+48 888 555 382 Godziny otwarcia: pon-pt 10:00- 18:00, sob 10:00- 14:00

Legendarny system grillowania teraz na autopilocie – co skrywa technologia iQue Broil King?

2024-07-09
Legendarny system grillowania teraz na autopilocie – co skrywa technologia iQue Broil King?

Legendarny system grillowania teraz na autopilocie – co skrywa technologia iQue Broil King?

Przed Wami rewolucja wśród grilli gazowych – Broil King iQue. Grille wyposażone w technologię iQue pozwalają na kontrolę i precyzję całego procesu grillowania, przez co nie ma mowy o niedopieczonych i niewysmażonych potrawach.

Marka Broil King wprowadziła na rynek grille całkowicie nowej generacji, które skupiają w sobie wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne, pozostając przy tym prostymi i wygodnymi w obsłudze. Podczas grillowania można wybrać jeden z dwóch sposobów grillowania. Możecie grillować za pomocą aplikacji iQue - zmieniać temperaturę, oświetlenie pokręteł i wnętrza piekarnika grilla oraz możecie ustawiać pokrętła tradycyjnie – ręcznie, aby grill utrzymywał stałą, zadaną temperaturę.

GrillCenter - Grill gazowy Regal Q 490 Broil King

Grille gazowe z technologią iQue – czy grillowanie jest naprawdę łatwiejsze?  

Zdecydowanie!
Dzięki grillom gazowym wyposażonym w duży, czytelny, podświetlany panel sterowania iQue nie musicie martwić się o efekty grillowania. Koniec z ciągłym sprawdzaniem potraw, czy są gotowe do ściągnięcia z rusztu. Teraz o wszystkim poinformuje Was aplikacja iQue, którą wystarczy, że ściągnięcie na telefon. Aplikacja będzie informowała o kolejnych etapach grillowania. Grillowanie nigdy nie było jeszcze tak proste i przyjemne!

Grille gazowe iQue gwarantują uzyskanie perfekcyjnych warunków do udanego grillowania. Jednak w dalszym ciągu możecie sterować nimi za pomocą tradycyjnych, podświetlanych pokręteł. Aplikacja daje możliwość sterowania palnikami Dual-Tube i palnikiem do rożna, który znajduje się w tylnej części komory grilla. Teraz osiągnięcie mistrzostwo w dziedzinie wędzenia, pieczenia oraz grillowania. Wystarczy uruchomić grill i wybrać jeden z trzech możliwości przygotowywania potraw na panelu cyfrowym. Za pomocą trzech sond znajdujących się w grillu będziecie dokładnie wiedzieć jaka temperatura panuje wewnątrz piekarnika grilla i z jaką temperaturą wypiekają się dane potrawy. Jedna sonda wbudowana jest w tylną pokrywę grilla, natomiast dwie służą do określenia temperatury wewnątrz potraw. Dwie sondy do potraw możecie z powodzeniem wykorzystać podczas grillowania większego kawałka mięsa, pozwoli to na precyzyjne oszacowanie temperatury w różnych częściach grillowanego mięsa, aby zapewnić odpowiedni stopień wypieczenia potrawy. 

GrillCenter - Panel cyfrowy w grillach gazowych iQue Broil King

Modele grilli gazowych iQue. Które grille gazowe Broil King posiadają najnowsze rozwiązania?  

Marka Broil King do swojej oferty wprowadziła grille wykorzystujące technologię iQue. Wśród nich znajdziecie dobrze znane Wam modele Regal oraz Imperial.

Poniżej podajemy wszystkie grille gazowe wyposażone obecnie w technologię iQue:

Wśród grilli gazowych wyposażonych w technologię iQue znajdują się grille mobilne, grille do zabudowy jak i grille wyspy stanowiące pełne wyposażenie wraz z szafkami.

Grille gazowe iQue to nie tylko urządzenia ogrodowe, lecz pełne kuchnie ogrodowe, które posiadają wbudowaną kuchenkę boczną. Kuchenkę boczną można zamienić w palnik na podczerwień (18673) i uzyskać fantastyczną propozycję przygotowywania idealnie wysmażonych steków. Boczny palnik na podczerwień (18673) sprzedawany jest oddzielnie, jednak warto wziąć go pod uwagę podczas wyboru grilla gazowego.

GrillCenter - Boczny palnik na podczerwień Broil King - 18673

Nowoczesny panel cyfrowy z dedykowanymi przyciskami – przyszłość grillowania!    

W prawej półce grilla znajdziecie wbudowany czytelny i podświetlany panel sterowania. Znajduje się w nim elektroniczny termometr Accu-Temp oraz pokrętło kontrolne. Na panelu przednim zauważycie również przyciski – 6 sztuk. Trzy z nich służą do ustawienia odpowiedniej temperatury: wędzenia - 107°C, pieczenia - 176°C, grillowania - 315°C. Jeden przycisk jest do włączania i wyłączania panelu, kolejny do ustawienia oświetlenia oraz ostatni do sterowania ustawieniami.

W panelu dodatkowo znajdują się 2 porty USB-C, które pozwalają na podłączenie telefonu, tabletu lub innego tego typu urządzenia. Jeden port znajduje się na panelu cyfrowym pomiędzy sondami, drugi natomiast znajduje się z tyłu komputera. Symbol WiFi i Bluetooth będą informować o połączeniu urządzenia z aplikacją iQue. Na telefon będziecie otrzymywać powiadomienia o osiąganych przez grill temperaturach w poszczególnych etapach przygotowywania potraw.

Grille gazowe iQue, dzięki swojej funkcjonalności, to idealne rozwiązanie dla miłośników różnorodnych potraw, którzy uwielbiają eksperymentować z potrawami sięgając po różne temperatury przygotowywania dań. Bez problemu za sprawą grilli gazowych przygotujecie potrawy metodą low and slow a innym razem stworzycie idealnie wypieczoną pizzę.

Czego chcieć więcej? Urządzenie doskonałe! Wystarczy wybrać wybraną technikę przygotowywania potraw i gotowe!
Tworzenie smacznych potraw nigdy nie było jeszcze tak proste!

GrillCenter - Grille gazowe iQue Broil King - panel cyfrowy

Tryb rozgrzewania – czym zaskoczy Cię grill gazowy iQue?    

Grille gazowe wyposażone w technologię iQue same będą Was informowały, kiedy będą gotowe do działania. Wystarczy je włączyć i wybrać zadaną temperaturę. Podczas osiągania ustawionej temperatury pokrętła będą pulsowały czerwonym oświetleniem. Gdy grill osiągnie wyznaczoną temperaturę spowoduje, że pokrętła zaświecą się wybranym kolorem i przestaną pulsować. Taką technologię spotkacie tylko w grillach gazowych Broil King! Do wyboru 11 kolorów z palety barw RGB. Wszystko teraz zależy tylko i wyłącznie od Waszych preferencji. Wybierzcie odmienny kolor przy każdym grillowaniu i cieszcie się zmieniającym się designem Waszego grilla ogrodowego iQue. Zatwierdzenie danego koloru odbywa się poprzez wciśnięcie pokrętła panelu cyfrowego lub wybór w aplikacji mobilnej. Możecie wybrać nawet tryb „disco mode”, czyli zmieniające się kolory pokręteł Sensi-Touch.


Od teraz uzyskanie optymalnej temperatury wędzenia, pieczenia, grillowania lub grillowania na rożnie będzie bardzo proste.

GrillCenter - Grille gazowe Broil King iQue

Oświetlenie piekarnika sterowane zdalnie lub tradycyjnie

Marka Broil King w grillach gazowych iQue zastosowała całkowicie nowe rozwiązania, które na celu mają zwiększyć wygodę podczas grillowania potraw. Technologia iQue daje możliwość sterowania nie tylko temperaturą i oświetleniem pokręteł na przednim panelu. Teraz możecie ją wykorzystać również do oświetlenia komory piekarnika grilla. Dzięki temu szybko i wygodnie sprawdzicie stopień wypieczenia potraw nawet po zapadnięciu zmroku. Dzięki systemowi iQue grillowanie jest fantastyczną przygodą, którą możecie kontynuować przez cały rok.

GrillCenter - Oświetlenie w grillach gazowych iQue

Zmiany w grillach gazowych iQue – co nowego zastosowała marka Broil King?

Jak już wspomnieliśmy powyżej zmian jest wiele, jednak najważniejszą jest wprowadzenie panelu cyfrowego iQue, którym możecie sterować za pomocą aplikacji iQue oraz ręcznie. Przedstawimy Wam jednak jeszcze mniej widoczne zmiany, które sprawiają, że grille gazowe iQue świetnie się prezentują i nie da się obok nich przejść obojętnie.

W grillach gazowych iQue tradycyjny wbudowany w pokrywę termometr Accu-Temp został zastąpiony panelem cyfrowym. Odczyt temperatury możecie teraz dokonać zarówno z samego panelu jak i z aplikacji mobilnej iQue.  

Zmienione zostało również samo logo marki Broil King na pokrywie grilla. Jest ono duże, czytelne i idealnie współgra z całą konstrukcją grilla.

Grille gazowe uzyskały nowe, ulepszone pokrętła Sensi-Touch, które można podświetlić wykorzystując różne barwy (11 kolorów o różnym stopniu intensywności do wyboru). Tradycyjne pokrętła podświetlane były, w grillach gazowych Regal oraz Imperial we wcześniejszych wersjach, na kolor niebieski.    

Szafki w grillach gazowych mobilnych i wyspach uzyskały nowe uchwyty, przez co szafki prezentują się niebywale elegancko.

W grillach gazowych iQue zmodyfikowane zostały również półki boczne. W poprzednich modelach znajdowały się specjalne miejsca na przyprawy, sosy lub inne dodatki wykorzystywane podczas przygotowywania potraw. Miejsce to zajmuje w nowych modelach panel cyfrowy iQue.

Otwórzcie się na nowe możliwości przygotowywania potraw z grillami gazowymi iQue i poznajcie przyszłość grillowania.

Zostańcie królami grillowania we własnym ogrodzie i postawcie na doskonały smak potraw podczas każdego grillowania.

GrillCenter - Grille gazowe iQue Broil King
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1997 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-10
Bardzo szybka dostawa, towar dobrze zapakowany. Polecam sklep
2024-07-03
Wszystko sprawnie, produkt bardzo solidnie zapakowany i w bardzo dobrej jakości.
pixelpixel