zestaw rożna:
Tak
Moc palników głównych:
16,1 kW
Moc palnika rożna:
4,4 kW
Aromatyzery:
Flav-R-Wave
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1966 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Super
2024-05-31
Obsługa, że hoho! Pani Kornelia zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Grill jest mega. Nie mogę się doczekać większego grillowania i pokazania tego cuda rodzinie. Polecam Frestyle, polecam Grillcenter, polecam dziewczyny.
pixelpixel