+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL

  • Innowacyjne technologie, bogate wyposażenie i piękne, eleganckie wykończenie – tak w skrócie można opisać ten niesamowity grill gazowy. Posiada wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania - kuchenkę boczną, palnik rożna z zestawem rożna i 4 palniki Dual-Tube
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL
Kod produktu: 996346PL
11 699,00 zł
/ szt.
ZOBACZ TEN PRODUKT NA ŻYWO, sprawdż gdzie jesteśmy

Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL – Dzięki grillowi gazowemu Regal S 490 na gaz ziemny Broil King przygotujesz na własnym ogrodzie lub tarasie każdy posiłek. Nie będziesz chciał odchodzić od grilla! To wspaniałe urządzenie ogrodowe pozwoli Ci bowiem na stworzenie prawdziwej uczty zarówno na śniadanie, obiad oraz kolację!
Dzięki tej niebywałej kuchni ogrodowej grillowanie, gotowanie oraz smażenie będą czystą przyjemnością. Jest to grill, który został wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej (AISI 304). Jakość wykonania widać w każdym nawet najmniejszym elemencie grilla. Grill stanie się ozdobą każdego tarasu oraz ogrodu. Czego jesteśmy w 100% pewni. Zostań prawdziwym Grill Masterem i zaskocz bliskich najlepszymi potrawami z grilla!

 

 

Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King to grill, który zapewnia idealne warunki grillowania. Został on wyposażony w dwustronny ruszt żeliwny Flav-R-Cast z odlewu żeliwa Dura-Cast. Posiada on dodatkowo kuchenkę boczną z palnikiem o mocy 2,7 kW oraz zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna o mocy 4,4 kW, który pozwoli na stworzenie nieziemskiego kurczaka z rożna.

Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King to grill, który zaskoczy Cię niebywałą jakością wykonania. Zastosowano w nim system PGT (Performance Grilling Technology). Na system PGT składa się głęboki piekarnik, aromatyzery Flav-R-Wave, ruszty, palniki Dual-Tube oraz zawory Linear-Flow z pokrętłami 180° Sensi-Touch.

 

 

Zaczniemy od serca grilla a mianowicie od palników Dual-Tube. Palniki Dual-Tube z jakimi spotkasz się w tym modelu grilla wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej AISI. Palniki Dula-Tube gwarantują uzyskanie wysokiej temperatury pod pokrywą grilla. Ich łączna moc to 13,2 kW. W grillu gazowym Regal S 490 na gaz ziemny Broil King znajdują się cztery takie palniki. Marka Broil King opatentowała technologię palników Dual-Tube. Polega ona na umieszczeniu w rurze o większej średnicy, rury o mniejszej średnicy. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskasz jednakową wysokość płomienia na całej długości palnika.

 

 

W grillu gazowym Regal S 490 na gaz ziemny Broil King wszystkie podzespoły są ściśle ze sobą powiązane i gwarantują uzyskanie spektakularnych efektów grillowania. Palniki Dual-Tube połączone są z Zaworami Linear-Flow oraz pokrętłami 180° Sensi-Touch. Zawory Linear-Flow zapewniają płynną kontrolę temperatury, a w połączeniu z pokrętłami 180° Sensi-Touch tworzą element grilla, który zapewnia precyzję utrzymania idealnej temperatury podczas grillowania. Pokrętła 180° Sensi-Touch podświetlają się w tym modelu grilla na niebieski kolor. W grillu gazowym Regal S 490 na gaz ziemny Broil King znajduje się aż 6 pokręteł 180° Sensi-Touch (4 są to pokrętła główne palników Dual-Tube, jedno pokrętło pozwala na sterowanie palnikiem rożna i ostatnie umożliwia sterowanie palnikiem kuchenki bocznej).

 

 

Dzięki podświetlanym pokrętłom grill zwłaszcza po zapadnięciu zmroku prezentuje się wyjątkowo okazale. Dzięki nim nie będziesz miał już problemu z określeniem położenia pokręteł późnymi godzinami wieczornymi. Pokrętła bowiem świecą tym intensywniej, im większa moc palników Dual-Tube. Od teraz obsługa grilla w ciemności stanie znacznie prostsza!

Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King to nie tylko grill, to kuchnia ogrodowa, która stworzy dla Ciebie i Twoich bliskich smaczne i bezkonkurencyjne potrawy jak z najlepszej restauracji. Dzięki wyposażeniu grilla w kuchenkę boczną z palnikiem o mocy 2,7 kW możesz na grillu stworzyć dosłownie każdą potrawę. Kuchenka boczna umożliwia zagotowanie wody na herbatę lub wody w garnku np. na makaron. Teraz nie będzie już potrzeby biegania pomiędzy kuchnią w domu a tarasem. Wszystko bowiem przygotujesz na grillu gazowym Regal S 490 na gaz ziemny Broil King. Kuchenka boczna pozwala również na przeniesienie całego gotowania na zewnątrz. Koniec z niechcianym zapachem, który dniami unosi się po domu po zakończonym smażeniu np. ryb. Teraz przy użyciu patelni usmażysz wszystko na swoim tarasie. Kuchenka boczna to także ciekawe wyposażenie grilla, które umożliwia podgrzanie sosów do burgerów, a w przypadku awarii prądu nawet zagotowanie zupy.

 

 

Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King wyposażony został także w palnik rożna ze stali szlachetnej o mocy 4,4 kW oraz w zestaw rożna obrotowego. W skład zestawu rożna obrotowego wchodzi pręt z 2 kolcami oraz silnikiem elektrycznym. Bez wątpienia umożliwi on przygotowanie soczystego kurczaka z rożna, charakteryzującego się złocistą, chrupiącą skórką. Zestaw rożna obrotowego umożliwi Ci również stworzenie znakomitej pieczeni a nawet udźca. Dzięki tylnemu palnikowi, który gwarantuje równomierne podpiekanie potrawy znajdującej się na rożnie stworzysz iście królewską ucztę!

Jak wcześniej wspominaliśmy na system PGT (Performance Grilling Technology) składa się wiele elementów, które gwarantują niezrównaną moc oraz wydajność urządzenia.

 

 

Jednym z tych elementów jest ruszt. W grillu gazowym Regal S 490 na gaz ziemny Broil King znajduje się dwustronny ruszt żeliwny Flav-R-Cast z odlewu z żeliwa Dura-Cast. Ten gruby i ciężki ruszt nie wychładza się w kontakcie z zimnymi potrawami, lecz przekazuje skumulowane ciepło daniom znajdującym się na ruszcie. Dzięki dwustronności pozwala na przygotowanie różnorodnych dań w zależności od potrzeb. Podczas grillowania steków warto użyć strony stożkowej, gdzie powierzchnia styku rusztu z potrawą jest niewielka. Strona rynienkowa natomiast sprawdzi się podczas grillowania karkówki i bardziej obfitych w tłuszcz potraw. Wymiary rusztu to 65 x 49 cm i jest to powierzchnia, która umożliwia przygotowanie naprawdę sporej ilości grillowanych potraw. Dzięki niemu Twoje grillowanie będzie za każdym razem udane.

Główny ruszy to nie jedyna przestrzeń, na której przygotujesz grillowane potrawy. Na górnym ruszcie z prętów ze stali szlachetnej ze ścianką z tyłu o rozmiarach 61,5 x 20 cm także przygotujesz potrawy w niższej temperaturze. Górny ruszt pozwala bowiem na podgrzanie bułek do burgerów, grillowanie kukurydzy lub innych warzyw. Górna półka to także idealna przestrzeń, aby odłożyć gotowe potrawy, które można spokojnie ściągnąć już z rusztu jednak czekają na spóźnionych gości.

W grillu gazowym Regal S 490 na gaz ziemny Broil King znajdują się także 4 aromatyzery Flav-R-Wave. Dzięki aromatyzerom potrawy uzyskują ten niesamowity smak BBQ. Podczas grillowania tłuszcz, marynaty oraz soki skapują na aromatyzery, skąd następnie odparowują w postaci dymu BBQ do potraw znajdujących się na ruszcie.
Aromatyzery chronią także palniki Dual-Tube przed skapującym tłuszczem, który mógłby powodować powstawanie nadmiernego płomienia podczas grillowania. Aromatyzery pełnią jeszcze jedną niezawodną funkcję a mianowicie równomiernie rozprowadzają ciepło po całej powierzchni piekarnika. Aromatyzery zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej AISI 304.

 

 

Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King skrywa w sobie wiele udogodnień, które sprawią, że Twoje grillowanie będzie zawsze wyjątkowe i udane. Jest to przede wszystkim grill, z którego możesz korzystać przez cały rok. Zasilany jest gazem ziemnym, więc nie musisz martwić się o wymianę butli gazowej.

To jednak nie koniec! W pokrywie grilla znajduje się wbudowany termometr Deluxe Accu-Temp. Termometr ten wskazuje temperaturę panującą pod pokrywą grilla, dzięki czemu stworzenie idealnych warunków grillowania jest teraz jeszcze prostsze. Jak ważna jest kontrola temperatury wie każdy miłośnik grillowanych potraw. Zbyt niska temperatura może spowodować, że potrawy będą w środku surowe, natomiast zbyt wysoka może spowodować nadmierne przypieczenie potraw i gorzki posmak.

 

 

Kolejnym udogodnieniem, o którym warto wspomnieć jest elektroniczna zapalarka Sure-Lite. Umożliwia ona bezpieczne rozpalenie grilla za każdym razem! Szybko, prosto i wygodnie. Tak powinno wyglądać zawsze rozpalanie grilla!

W grillu gazowym gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King znajduje się szafka, która daje ogromne możliwości. Można w niej bez problemu schować akcesoria, które niezbędne są podczas grillowania. W grillu tym znajdziesz także półki boczne, które wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej z miejscem na przyprawy.

Sam widzisz, jak wiele udogodnień posiada ten niesamowity grill gazowy! Nie można zapomnieć o 4 obrotowych kółkach 7, 6 cm z możliwością blokady, które pozwolą na przesunięcie grilla bez większych przeszkód w dogodne miejsce. Dwa przednie kółka Level Q posiadają ponadto możliwość poziomowania.

 

 

Grill gzowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King skonfigurowany jest do zasilania gazem ziemnym typu E (dawniej GZ-50).

Grill gazowy Regal S 490 na gaz ziemny Broil King to bardzo praktyczny i elegancki grill, który zachwyci każdego. Nie sposób obok niego przejść obojętnie. Na nim po prostu chce się grillować!


Cechy charakterystyczne grilla gazowego Regal S 490 na gaz ziemny Broil King - 996346PL:

- 4 dwustronne ruszty Flav-R-Cast z odlewu z żeliwa Dura-Cast,

- Wymiar rusztów głównych: 65 x 49 cm,

- Kuchenka boczna z palnikiem o mocy 2,7 kW,

- Zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna o mocy 4,4 kW, prętem z 2 kolcami oraz silnikiem elektrycznym,

- 4 opatentowane palniki Dual-Tube ze stali szlachetnej o łącznej mocy 13,2 kW,

- Górny ruszt z prętów ze stali szlachetnej ze ścianką z tyłu o rozmiarach 61,5 x 20 cm,

- 4 aromatyzery Flav-R-Wave ze stali szlachetnej AISI 304,

- 6 podświetlanych pokręteł na niebiesko,

- Zawory Linear-Flow z pokrętłami 180° Sensi-Touch,

- Termometr Deluxe Accu-Temp,

- Piekarnik, półki boczne, drzwi, panel kontrolny, aromatyzery i listwa palników wykonane ze stali szlachetnej AISI 304,

- Elektroniczna zapalarka Sure-Lite,

- Półki boczne wykonane ze stali szlachetnej z miejscem na przyprawy,

- Szafka, która pomieści akcesoria do grillowania,

- 4 obrotowe kółka 7,6 cm z możliwością blokady. Dwa przednie kółka Level Q posiadają możliwość poziomowania,

- Wąż gazowy i reduktor przystosowany do pracy z gazem ziemnym typu E.


Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

- Elementy pokrywy ze stali szlachetnej - 25 lat

- Piekarnik z odlewu aluminium/elementy - 25 lat

- Piekarnik ze stali szlachetnej - 25 lat

- Ruszty z odlewu stali szlachetnej - 15 lat

- Aromatyzer Flav-R-Wave - 15 lat

- Palniki Dual-Tube - 15 lat

- Palnik rożna - 15 lat

- Palnik kuchenki bocznej - 15 lat

- Elementy wózka ze stali szlachetnej - 15 lat

- Pozostałe elementy oraz farba - 15 lat

 

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm i ciśnienia gazu, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE. Wszystkie grille gazowe marki Broil King produkowane są w USA i Kanadzie w celu zapewnienia najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy dokonują rygorystycznych kontroli jakości oraz szczelności systemu w celu zapewnienia bezpiecznych w użyciu urządzeń, aby każdy mógł cieszyć się czasem spędzonym przy grillu.

Wszystkie grille gazowe Broil King® są Reddi-Bilt™, czyli wstępnie zmontowane, co powoduje ze czas potrzebny na ich montaż jest skrócony. Jednocześnie wszystkie komponenty odpowiedzialne za doprowadzenie gazu zostały zmontowane w fabryce, co gwarantuje szczelność instalacji oraz bezpieczeństwo.

Parametry techniczne:
Ilość palników:
4
Moc palnika bocznego::
2,7 kW
Moc palnika rożna::
4,4 kW
Moc palników głównych::
13,2 kW
Palnik boczny::
tak
Palnik rożna::
Tak
Piekarnik::
Odlew aluminium
,
stal szlachetna
Pokrywa:
Odlew aluminium
,
stal szlachetna
Rodzaj palników::
Tubowe (Dual-Tube)
Rodzaj rusztu::
Flav-R-Cast z odlewu żeliwa Dura-Cast
Rodzaj zapalarki::
Elektryczna
Ruszt dwustronny::
Tak
Składane półki boczne::
Nie
System aromatyzerów:
Flav-R-Wave
Termometr w pokrywie:
Tak
Uchwyty na akcesoria::
4
Waga:
83 kg
Wymiary grilla::
Szerokość: 144 cm
,
Wysokość: 125 cm, z otwartą pokrywą 146 cm
,
Głębokość: 64 cm, z otwartą pokrywą 73 cm
Wymiary opakowania:
Wysokość: 68 cm
,
Szerokość: 101 cm
,
Głębokość: 62,5 cm
Wymiary rusztu do podgrzewania::
61,5 x 20 cm
Wymiary rusztu::
65 x 49 cm
Zasilany gazem ziemnym:
Tak
Zestaw rożna:
Tak
Masz pytanie?Jako specjaliści odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria oraz zapoznamy Cię z grillowymi nowinkami
ZADZWOŃ DO NASTomek: 888555382Joanna: 532872118lub
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zamknij
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1963 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Super
2024-05-31
Mega szybko, sprawnie, na miejscu. Zapas grili maja wielki. Polecam każdemu. Chcialem grilla znacznie tanszego ale obsluga przekonala mnie do Broila.
pixelpixel